Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 21:23, zbigniew.1 napisał:

Łooo zapowiada się gruuby koozak :D. Juz zasysam, nie ma bata, buhh juz mi w winampie
lata. ;] Przeslucham to opowiem o wrazeniach :D.

Ja też właśnie ściągam, przedtem czasu nie miałem. Mam nadzieję że będzie kozak, jak będzie przynajmniej tak dobre jak Amerkański Mylfon to będzie bauuunssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:23, zbigniew.1 napisał:

(...) buhh juz mi w winampie lata.


Chodzi o DJ Buhha i jego jakieś nowej płycie? Czemu nic o tym nie wiem? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 21:32, Prince07 napisał:

Chodzi o DJ Buhha i jego jakieś nowej płycie? Czemu nic o tym nie wiem? ;]

No właśnie mi tez coś nie pasuje w tym że ja nic nie wiedziałem o tym mixtape... ;/ Kumpel mi to wysłał, bo wie że lubię Ostrego, ale sam tego nie ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:42, razormw napisał:

Ściągnąłem to..i szczerze mówiąc nie polecam :P nie za bardzo dopasowane jest..American
Mylffon o wiele lepszy.

Trzeba było wcześniej pisać... ;p Minuta do końca została, to już nie będę anulował. Ale to jest Dj Buhh, czy jakiś taki mixtape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawałki szybko przeleciałem i musze powiedzieć że wokal często, nadzbyt często nie wchodzi. W Hello Brooklyn & Dla tych kilku rzeczy to juz jest beznadziejnie, wokal totalnie za wolny w nie ktorych czesciach i wg nie wchodzi rytmicznie, zwlaszcza przy refrenie Weeziego i Jay''a. Ogólnie przesluchujac pobierznie gorsze od American Mylffon. I wlasnie sie dziwie czemu Wielki Jol na gadu nie krzyczalo o nowym mixtapie, moze to nie Buhh robil?

razormw: wiadomo, Buhh bez swojego pier****ia to jak raper niemowa ; ).
MiejskiKlasyk: luuz, łacza mamy szybkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dzieciaki ściągnęły z torrentów te płyty i połączyły :P z DJ Buhhem to nie ma nic wspólnego...
zbigniew.1 oczywiste że to nie Buhh :P Gdzie są jego wstawki pytam się ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 21:44, zbigniew.1 napisał:

dziwie czemu Wielki Jol na gadu nie krzyczalo o nowym mixtapie, moze to nie Buhh robil?

Też tak teraz przeleciałem po kawałkach, i lipa ;/ Sory za tego linka ;p To nawet nie jest Buhh, ktoś w necie sobie tylko tak napisał żeby ludzie to ściągali ;/ Myślałem że jakiś tłusty shit będzie, a tu kupa menela ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:52, YahooPL napisał:

Widzieliście ten nowy kawałek Peji? Dopiero teraz go dorwałem...

To na jakąś okazję, jakaś rocznica czegoś w Poznaniu czy coś takiego ;]. Jak znajdę wywiad, to dam link, Peja tam mówi co i jak ;] A kawałek mi sie podoba, kozacki jest ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:54, MiejskiKlasyk napisał:

> Widzieliście ten nowy kawałek Peji? Dopiero teraz go dorwałem...
To na jakąś okazję, jakaś rocznica czegoś w Poznaniu czy coś takiego ;]. Jak znajdę wywiad,
to dam link, Peja tam mówi co i jak ;] A kawałek mi sie podoba, kozacki jest ^^.


Cholera nie domysliłbym się jakbys mi nie napisał. Nie no żart ;]
Kawałek mi się podoba. Trochę wychodzi ponad jego schemat. Ten wywiad zapodałeś już chyba nieco wyżej. Własnie go oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytwórnia Wielkie Joł ujawniła tożsamość pierwszego gościa, który pojawi się na nadchodzącej solowej płycie Tede "Ścieżka Dźwiękowa". Jest nim John Connor, wokalista legendarnego amerykańskiego zespołu Dog Eat Dog.

Jak zapowiada Wielkie Joł płyta Ścieżka Dźwiękowa to kolejna, rewelacyjna produkcja, tego najbardziej rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Szczera do bólu i jak zawsze kontrowersyjna.

Gościnny udział wokalisty Dog Eat Dog to nostalgiczne wspomnienie szalonych czasów deskorolkowej zajawki.
Bez wątpienia dla wszystkich starszych słuchaczy ciekawe i wywołujące "łezkę w oku" będą te wspomnienia lat ''90 dwudziestego wieku.

"Dog Eat Dog to dla mnie legenda. W 1994 roku, gdy wyszedł ich album "All Boro Kings" miałem 16 lat i jeździłem na desce. Teraz, prawie 16 lat później, nagranie wspólnego utworu z Johnem Connorem jest niczym spełnienie marzeń" - dodaje Tede.

Jak zapowiada Wielkie Joł, płyta "Ścieżka Dźwiękowa" to zbiór aktualnych komentarzy dotyczących życia codziennego, branży muzycznej, a nawet polityki.

"Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD oraz płyty z filmem dokumentującym proces twórczy, jaki miał miejsce podczas nagrywania płyty w Wielkie Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.

Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.

Partnerzy: 4Fun.tv, Hip-Hop.pl, Onet.pl, Rapgra.com, GG:8333, GT Street & Style, CGM.pl, TVN TURBO, CKM, Samsung, Rennen.pl, Holahola.pl, PLNY Textylia, Vision Music

----
Nie znam typa, ani tej grupy, ale chyba dobry ktoś, jak Tede tak sie jara ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala fragment z Fronczewskim xD to jest normalnie na TPWC ? :D Bo to chyba najlepszy kawałek z tego co na youtube jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:44, Budo napisał:


Hehe, moze ktos jeszcze nie slyszal ;]

Weź sobie posłuchaj prawdziwego Franka Kimono, z lat 80''tych xD W sumie, to Fronczewski jest pierwszym Polskim Raperem ;p

Franek Kimono - Dysk Dżokej
http://pl.youtube.com/watch?v=HFCLksqcnEA

Franek Kimono - Królowa Disco
http://pl.youtube.com/watch?v=vLU-1fxG20c&feature=related

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze starsze numery Franka Kimono sa niezle, ale to jest cos wspolczesnego :)
Wiadomo, ze dysk dzokej wymiata, albo King Bruce Lee, karate mistrz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=8mmAuHieD7Q
Hm, w 1:44 to The Game? ;p A swoją droga, odkopałem Welcome to Jamrock Damiana Marley''a, mistrzowska płyta ;] Każdy jeden kawałek, kooozak ;D W tym roku zrobię prawko, na osiemnastkę dostaję furę, i już wiem co latem będzie w niej leciało, tylko takie klimaty jak ten kawałek ;] W ogóle, rodzina Marley''ów zawsze robi konkretną muzykę, aż by się chciało na Jamajce mieszkać i słuchać w koło tego samego ;p
A to: http://pl.youtube.com/watch?v=XflRKbiHrTo&feature=related - leciało przez całe poprzednie wakacje u mnie w domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta płyta "Welcome to Jamrock" to mistrzostwo,każdy kawałek jest kozacki,tej płyty całymi dniami można słuchać ;] Tak,na tym teledysku to The Game :D Damian ma też fajne kawałki z Cypress Hill (Ganja bus;)) i ze Snoop''em (Get a light). Podobno miał wystąpić na Openerze ale coś info jeszcze nie ma xD Wiadomo coś o jakieś jego nowej płycie czy coś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jego nowej płycie nic nie wiem, a przydałaby się ;] Bo Welcome to Jamrock jest chyba z 2004, albo 2005 ;/. Kurcze, teraz na YT tak słucham Junior Gonga (Damian Marley jakby ktoś nie zatrybił ;]), jaram sie znowu jak cholera ;] Ten typ to mistrz, IMO zaraz po Bobie najlepszy z rodu Marley''ów, bo Boba i jego kawałka Bad Boys nic nie przebije ;] http://pl.youtube.com/watch?v=rugUc3tgjYg - mistrzostwo po prostu :D Ten kawałek nigdy w życiu mi się nie znudzi ;] Czuje że latem będę tylko Marley''ów słuchał, i nic więcej, będzie sie latało, oj będzie, niech tylko dorwę furę, doczekać się już nie mogę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować