Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

..::leŚniak::. No może by coś było z tego, ale na pewno nie cały bit :P tylko ''sampelek'' :P tak czy siak daje sobie spokój na razie z samplowaniem, bo po pierwsze nie mam dostępu do takich, a po drugie jeszcze nie mam tyle doświadczenia i patentów na robienie bitu z całego sampla :P Wole śmigać na klawie własne melodie :>


Większość koncertów nie jest od 18 lat...chyba te wymagania stawia właściciel klubu itd. Trochę to upierdliwe, ale to zabezpieczenie przed dziećmi 15 letnimi :P Myślę, że do 17to latka nikt się nie będzie czepiał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Myślę, że do 17to latka nikt się nie będzie czepiał :]
A ja mam 16...no nic,jak coś to pójdę z Ojcem i że niby pod jego opieką będę :D na Opener''a też inaczej się nie dało jak tak ^^

zbigniew bilety i tak zamierzam kupić wcześniej bo raczej szans nie będzie kupić tuż przed koncertem :P Jutro idę do Chroma i chyba kupię od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, na ostatniego Ostrego wbilem sie luzem, na Bitwe o Respekt tez. Niby jest selekcja ale tamten ochcroniaz to ma na to jak Rosja na NATO ; ). Imho bedzie bez problemow, tylko bilet kup szybciej, wtedy nie ma bata ze nie wejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie mało trójmiejskiego podziemia? www.dwazeramixtejp.pl ogarnijcie, calkiem ciekawe, 13 crew na setach, myy dj''s :D. Dooobry material.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakiś raperów z Trójmiasta porządnych ? Bo ja słyszałem tylko Analogie i paru z podziemia z Gdyni i jakichś 2 kolesi z Gdańska.Nic więcej nie znalazłem :P A to już ściągam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trojmiasto to w sumie tylko Analogia a to i tak niezby tlusta. No i jeszcze Emo, pytke wydal ostatnio. Ja slucham tylko wszelkich kolaboracji 13 crew z innymi typami, zazwyczaj z Przymorza. A jezeli cchesz cokolwiek czlowiek to http://www.rap-trojmiasto.pl/ tam czesto cos wpada. Masz baze raperow, dj''ów i producentow z 3city, mozna poszperac. No i styl wolny, u nas cała smietana freestylowcow :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no,koncert Łony był w Gdańsku a ja nic nie wiedziałem ?! Dzięki za tą stronę ;) Miałem ją w zakładkach ale o niej zapomniałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale beka ;D

"hip-hopy wystawiają dwa palce i robią tak "joł joł to moja rzeczywistość"" ;D Słyszałem już kiedyś inne teksty tych dzieci, ogólnie to wymiatają. "Ale to głupkowato".

A ja się obecnie jaram Ensonem. Obczajcie tą walkę --> http://pl.youtube.com/watch?v=DCEKZYHF2o4
Takiej wymiany punchy w życiu nie słyszałem. Jeden zabije punchem drugiego, a ten mu odbije i z powrotem ;] A i to się rozkręca tak naprawdę dopiero mniej więcej w połowie, a końcówka to miazga.
Temat Drewniana Małpa, 3-6 rymuje: "Myśli, że będzie jak Gural jak kupi sobie rower", a Enson na to "Co do górala, to Twój rak ma przerzutki". On potrafi na free dać takie punche, że ja je rozumiem po 10 przesłuchaniu, a co dopiero wymyślić coś takiego.

Oni mnie na zmianę zabijają ;D Jak ktoś zkuma wszystkie punche za pierwszym razem to może sobie narysować dyplom mistrza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to można zamawiać już nową Molestę, tą wersję podpisaną przez Moleściaków na fonografika.pl . Wnioskuję po tym, że po wejściu na fonografika.pl jest info o tej płycie, a jak na nie klikam to przenosi mnie jakby na stronę produktu, ale ta strona tak zamula, że chyba wszyscy się na to rzucili ;] Więc jak komuś zależy to musi się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:35, don Scovrone napisał:

Ha! Zamówiłem swoją Molestę :] Ale jestem happy :]

Ja to kupie dopiero, jak będzie premiera. ;p Nie zamawiam w pre orderze bo tylko będę się wkurzał że jeszcze muszę w cholerę czasu czekać. ;p

BTW: Ma ktoś tego nowego singla Adama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:37, OriginalGangsta napisał:

Ja to kupie dopiero, jak będzie premiera. ;p Nie zamawiam w pre orderze bo tylko będę
się wkurzał że jeszcze muszę w cholerę czasu czekać. ;p


W sklepie Molesta będzie 3 października, a w pre-orderze wysyłają paczkę 19 września i dochodzi w górę 5 dni ;-) Więc będę miał jako jeden z pierwszych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 18:45, don Scovrone napisał:

W sklepie Molesta będzie 3 października, a w pre-orderze wysyłają paczkę 19 września
i dochodzi w górę 5 dni ;-) Więc będę miał jako jeden z pierwszych ;-)

To dlaczego to tak późno w sklepach będzie...? O.o Chociaż może boją się tego, co było z El Polako, że przez jakiegoś debila z Empiku, płyta była w necie dwa tygodnie bodajże przed premierą. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:37, OriginalGangsta napisał:

Ja to kupie dopiero, jak będzie premiera. ;p Nie zamawiam w pre orderze bo tylko będę
się wkurzał że jeszcze muszę w cholerę czasu czekać. ;p

I prócz tego, że w sklepie będzie 2 tygodnie później, to ta edycja podpisana nie będzie do kupienia w żadnym sklepie, bo nawet nie ma kodu kreskowego. Więc moim zdaniem warto zamówić. Ale ludzie się nieźle rzucili, bo w pewnym momencie wyskakiwała biała strona i "too many conections" ;D

EDIT: No właśnie cały mancyk w tym, że to co my zamówiliśmy to edycja limitowana z autografami. Dlatego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie ;) Panowie, w tym roku szkolnym mam maturę i już wiem, jaki temat biorę na ustną. Będzie to Bunt w tekstach rapowych. Blablabla. Potrzebuję do tego jakieś książki o rapie, w którym będzie o buncie i jakieś artykuły z gazet. Może ktoś czytał taki artykuł lub też ma? Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o książki o rapie, to masz encyklopedię - Ego trip. Posiadam ją, później przejrzę co tam jest o buncie, jak coś znajdę to podrzucę. Artykułów jakoś nie kojarzę, ale musiałbym pomyśleć... A np. wypowiedzi raperów o buncie w wywiadach? Bo coś mi się wydaje, że tu można trochę znaleźć.

A, i masz lipę jak trafisz na egzaminatorów co za sam temat będą chcieli Cię oblać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować