Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 18:54, bojanzaw napisał:

No to panowie, uczcijmy naszą nienawiść do policji tym kawałkiem:

Klasyka niszczącego policje Rapu... ;] "Eazy Muthaphukkin E Fu** Tha police" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta takie syfy z onetu se wkręcaj, i powiedz,ze Eazy-E jeden z twórców gangsta rapu był homoseksualistą, i posiadał sześcioro dzieci z kilkoma różnymi kobietami?? żal synek ŻAL...
Aj sory stary zapomniałem,ty nie wiesz kto to Easy, bo wolisz pewnie chłopaków(nie wiem czy to chłopacy czy dziewczyny, bo jednak jak dziewczynki wyglądają) z tokio hotel.(oni dopiero zapodają gangsterke xD "maine mutter ist komputer" xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że co niektórym psom odbija. Ale jeśli każdy napotkany patrol ciebie spisuje to pewnie mają dużą liczbe zgloszeń o przestępstwa, których dokonali taksamo ubrani "zwyrodnialcy" i prubują jakoś to powstrzymać, a że komendanci zazwyczaj nie blyszczą inteligencją to wybierają tą a nie inną metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 19:06, hammerfall87 napisał:

Ja tylko nie rozumiem dresiarzy i blokersów którzy okradają dzieciaków z komórki,mają
pretensje do policji bo przeszkodziła im w czymś tam

Dresiarzy sam nie lubię, banda łysych debili bez mózgów. Mnie jeszcze nigdy nie ruszyli, ale i tak ich nie toleruje. Ludzie kojarzą nas (Hip Hopowców) z tymi śmieciami, nie wiem z jakiego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:48, NuGGet napisał:

Nie ma to jak dzieci kozaczące po forach... Widać że znasz sie na dobrym Rapie jak cholera.
Liroy był dobry kiedyś, teraz nawet nie wiem czy jeszcze nagrywa. Peja i WWO, no spoko.
Ale to wg. ciebie jedyny dobry Rap...? -_-
Znasz w ogóle kogoś poza nimi...?


Np. Wychowani na błędach, Sokół Pono Pezet OSTR. No to w takim razie co ty sluchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Np. Wychowani na błędach, Sokół Pono Pezet OSTR. No to w takim razie co ty sluchasz
A będę złośliwy, żebyś sobie poczytał trochę, wymienię Ci kogo słucham i z Polskiego, i z zagranicznego Rapu...

POLSKI
O.S.T.R, Pih, WWO, DonGuralesko, THS Klika, Peja, Zipera, Fundacja, 2cztery7, Analogia, JWP, Bez Cenzury, Famila H.P, Fenomen, Grammatik, Eldo, Hemp Gru, Kasta, Killaz Group, K44, PFK, Molesta, Mor W.A, Pokahontaz, Fokus, Płomień 81, Pezet, 3WKASTA, WNB, WSZ/CNE, Tede, GTW, ZIP Skład, Ramona 23, Brygada RR, Beat Squad, Qlop, Dj 600V, IGS, Ero, Małolat, Fu, Jędker, Produkcje Matheo, Onar, Vienio i Pelson (Autentyki), Pono, Tymon, Mes, Wall-E, WdoWa, Włodi, Łona, Reno, Projektanci, VNM, Jimson, TakaStrofa, Legnicka Formacja, Bakalia, Hejt, CZP i w ch dużo innych których nie znasz (głównie podziemie).

ZAGRANICA
2Pac, Biggie, Wu-Tang Clan, Afu-Ra, Method Man, Redman, Cypress Hill, Big L, Big Pun, Bun B, Busta Rhymes, Chamillionaire, Coolio, DMX, Dj Yella, Dr Dre, Eminem, Rakim, Fabolous, GZA, RZA, The Game, Group Home, Gang Starr, Dj Premier, Ice Cube, Westside Connection, Ice T, J Dilla, Jadakiss, Twista, Lil Jon, Fat Joe, Ghostface Killah, Raekwon, Kurupt, Koool G Rap, LL Cool J, Lil Eazy-E, NWA, Eazy E, MC Ren, Ludacris, Public Enemy, MC Eiht, Masta Ace, Mos Def, Nas, Nate Dogg, Snoop Dogg, Proof, Rah Digga, Royce Da 5''9", Xzibit, The Batnuts, Bone Thugs N Harmony, Compton''s Most Wanted, D12, De La Soul, M.O.P, Mobb Deep, Onyx, Run D.M.C, Dj Khaled i tak jak w Polskim Rapie, jeszcze w ch innych.

Nie znasz połowy z tego pewnie...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze do PL dorzucił:
SzybkiSzmal, Emazet/Procent

Do US:
50, G-Unit, Young Buck, Yo Gotti, Ya Boi, Young Jeezy, Lil'' Wayne, Lil'' Scrappy, Warren G, Raptile, Chingy

Tych to pewnie też nie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopaczkowi spokój :D On słucha: Alex C, Alex Gaudino, Arash, Basshunter, Kalwi & Remi, Linkin Park, Timbaland.....same techno a jedyne porządne to LP i Timbaland ale on to do bitów raczej,raperem słabym jest.A wy wymagacie,żeby tych "mało znanych"raperów znał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:06, Kermit 13 napisał:

Uwaga hot, hot, hot :P
ZORGANIZOWANA GRUPA RAPOWA" - Killaz Group, 4P

POOOOO! ;D Tylko słysze inny bit niż w oryginale. Ale widać że teraz polskie klipy to też gangsterskie gówno ;p Albo to tylko fazy ludzi z PDG ;p Tak btw, obczajcie jaką Kaczor ma śmieszną twarz... xD
No i Gural to wstawiał na YT, jego konto, Dj Dziadzior... ;p No i zazdroszczę mu tej bluzy KG... eh, kozacka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:06, Kermit 13 napisał:

Uwaga hot, hot, hot :P


SYYYYYF :| Zamiast zrobić jakiś porządny klip to gibają się przed kamerą jak lamuchy jakieś + po co te kominiarki i klamy? Żal! (ostatnio nie lubię tego słowa z wiadomych względów, ale co innego się nie da powiedzieć).
Bit gorszy od oryginału IMO, a brzydszej panny od tej spasionej panny się chyba już nie dało wynająć <wow>. Chyba, że to stara Gurala to respekt (pojawia się w okolicjach tekstu, o tym że mama trzęsie mięsem więc kto wie :D).
Kiepski mam humor bo pasuje się uczyć, dlatego pojazd na maksa, ale naprawdę, jedyne co tam jest spoko, to te nowe bluzy KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, proszę, powiedzcie mi z czego jest ten bit: http://pl.youtube.com/watch?v=uRe-ljFxmUo :D
Mistrzowski, słyszałem go w Friday (Film z Ice Cube''em) i chce coś na nim nagrać, ale nie wiem co to jest ;p Błagam , powiedzcie z czego to bit, i jak możecie dajcie do niego link... ;p Bu Bu Bu Bujakasha xD CO TO ZA BIT?!?!?! :|

CO TO ZA BIT SIE PYTAM ?! :D

Masta, ten tekst ze starą Gurala to chyba najlepsze co słyszałem ostatnio... ;p Rozwaliłeś mnie tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi gdzie można kupić ciuchy killazów, albo ZGR? Bo za nic nie wiem:D
Albo jak komuś się chce, to może mi doradzi, jaką fajną koszulkę kupić do 60zł;] Oczywiście dajcie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KG już nigdzie nie kupisz. Może nowa seria wyjdzie jakoś za niedługo.
Co do ciuchów ja kupuje prawie zawsze u tego typa http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=142182 bardzo fajne ma ciuchy, czasem trafią się rarytasy, ale niestety są dość drogie. Najlepiej idź do najbliższego skateshopu i wybierz. W sumie za 60 mało co kupisz, ceny koszulek to ok 80 zeta w skateshopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:31, NuGGet napisał:

Błagam, proszę, powiedzcie mi z czego jest ten bit: http://pl.youtube.com/watch?v=uRe-ljFxmUo
:D
Mistrzowski, słyszałem go w Friday (Film z Ice Cube''em) i chce coś na nim nagrać, ale
nie wiem co to jest ;p Błagam , powiedzcie z czego to bit, i jak możecie dajcie do niego
link... ;p Bu Bu Bu Bujakasha xD CO TO ZA BIT?!?!?! :|

CO TO ZA BIT SIE PYTAM ?! :D

Keep their heads ringin''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:31, NuGGet napisał:

Błagam, proszę, powiedzcie mi z czego jest ten bit: http://pl.youtube.com/watch?v=uRe-ljFxmUo


Jezus NuGG powiedz proszę, że to jest żart? BŁAGAM!

Dnia 01.05.2008 o 20:31, NuGGet napisał:

Masta, ten tekst ze starą Gurala to chyba najlepsze co słyszałem ostatnio... ;p Rozwaliłeś
mnie tym ;p


Cieszy mnie to niezmiernie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:36, bojanzaw napisał:

Keep their heads ringin''

ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! :D Dzięki Cie wielkie ;D Jak kupie kartę muzyczną o nagram na tym jakiegoś kozaczocha xD

Masta, mi sie ten bit ostro podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować