Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja się też nie moge nad beat''em zdecydować, bo oba w tym samym tępie mniej więcej i niestety jak dla mnie trochę nużące.
Nie wiem czy zdzierżył bym cały kawałek gdzie kilkanaście osób nawija conajmniej przez minutę każdy, na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:36, rymoholik napisał:

bodżan > trudno ;p nawijaj ;D to miał byc oldskul :P


Hmmm.. Ten drugi bit mi pasuje. Wchodzę na ten drugi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:29, rymoholik napisał:

ale to jeszcze bity bez przejśc i aranżacji, więc spokojnie ;]


No to po cholerę dajesz te bity, skoro mówisz, że nie są gotowe -_-'' Denerwuję się już niepotrzebnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dał bity żebyśta mongoły wiedzieli na czym mniej więcej będziecie nagrywać ;p Cieszcie się że w ogóle Hejt takie coś zaproponował, i sam poprowadzi projekt. Sama masterka zajmie mu w ch czasu. Masterowanie jednego, czterominutowego kawałka to juz jakieś 4-5 godzin ślęczenia przy kompie, cięcia, nakładania filtrów, więc cicho bądzcie i nie narzekajcie, bo mi na przykład, za cholera nie chciałoby sie tego robić. A jak już bym to robił to bym sie wkurzył i rzucił to w cholere, i jeszcze Wam by sie oberwało, bo bym był na Was zdenerwowany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Bodżan dałem bity jeszcze bez masterki, przejśc i aranzu, a takt jest ten sam wiec nawijaj ;p
to czego nie zrobilem, robi sie zazwyczaj juz pod wokale wiec wszystko w normie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:09, rymoholik napisał:

>

Bodżan dałem bity jeszcze bez masterki, przejśc i aranzu, a takt jest ten sam wiec nawijaj
;p
to czego nie zrobilem, robi sie zazwyczaj juz pod wokale wiec wszystko w normie ;p


Dupa, ja odpadam. Nie potrafię nic skleić pod ten bit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam awruk inny pomysł..
Nawijacie pod co chcecie...
Nie obchodzi mnie czyj bit

Tylko teraz : jak juz nagracie - to wysyłacie mi OSOBNO - WOKAL/PODBICIA/WSTAWKI + BIT !

Czekam na to wszystko do 30 lipca!

Więcej zmian nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skleil bym cos ale nie ma mnie teraz na chacie, z Londynu pisze :d. Przylatuje 29 wieczorem i pozniej na oboz, nie mam weny nie mam czasu nie mam skilli ;). Moze kiedy indziej jak pocwicze :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:00, zbigniew.1 napisał:

Skleil bym cos ale nie ma mnie teraz na chacie, z Londynu pisze :d. Przylatuje 29 wieczorem
i pozniej na oboz, nie mam weny nie mam czasu nie mam skilli ;). Moze kiedy indziej jak
pocwicze :d.

To kup angielskiego majka i bierz się za nagrywkę Zbychu ^^ xD Ja sie jutro dogrywam, dzisiaj sobie musze bita wybrać jakiegos co mi podpasuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cały czas zastanawiam nad bitem. Chyba jednak będzie coś spod skrzydeł Rapitfly, ściągane z Soundclicka. A zwrotka będzie jak najbardziej techniczna co wynika z ostatnich zafascynowań Peerzetem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

nie wiem czy nagrywajac pierwszy kawałek mozna mowic o jakiejkolwiek technice ;p

chyba ze juz wczesniej cos nagrywales na powaznie to zwracam honor ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować