Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 14:41, Sekret Mnicha napisał:



Rok 1998 - Pierwsza kolonia - koleś miał na kasecie Liroya i trochę czarnej muzy.

Od tego czasu wiedziałem już czego chcę słuchac. Ostro jarałem się tym brzmieniem, ale jeszcze nie byłem ukierunkowany.

Rok 2000 - Kupiłem płyte WWo - Masz i pomysl i wtedy zajafka sięgneła zenitu i nie puszcza do dzisiaj.
Następnie K44, PFK, Molesta itp

Rok 2002 - Zajarałem NuGGeta

Rok 2004 - Dostałem od ziomka na urodziny DGE - Drewnianej Małpy Rock i to już była totalna masakra - pokochałem Gurala...

Rok 2005 - Zacząłem sam kleic jakies bity, pisac teksty, ale po dośc krótkim czasie dałem sobie z tym spokój, bo doszedłem do wniosku że to jeszcze za wczesnie...

Rok 2006 - Moja pasja przeniosła się na czarny rap...

Rok 2007 - Sam postanawiam robic swoje gówno i jakoś to leci do dzisiaj

Rok 2008 - Słucham dobrego polskiego i czarnego rapu...

Tej muzyce oddałem serce...

ELo!

Napisałem w skróconym skrócie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 13:11, ..::leŚniak::.. napisał:

Eee, obawiam się o Twoje nerwy, serio.

Najechałeś na mnie, a nawet nie przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem (polecam jeszcze
jedno podejście).

HG i jaranie jointów? Kiedyś chyba coś o tym pisałem. Tak jak i o tym jaki rap preferuję
i dlaczego. No ale ocenianie człowieka na podstawie jednego postu, którego źle się zrozumiało,
to dopiero jest szczyt dorosłości. Nie to co ja, dziecko.

Chcę być fajny? Nie zaprzeczam. Bo kto chce być niefajny? Ale tamten post ani żaden inny
bynajmniej temu nie służył.

PS. Potrafię myśleć. Serio! Ale to Curtis jest superoskie! Już myślę?


Jeszcze bardziej się poniżasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam... moje początki z rapem byly nie zachecajace. lecialy na Vivie kawalki takie jak Pezet - Seniorita, 2Pac & Biggie - Runnin a ja wtedy gówniarz nie wiedzacy co to prawdziwa muzyka przelaczalem.(a dzisiaj viva dajcie spokoj techno techno techno.....) pozniej w radiu posłuchalem 2Paca - Changes pozniej innych i innych w koncu nie wiadomo jak zlecialo to na polski rap (pierwsza plyta Pezet - muzyka powazna) pozniej autentyk vienio i pelego i tak do dzisiaj teraz juz czesciej podziemie brudne serca itp. i dziekuje Bogu ze nawrocil mnie na tak zajeb***ą muzyke jak hip-hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:26, don Scovrone napisał:

Oj no przestańcie się już gryźć...

Na rozładowanie emocji macie to chore gówno:
http://pl.youtube.com/watch?v=J_SuZyV4zO8

xDD



Masakra :D To rzeczywiście chore jest. Już wolę Meza. A z tych z UMC zawsze najbardziej Owala lubiłem, bo miał często pianino/fortepian jako sample czy tam dogrywka. Panta rhei to już w ogóle kozak, bez kitu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Początki? W sumie to w 2000 roku pierwszy raz tego słuchałem, ale to były jakieś gówna, bo wtedy byłem małolatem który gówno wiedział o (Dobrej) muzyce ;] Dopiero w 2002 roku Hejt zaczął mi pokazywać kasety Liroya (Za małolata, w wieku 12 lat, chyba jarały nas przekleństwa ;p), potem WWO, Pono, PFK, K44 i ogólnie wszystko to co dzisiaj jest klasyką ^^ W sumie gdyby nie Hejt to cholera wie czego bym słuchał, możliwe że byłbym jakimś techno mułem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

WIELKA AKCJA "RAP GRAM" !!

DZISIAJ WIECZOREM UDOSTĘPNIAM BITA, I KAŻDY KTO CHCE MOZE SIE DOGRAC!
NIE LICZY SIE JAKOS, UMIEJETNOSCI, TYLKO CEL - A CEL JEST TAKI ZEBY SKUPIC W JEDNYM KAWALKU
LUDZI Z CALEJ POLSKI !

TEMAT - "RAP GRAM" I KAZDY INTERPRETUJE TO NA SWOJ SPOSOB.

WSZELKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE ZARAZ NA GRAMSAJCIE!

ELO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:14, rymoholik napisał:

a jakiś mediamarkt albo zwykły komputerowy ? ;p

Najbliższy jakieś 30km ode mnie. ;PP

Dnia 22.07.2008 o 12:14, rymoholik napisał:

nawet zestaw do skype :P

To może uda mi się skombinować, ale pewien nie jestem... BTW. Idzie nagrywać na mikrofoniku dołączonym do słuchawek? xD Tak, wiem głupie pytanie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:19, rymoholik napisał:

a dlaczego ma nie iśc ? ;p

A ja tam nie wiem. ;PP Dzisiaj z rana jakiś zamroczony jestem, więc wiesz. ;]

Dnia 22.07.2008 o 12:19, rymoholik napisał:

nawet taki majk bedzie git

Ano, to może coś skołuję, jak się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 11:56, rymoholik napisał:

UWAGA!

WIELKA AKCJA "RAP GRAM" !!

DZISIAJ WIECZOREM UDOSTĘPNIAM BITA, I KAŻDY KTO CHCE MOZE SIE DOGRAC!
NIE LICZY SIE JAKOS, UMIEJETNOSCI, TYLKO CEL - A CEL JEST TAKI ZEBY SKUPIC W JEDNYM KAWALKU

LUDZI Z CALEJ POLSKI !

TEMAT - "RAP GRAM" I KAZDY INTERPRETUJE TO NA SWOJ SPOSOB.

WSZELKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE ZARAZ NA GRAMSAJCIE!

ELO !


Oooo to mi się podoba.. a dokładniej o której udostępnisz go... mikrofon wszystko mam. od dłuższego czasu miałem zamiar wydać demo tylko było wiele chęci a mało motywacji i zacięcia ;(;(;( mam wiele fajnych programów itp itd. Anyway: Może być po angielsku ?? czy tylko po polsku.. Mi to tam nie robi różnicy ale jak coś to ja się przyłączam ;[]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:25, Sir Braveheart napisał:

zacięcia ;(;(;( mam wiele fajnych programów itp itd. Anyway: Może być po angielsku ??
czy tylko po polsku.. Mi to tam nie robi różnicy ale jak coś to ja się przyłączam ;[]

Polak nawijający po angielsku...? -.- Jak dla mnie to jakies kompletne łby tylko to robią, próbują byc jakimiś mega kozakami, a są lamusami. Tak, wiem że ktos tu tak będzie robił (Hejt tez wie) i mam na ta osobe wyje****. Szieeeeaaa.

Hejtu >
Dobra rozkmina z tym kawałkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:48, NuGGet napisał:

Hejtu >
Dobra rozkmina z tym kawałkiem ;]


To łapiesz sie za mikrofonik i sie dogrywasz ;D

TERAZ DAJE BIT Z TEGO CO JUZ MAM :

Plik hejt-together-17082008.mp3 został pomyślnie wysłany na serwer WyslijTo.pl
Możesz go ściagnąć z adresu: http://s006.wyslijto.pl/?file_id=30740440964847622337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 12:50, rymoholik napisał:

To łapiesz sie za mikrofonik i sie dogrywasz ;D

A zobaczy sie ;p Mozna to potraktować jako trening ;p Jak coś, to jutro i chuuu*** :D Bo dzisiaj nie dośc że taka pogoda z odbytu, to i mnie szkity bolą ;p Jak coś to jutro bys mi pomógł, ja teksta napsize i git ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować