Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

W opisie masz :P "EXCLUSIVE FOOTAGE FROM GAME''S UNREALEASED MOVIE " MILLIONAIRE BOYZ CLUB"" Ja nic o tym nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już chyba okładka płyty tedego. Wystarczy wejść na stronę WJ. Prawdopodobnie to okładka, ale nie jest to nigdzie wprost napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać wpis z nią,ale nie dodaje obrazków,jakiś błąd ;/ co do samej okładki jak na moje to Tede za bardzo się na bogatego,amerykańskiego rapera wystylizował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:49, razormw napisał:

Chciałem dodać wpis z nią,ale nie dodaje obrazków,jakiś błąd ;/ co do samej okładki jak
na moje to Tede za bardzo się na bogatego,amerykańskiego rapera wystylizował...


Lepsze to niż ciągłe rapowanie, że się jest biedakiem i nie ma na chleb, co w polskim rapie jest najbardziej znanym tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię,że rap Tedego jest zły ? :P ja tylko powiedziałem moje odczucia odnośnie okładki :P Sam zamierzam dołożyć Tedeuszowi 19 czerwca 40 złoty do jego majątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jednemu mojemu ziomkowi dzisiaj wbili kose pod żebra O.o. Nie ma to jak zaopatrywać sie u ludzi, którym potem nie można się wypłacić ;/.

razormw
Nie patrze nigdy na opis na YT, więc nie przyczaiłem ;p

Bojan
To jak, będziesz w Legnicy? ;] Trzeba sie na bro gdzieś ustawić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:49, razormw napisał:

Chciałem dodać wpis z nią,ale nie dodaje obrazków,jakiś błąd ;/ co do samej okładki jak
na moje to Tede za bardzo się na bogatego,amerykańskiego rapera wystylizował...

On chyba zawsze miał hajs.

@MiejskiKlasyk
No niestety na pewno ziomuś wiedział jakie będą konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna ta nowa okładka z płyty Tedego, ktoś wyżej zauważył że Tedzik na amerykańskiego rapera się robi ;) i jak dla mnie to dobrze bo wiadomo żę Tedzik kasy ma i nie wypada mu śpiewać jaki on biedny jest..........(nie to co Peja :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:05, Valentino S.A. napisał:

nie wypada mu śpiewać jaki on biedny jest..........(nie to co Peja :P )


Rapować ziomek, rapować ;-)

A na mixtape od 2cztery7 też czekam, jak będzie chociaż w połowie tak dobre jak "Spaleni innym słońcem" to się będę cieszył ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu coś od 2cztery7 ^^ Jak ten mixtape będzie tak dobry jak Spaleni Innym Słońcem to będzie przekozacko ;D Szkoda że nie ma więcej Polskiego G Funku ;/.

Valentino S.A
Już Ci Don Covrone powiedział, nie mów ŚPIEWA, tylko nawija/rapuje/rymuje, śpiewać to może jakaś plastikowa doda, albo inny timberlejk... To jest Rap a nie muzyka biesiadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:12, MiejskiKlasyk napisał:

No, w końcu coś od 2cztery7 ^^ Jak ten mixtape będzie tak dobry jak Spaleni Innym Słońcem
to będzie przekozacko ;D Szkoda że nie ma więcej Polskiego G Funku ;/.


Możesz też kupić album 2cztery7 - Funk dla smaku :P

A tak btw:

"Woolard zagra Biggie''go (...) Troche mi leży Anthony Mackie jako Tupac. Cały film kręci George Tillman Junior, ten który nagrał Men of Honour. Film wychodzi w 2009."

To ten koleś:
http://www.411mania.com/siteimages/bignew_1507.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 18:15, MiejskiKlasyk napisał:

Jakby ktoś szukał fajnych koszulek, to polecam Rydel House ;] Jakoś dzisiaj tak przyczaiłem
jak szedłem do fryzjera, 79 zeta wydałem, ale koszulka kozacka :D http://pl.skate-europe.com/details/49014-koszulka_rydel_house_model_block_buster.htm
l - Taka sama ;]



z tego co pamiętam to Rydelki są w Cropp''ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 19:07, Luque Skywalker napisał:

z tego co pamiętam to Rydelki są w Cropp''ie ;)

No właśnie w Croppie kupiłem, bo po buty byłem w Deichamnnie (Czy jak to się tam pisze... ;p), i tak jakoś od razu ta koszulkę kupiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na mixtape 2cztery7.) ''Spaleni innym słońcem'' to był świetny materiał. Te same klimaty, czyli super.
A okładka 'Ścieżki dźwiękowej'... No bardziej mi się podobała ta z poprzedniej płyty, ale ta też daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować