Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2009 o 15:21, Rafix_94 napisał:

No a co jeżeli nie będzie dostępna w normalnej sprzedaży? Chyba by się nie bawili w takie
odliczanie... Były 3 dni do kupienia płyty, więc lipa kto nie zamówił.


Nie były, tylko nadal są, bo godziny się liczą od wejścia na stronę z kupnem płyty.
Ja może zamówię, bo bardzo lubię Pezeta, i w sumie chyba warto, tym bardziej że nie ma pewności że płyta trafi później do sprzedaży w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:26, kedzior141 napisał:

> No a co jeżeli nie będzie dostępna w normalnej sprzedaży? Chyba by się nie bawili
w takie
> odliczanie... Były 3 dni do kupienia płyty, więc lipa kto nie zamówił.

Nie były, tylko nadal są, bo godziny się liczą od wejścia na stronę z kupnem płyty.
Ja może zamówię, bo bardzo lubię Pezeta, i w sumie chyba warto, tym bardziej że nie ma
pewności że płyta trafi później do sprzedaży w sklepach.

Dokładnie, pewności nie ma. Pezet to mój ulubiony wykonawca. Na info, że mogę kupić nową płytkę - na dodatek jako nieliczny (hm... jeżeli można tak nazwać 6000 osób, które być może skorzystają z okazji) ostro się podjarałem i kasę przelałem zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zostało jeszcze 6,5 godziny na kupno i już wiem, że biorę, tylko jest problem, bo mi kasy nie starczy na wszystko co chcę kupić w tym miesiącu :P. Pezet nigdy lipy nie zrobi, jego można w ciemno zamawiać. Poza tym ma u mnie plusa kolejnego za ten sposób sprzedaży, ciekawa rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:31, kobe47 napisał:

mi zostało jeszcze 6,5 godziny na kupno i już wiem, że biorę, tylko jest problem, bo
mi kasy nie starczy na wszystko co chcę kupić w tym miesiącu :P. Pezet nigdy lipy nie
zrobi, jego można w ciemno zamawiać. Poza tym ma u mnie plusa kolejnego za ten sposób
sprzedaży, ciekawa rzecz.

Dokładnie :) Ja szczerze powiedziawszy to liczyłem na jakieś info o nowej płycie, czy coś w tym stylu a dostałem możliwość jej kupienia :P Pezeta słucham od dawna i liczę na dobre utwory. Może coś ciekawego dorzucą do paczki, jako że jesteśmy "największymi fanami" :P Autograf wystarczy, bo na koncercie nie zdołałem go zdobyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:18, Arkads napisał:

Mezo? ;p

No proste ;P Buhahaha :D

Co do Pezeta mogę się założyć, że płytka trafi do "normalnej" sprzedaży, Ci co kupią teraz po prostu pewnie będą mogli sobie posłuchać wcześniej i tyle.
Jakby nie chciał na tym zarobić to by kopsnął płytkę za friko do neta ;) W każdym razie bankowo będzie jeszcze do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:35, Rafix_94 napisał:

Autograf wystarczy, bo na koncercie nie zdołałem go zdobyć :/


Już to widzę, jak mu się będzie chciało 6000 egzemplarzy podpisywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 16:47, kedzior141 napisał:

> Autograf wystarczy, bo na koncercie nie zdołałem go zdobyć :/

Już to widzę, jak mu się będzie chciało 6000 egzemplarzy podpisywać :P

No w sumie prawda :P No ale na coś liczę w każdym bądź razie, ale pewnie się rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2009 o 15:30, Rafix_94 napisał:

Dokładnie, pewności nie ma. Pezet to mój ulubiony wykonawca. Na info, że mogę kupić nową
płytkę - na dodatek jako nieliczny (hm... jeżeli można tak nazwać 6000 osób, które być
może skorzystają z okazji) ostro się podjarałem i kasę przelałem zaraz :P



a maila potwierdzającego dostałeś? bo do mnie nie dotarł i nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 18:58, ejkers napisał:

a maila potwierdzającego dostałeś? bo do mnie nie dotarł i nie wiem co robić...

napisz do nich maila, ja dostałem od razu. chyba, że masz pocztę na onecie na przykład, to się nie dziw, że jeszcze nie dotarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na onecie mam tą pocztę na którą złozyłem zamówienie, napsiałem wczoraj do nich maila, a odpowiedzi brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:27, ejkers napisał:

eee... to chyba już po moim egzemplarzu, ale poczekam moze mi odpiszą


Mogę ci podać jeden link, bo ja z trzech adresów wysyłałem, żeby szybciej odliczanie do zera spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na oficjalnym forum Pezeta, że wiele osób ma takie problemy, że potwierdzenia nie doszły, a kasa już przelana. Mówią, że to wina onetu ale żeby się nie martwić, bo wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane jeżeli tylko pieniądze zostały przelane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby każdy fiut którego żarłaś był z czekolady, miałabyś zapas cukru na kolejne trzy dekady"

Ni ch***, płyta Słonia to będzie płyta roku. Ani Mes, ani 3W, ani nic innego nie pokona Słonia w tym roku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:29, St1m napisał:

"Gdyby każdy fiut którego żarłaś był z czekolady, miałabyś zapas cukru na kolejne trzy
dekady"

Ni ch***, płyta Słonia to będzie płyta roku. Ani Mes, ani 3W, ani nic innego nie pokona
Słonia w tym roku. ;p

Aż taka dobra? Nie wiem, przesłuchałem 5 nut i - właśnie co? Nie podoba mi się, widać hardkor to nie mój styl.
Jednak w tym roku na razie najbardziej pasowały mi 2 płyty - OCB i Złodzieje czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 19:42, LittleBigLegend napisał:

Aż taka dobra? Nie wiem, przesłuchałem 5 nut i - właśnie co? Nie podoba mi się, widać

Hardkor to też nie jest mój styl, ale płytą jaram się jak poje***. Planuje Słonia ściągnąć do mnie do miasta na koncert, póki co ziomek ogarnia Piha i Fokusa, ale miesiąc później kolejny koncert, i właśnie kminimy kto mógłby przyjechać. ^^ Z Poznania jeszcze nikogo nie było, to Słoń były w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:45, St1m napisał:


> Aż taka dobra? Nie wiem, przesłuchałem 5 nut i - właśnie co? Nie podoba mi się,
widać
Hardkor to też nie jest mój styl, ale płytą jaram się jak poje***. Planuje Słonia ściągnąć
do mnie do miasta na koncert, póki co ziomek ogarnia Piha i Fokusa, ale miesiąc później
kolejny koncert, i właśnie kminimy kto mógłby przyjechać. ^^ Z Poznania jeszcze nikogo
nie było, to Słoń były w sam raz.

Każdy ma swoje gusta. Widać ze fajny koncert będzie - powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2009 o 19:48, LittleBigLegend napisał:

Każdy ma swoje gusta ;]

No dokładnie. ;]

Dnia 20.05.2009 o 19:48, LittleBigLegend napisał:

Widać ze fajny koncert będzie - powodzenia ;]

Ogarniałem u mnie Mesa + Raca/Stona, i wyszło świetnie. Każdy był zadowolony, mam nadzieje że teraz będzie tak samo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować