Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ktoś wie kiedy ma wyjść ten nowy mixtape Gurala i Matheo? Bo ten track Giovanni Dziadzia mi banie niszczy, już się nie mogę doczekać na tą płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:11, St1m napisał:

Odpal sobie Noc w... nocy, na słuchawkach. Albo na spacerze. Jak dla mnie to ta EP to
już jest klasyk, mistrzostwo po prostu, mało kiedy jaram się czymś tak jak tym. Goście
się naprawdę przyłożyli do tego co zrobili, szacunek za to mam do nich wielki.


Mówię widać, że jest wszystko porządnie, ale jakoś do mnie nie przemawia ;)
Ty możesz sprawdzić http://www.bydgoskirap.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=229&func=fileinfo&id=560 to ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie coś dotarło...czemu na programach muzycznych typu VIVA leci sama muzyka zwana bodajże POP? Pamiętam że kiedyś był tam prawie sam Hip-Hop...albo jeden wywiad z WSZ :D Fajnie było...włączasz VIVE, a tam "WWO - Damy rade", Paktofonika, czy jakikolwiek HH...a teraz sama ta beznadzieja typu Feel czy jakaś baba śpiewa że ktoś jest gorący a potem zimny...no nie można tego słuchać! Co się kurde stało? :( Muszę uruchomić kompa, lub mój sprzęt(Wzmacniacz Technics Kl. A, czytnik CD klasa AA, 4 kolumny...*cwaniaczy* :P)żeby posłuchać Hip-Hopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:24, rolnik napisał:


Nie to nie jest takie złe, choć refren 2wszystko psuje.
I ile oni mają lat, bo wyglądają na około 15 a tak idą takie napisy "25 lat na blokach"?

--> Hekt-X
R&B hmm... ja się nie znam...
A i dzięki za rapcore.

--> MacoRIP
No cóż wszystko niszcząca komercja wywala co się nie poddaje, ale mi generalnie to nie przeszkadza, bo podziemia i tak by nie było, a legale, wszyscy wiemy jak najczęściej wyglądają, moim zdaniem wstyd tylko...
Pomijam fakt, że np na takim MTV praktyczni wcale nie ma jakiejkolwiek muzyki tylko programy typowo amerykańskie o niskim poziomie inteligencji.
Na Vivie jeszcze muzyka jest, choć nie rap (raczej)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:24, rolnik napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=p3LaaYNuFfA

HAHHA, JAKA POMPA : DDD.

Zamieszcza wam refren, cobyscie ogarneli co to : D.

Nasze bloki są zajebiste x3
Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.
Nasze bloki są zajebiste x3
Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.


bez kitu kocham takich osiedlowców, przynajmniej beke z nich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 13:04, KrzyniuBDG napisał:

Cut

Ale są kawałki naprawdę dobre...może odkryliby coś nowego...no kurde, sama sieczka tam leci. Wale tego "Fila" i Rihane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 17:00, MacoRIP napisał:

> Cut
Ale są kawałki naprawdę dobre...może odkryliby coś nowego...no kurde, sama sieczka tam
leci. Wale tego "Fila" i Rihane :/


Nie no oczywiście toć legal nie musi być zły, tylko trochę ostatnio zaczynam w to wątpić...
Jednak trzymając się swego zdania, ale podchodząc z innej strony to moim zdaniem takie jeśli rap leciałby z takim samym natężeniem jak np. pop to po roku właśnie tym by się stał. Zawsze uważałem i nadal tak twierdzę, że im mniej rap jest pokazywany i im mniej ludzi jest nim zainteresowanych tym lepiej, gdyż jest to muzyka (niektórzy gotów powiedzieć, że to nie muzyka tylko jakiś syf) która moim zdaniem powinna być robiona przede wszystkim dla konkretnej grupki osób, dla znajomych, słuchaczy z miasta itd. Jeśli jest na prawdę dobra to "niech to idzie w całą Polskę", ale od podstaw nikt nie powinien mieć planów zrobić rapu by słuchało go pełno ludzi. Powinien być robiony głownie dla siebie samego, aby zaspokoić swoje artystyczne żądze, jak komuś się spodoba niech słucha, jak nie to ema, ważne, że autor jest zadowolony.
Sry za chaos w wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy już konkret odnośnie "Chorych Melodii"

Okładka
http://poznanskirap.com/pliki/aktualnosci/data/upimages/slon_choremelodie_duze.jpg

01. Intro prod. Mikser
02. Inkwizycja feat. Lucas (Preshrunk) prod. Mikser
03. ASP (Agresja, Strach Paranoja) prod. Grant/Mikser
04. Mocne Ogniwo prod. Loco HCM
05. 5 Styli feat. Kaczor, Shellerini, Koni, Paluch prod. Mikser
06. 6 prod. Grant/Mikser
07. Marsz Robotów feat. Bubel prod. Loco HCM
08. Chore Melodie feat. Shellerini prod. Mikser
09. Berserk prod. Loco HCM
10. WCM feat. Jeżozwierz, Oldas prod. Mikser
11. Reżim Krwi feat. Kobra, Lucas (Preshrunk) prod. Tyran/Mikser
12. Bezdech prod. Mikser
13. Ssij Go feat. Peja, Gandzior prod. Tyran/Mikser
14. :) prod. Mikser
15. Ostatnia Chwila prod. Grant/Mikser
16. Krwawy Aperitif (Remix) prod. qmare

Premiera 15 maj na koncercie w Piwnicy 21

Takie moje spostrzeżenie tutaj... track 14 ma bekową nazwę, nie wiem czego sie po tym spodziewać.

Co do konkursu na remix:
Zwycięzca konkursu:
qmare

Wyróżnieni:
Kieca
ZAJCUPRODUKCJARMX2
Shileeth
Dyniak
nRbk
Piotrack
Loco
Kejsibi (ten typ jest z osiedla obok u mnie w mieście :D Ogólnie mamy zamiar założyć z paroma ludźmi taki label/kolektyw, no i jest on jednym z członków :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie bedzie oryginalu ''Aperitifu'', tylko sam remix? Na WSRH co prawda trzy z czterech remixow byly lepsze niz oryginaly (tylko przy "Bywa nie wasko'' Mikser sie nie popisal), ale jednak oryginalny ''Krwawy aperitif'' kozak - chociaz musze przyznac, ze remixu qmare''a nie slyszalem ;) Tak czy tak jaram sie wrecz masakrycznie.

PS: Tak... bezposredniego tytulu do kawalka o obrabianiu pni i tartakach sie nie spodziewalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 18:22, KrzyniuBDG napisał:

CUT

Racja..ale przyznaj że jeden program, dajmy na to 30 minutowy by się przydał ;) Kiedyś takie coś było...Tramwajowa Hip-Hop lista czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:52, MacoRIP napisał:

> CUT
Racja..ale przyznaj że jeden program, dajmy na to 30 minutowy by się przydał ;) Kiedyś
takie coś było...Tramwajowa Hip-Hop lista czy jakoś tak.

Zgodzę się, chciałbym usłyszeć na vive Paktofoniki, WWO, czy Fenomena ;p. Nic poza techno-łupańcami i PoPem nie ma :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:59, Yanek12 napisał:

> > CUT
> Racja..ale przyznaj że jeden program, dajmy na to 30 minutowy by się przydał ;)
Kiedyś
> takie coś było...Tramwajowa Hip-Hop lista czy jakoś tak.
Zgodzę się, chciałbym usłyszeć na vive Paktofoniki, WWO, czy Fenomena ;p. Nic poza techno-łupańcami
i PoPem nie ma :|.

Tak tak..Paktofonika, Kaliber, WWO, Fenomen, 52, ale wiesz...te już znamy, a ja chciałbym jakieś nowe, mniej znane płyty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 21:09, MacoRIP napisał:

Tak tak..Paktofonika, Kaliber, WWO, Fenomen, 52, ale wiesz...te już znamy, a ja chciałbym
jakieś nowe, mniej znane płyty ;-)

To ja ci polecam tego, bardzo ładnego posta Nuggeta z zamierzchłych czasów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&pid=9670 :]. Mniej znane płyty, jak chciałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 21:11, kobe47 napisał:

> Tak tak..Paktofonika, Kaliber, WWO, Fenomen, 52, ale wiesz...te już znamy, a ja
chciałbym
> jakieś nowe, mniej znane płyty ;-)
To ja ci polecam tego, bardzo ładnego posta Nuggeta z zamierzchłych czasów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&pid=9670
:]. Mniej znane płyty, jak chciałeś.

No wiadomo że nielegale mniej znane...słuchałeś? Bo sporo ich...opleć coś takiego luźnego. Typu już wymienionej Paktofoniki, lub niewymienionego EGO :) Jeśli go słuchałeś...(Polecam pierwszą płytę "Nibylandia").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 19:56, lydathegreat napisał:

A czemu nie bedzie oryginalu ''Aperitifu'', tylko sam remix?


Takie było założenie. Oryginał był taką zapowiedzią wrzuconą za free do neta, a na płycie jako bonus pojawi się zwycięski remix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 21:09, MacoRIP napisał:

Tak tak..Paktofonika, Kaliber, WWO, Fenomen, 52, ale wiesz...te już znamy, a ja chciałbym
jakieś nowe, mniej znane płyty ;-)


W sumie masz rację, nowe by się przydały. Ale też chciałbym usłyszeć takie tytuły jak - Są dni,Chwile Ulotne czy legendarne Damy Rade ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować