Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 11:30, rymoholik napisał:

ja pod seniorite pezeta i wlot gurala ;]

Ja zgrałem na pena trochę Czarnych bitów ;p Jak coś to coś wybiorę, The Game, Dre, Snoop, same Nygasy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale miałem tu na myśli technikę tekstu, czyli podwójne rymy i ewentualnie podwójne znaczenia (coś ala VNM i Peerzet, w Ameryce Papoose), chociaż z tym drugim to mam problem.

A technika nawijki - najprawdopodobniej będzie rzeźnia, ale zbytnio mnie to nie martwi. Mam nadzieję, że z kawałka na kawałek będzie coraz lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:39, ..::leŚniak::.. napisał:

Nie, ale miałem tu na myśli technikę tekstu, czyli podwójne rymy i ewentualnie podwójne
znaczenia (coś ala VNM i Peerzet, w Ameryce Papoose), chociaż z tym drugim to mam problem.


Jak nagrywałem swój pierwszy kawałek to też się kiedyś nad tym zastanawiałem, a teraz się z tego śmieje, bo przecież tekst to nie jest żaden wiersz. Można napisać tekst bez rymu, tylko żeby miał w sobie to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to w żadnym wypadku nie ma być w stronę wierszy. Taki rap mi najbardziej imponuje, pasuje, jara mnie i trudno mi sobie wyobrazić, żebym miał rapować inaczej. Wszystko jednak wyjdzie w praniu, zobaczę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbije Leśniaka co do tej rzeźni .. mój beat [znaczy nie mój tylko ten na którym będę pociskał :P] > http://youtube.com/watch?v=u8cIt_SR6iQ

Nie wiem czy będę 2 zwrotkę nagrywał ... na razie chcę skończyć pierwszą bo na razie mam tylko 9 linijek, tak z głupa złożonych, co by obczaić jakie flow będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się chyba na bit - www.soundclick.com/rapitflybeats --> Do It Again (numer 42). Ogólnie świetne bity tam są według mnie. Mam też zamiar nagrać coś pod City Light, ale to już samodzielnie (chyba że będzie ktoś chętny do współpracy). A co do tekstu - póki co mam tylko jeden wers ;D Ale taki VNM-owski w cholerę, ciekawe czy ktoś go rozkmini za pierwszym razem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 20:00, rymoholik napisał:

nagrywalo sie troche na soundclicku ;p

W sumie to chyba całe Nawracam Rapem, nie? ;p

Ja swoją zwrotke na "Rap Gram" nagrałem na bicie z Runnin''" 2Paca i Biggiego ^^ Hejt, WHite, Matus, czyli cały Element, powiedzieli że jak na pierwszy raz to jest kozak ;] Teraz tylko Wy musicie mu powysyłac zwrotki i projekt leci w neta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 20:36, NuGGet napisał:


> nagrywalo sie troche na soundclicku ;p
W sumie to chyba całe Nawracam Rapem, nie? ;p

Ja swoją zwrotke na "Rap Gram" nagrałem na bicie z Runnin''" 2Paca i Biggiego ^^ Hejt,
WHite, Matus, czyli cały Element, powiedzieli że jak na pierwszy raz to jest kozak ;]
Teraz tylko Wy musicie mu powysyłac zwrotki i projekt leci w neta ;]


No tylko popatrz. Każdy nagrał do innego bitu i co? Klejenie słów pod 1 bit to masochizm w 100% :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 21:08, bojanzaw napisał:

No tylko popatrz. Każdy nagrał do innego bitu i co? Klejenie słów pod 1 bit to masochizm
w 100% :/

Nie kminie ocb ;p Ty sie nie bój że gówno wyjdzie, Hejt już sie postara żeby przejścia pomiędzy bitami było dobre ;] Dzisiaj mi pokazywał co i jak, będzie naprawdę kozak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:10, NuGGet napisał:

Nie kminie ocb ;p

Chyba chodzi mu o to, że dopasowywanie wszystkich zwrotek pod jeden bit to byłby masochizm.

>będzie naprawdę kozak ;D
Sie wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 21:12, ..::leŚniak::.. napisał:

Chyba chodzi mu o to, że dopasowywanie wszystkich zwrotek pod jeden bit to byłby masochizm.

Aaaa, no, wtedy to byłaby masakra ;p

Dnia 24.07.2008 o 21:12, ..::leŚniak::.. napisał:

Sie wie ;]

Tak w ogóle, to chyba połowa ludzi na tym tracku to będzie ekipa z Legnicy ;p Ehoo, Ja, Hejt, White, Matus, może jeszcze kilka osób ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:10, NuGGet napisał:


> No tylko popatrz. Każdy nagrał do innego bitu i co? Klejenie słów pod 1 bit to masochizm

> w 100% :/
Nie kminie ocb ;p Ty sie nie bój że gówno wyjdzie, Hejt już sie postara żeby przejścia
pomiędzy bitami było dobre ;] Dzisiaj mi pokazywał co i jak, będzie naprawdę kozak ;D

A to tak ma wyglądać. Trochę kupa, ale powodzenia w składaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 21:17, bojanzaw napisał:

A to tak ma wyglądać. Trochę kupa, ale powodzenia w składaniu.

Oj, nie będzie kupa ;p Zobaczysz ^^ Przejścia Hejt ma tak wykmininione że padniesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak w ogóle, to chyba połowa ludzi na tym tracku to będzie ekipa z Legnicy ;p
Ja niestety nie znam nikogo dobrego kogo mógłbym wkręcić. Co prawda jeden znajomy rymuje, ale jakość tej "twórczości" zostawię bez komentarza (wyobraźcie sobie technikę Żuroma plus teksty Firmy czy jakiegoś takiego skłądu)

>Matus
Ja chyba nie nadążam. Przecież kilka dni temu się nie lubiliście i jechaliście po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 21:19, ..::leŚniak::.. napisał:

Ja chyba nie nadążam. Przecież kilka dni temu się nie lubiliście i jechaliście po bandzie.

Ajj, to co było ostatnio to było na faze ;p My często may takie krzywe odpały po paleniu i dissy nagrywamy a potem nikt ich nie słyszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy sobie bierze inny bit zeby kazdy mogl pokazac swoj styl i jednoczesnie bedzie to jakies urozmaicenie ;]
ja wszystko uloze bo to zaden problem ;] liczy sie dobra zabawa ! :D
a dissy miedzy nami to jak juz orzech napisal to na zbaku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to tylko u nas się dissują dla jaj. Z tym że jak u nas były dissy to punche osiągały straszne dno (kultowy już tekst "pie**ole Cie i Twoje grzyby na pię-cie" z akcentem na "ę" albo np. "masz kurtke z Massa, pewnie za tą kurtkę zrobiłeś ku**sa"). Masakra.

EDIT:
Seqiu
Mam takie pytanko - na czym Ty nagrywałeś zwrotkę na Nawracam Rapem? To był zwykły mikrofon od Skype'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować