Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2009 o 14:45, LittleBigLegend napisał:

Muzyka emocjonalna Pezeta dzis sie ukazała, można zamawiać, to e-mail dla tych co sie
zarejestrowali na oficjalnej stronie:
Dzięki za oczekiwanie, wybacz że to tyle trwało...
Wraz z resztą ludzi, którzy uczestniczyli w odliczaniu dostajecie tą pewną informację
jako pierwsi i jedyni...
Dziś ukazała się zupełnie nieoczekiwana płyta Pezeta pt. "Muzyka Emocjonalna"
Paweł nie chciał żeby było to masowe wydawnictwo, gdyż traktuje je niezwykle osobiście
i zasugerował aby trafiło tylko do najwierniejszych słuchaczy.
Ilość płyt które wytłoczono jest ograniczona i dostępna od zaraz, tylko dla Was.
..............................................................
Linku nie podam bo można go użyć tylko jeden raz ;]
PS.Fanem Pezeta nie jestem i raczej nie kupie.

Zarejestrowałem się, to dostałem e-mail. Zamówienie już złożyłem :) Teraz czekać na paczuszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Słoń! Reszta to dno :D Chore Melodie \m/ Płytka w drodze i to z podpisem Słonia ^^ ale ja musiałem ściągnąć już, bo nie wytrzymałem ;P Miazgator. Kawałek "Ssij go" ryje mi beret tymi tekstami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 21:17, Arkads napisał:

Pff, najlepszy z płyty jest Krwawy Reżim ;p

Mordoryło Lucasa jest dobre :D Ogólnie to w każdym kawałku Słoń zajebiście nawija ;] Mi się podoba 95% kawałków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku nie wiedziałem kto to jest ten Lucas, i czekałem na jego zwrotkę, dopiero potem przyczaiłem że on tylko drze ryja. ;D

A płytą się jaram jak debil, mało kiedy wychodzi coś tak dobrego. I chyba nie było takiej płyty z której każdy jeden track byłby dla mnie mistrzostwem. Inkwizycji to chyba słucham po 10 razy pod rząd, Mocne Ogniwo, Marsz Robotów, gruboooo kur**. ;D

A w ";)" jest taki bit że robie pod siebie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 08:05, St1m napisał:

Ja na początku nie wiedziałem kto to jest ten Lucas, i czekałem na jego zwrotkę, dopiero
potem przyczaiłem że on tylko drze ryja. ;D

A płytą się jaram jak debil, mało kiedy wychodzi coś tak dobrego. I chyba nie było takiej
płyty z której każdy jeden track byłby dla mnie mistrzostwem. Inkwizycji to chyba słucham
po 10 razy pod rząd, Mocne Ogniwo, Marsz Robotów, gruboooo kur**. ;D

A w ";)" jest taki bit że robie pod siebie. ;p

Mi się bit chyba najbardziej w Bezdechu podoba. Chociaż... Cała płyta jest mistrzowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, więc z góry przepraszam ;)
Robi ktoś z Was graffiti? Jeśli tak to świetnie! Wysyłać mi moje prace na maila macjed1@wp.pl, w temacie wpisując Wasz nick i graffiti (MacoRIP Graffiti). Najlepsze prace będę zamieszczał na gramsajcie ;) Tematyka w miarę dowolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem swój egzemplarz płytki. Dwie naklejki WSRH w pudełku. ;] Fajnie.


Ogólnie płytka gruuuba, wszystkie kawałki IMO miażdżą, dobre teksty i bity Miksera. Pewnie płytka roku będzie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:16, Idz_sobie_pograc napisał:

Też dostałem swój egzemplarz płytki. Dwie naklejki WSRH w pudełku. ;] Fajnie.


Ogólnie płytka gruuuba, wszystkie kawałki IMO miażdżą, dobre teksty i bity Miksera. Pewnie
płytka roku będzie. ;D

Ja się zastanawiam czy zamówić czy nie, jeszcze pomyśle.
PS. Płyta roku zostanie ,,Złodzieje Czasu" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie tego typu wypowiedzi ''a płytą roku zostanie to...''. Ludzie, mamy MAJ, do końca roku jeszcze pełno projektów którymi każdy będzie się jarał mniej lub więcej, więc po co jakieś zbędne spekulacje? Poza tym przez płytę roku rozumiem płytę, którą jarałem się osobiście najbardziej, bo przecież każdy ma inne gusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby pojawił się Dante:
udał się projekt metalowego podkładu do Krwawego Aperitifu? Jeśli tak - można go gdzieś posłuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginał słyszałem już nie raz, nie dwa. Jednak przed premierą Słoń ogłosił konkurs na podkład do tego kawałka. Z tego co mi wiadomo, ekipa Dantego miała coś przygotować. Z chęcią posłuchałbym innych wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:28, LESZ3u napisał:

Oryginał słyszałem już nie raz, nie dwa. Jednak przed premierą Słoń ogłosił konkurs na
podkład do tego kawałka. Z tego co mi wiadomo, ekipa Dantego miała coś przygotować. Z
chęcią posłuchałbym innych wersji :)


proszę:

http://w872.wrzuta.pl/audio/5btdvtzq0NQ/slon_-_krwawy_aperitif_skaju_remix

moja wersja, btw. zwycieski remix produkcji shileeth''a mi sie bardzo nie podoba, słyszałem co najmniej 3 lepsze remixy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 17:56, LESZ3u napisał:

Jakby pojawił się Dante:
udał się projekt metalowego podkładu do Krwawego Aperitifu? Jeśli tak - można go gdzieś
posłuchać?


Tzn. czy się udał, to jest w sumie tak pół na pół, remix istnieje, nie brał udziału w konkursie w sensie nie został wysłany, brzmieniowo jest w miarę ok, w sensie sample są dobra, ale niestety ziomek poleciał z rytmem, nie wiem w jakim stanie był gdy to składał, ale no rytmicznie nie scala się to do końca z wokalem.
Co do remixu który wygrał, mnie sę wkręca, kozackie sample koleś dobrał, z tym że tak już w okolicach refrenu zabardzo elektronicznie szura, ale generalnie jest mocny, przynajmniej lepszy od tego który miał wygrać pierwotnie (IMO tamten to porażka, 0 klimatu, sam beat może nie był zły, ale na pewno nie pod ten kawałek). Luque, twój remix też całkiem konkretny... ale najbardziej wkręcił mi się jednak oryginał... jakiś taki najbardziej nawiedzony i "pełny" z tych wszystkich jakie słyszałem w sensie jakby nic mu nie brakuje w moim odczuciu.
Co do samej płyty, to zaspokoiła moje oczekiwania, liryczna rzeźnia na nawiedzonych beatach ogólnie i więcej się na razie nie będę rozpisywał bo jestem już styrany, takze za chwilę idę spać. Możę jutro coś szerzej mi się uda wypowiedzieć o tej produkcji.

Na koniec, dla tego wąskiego grona zainteresowanych moją twórczością, to udało mi się wreszcie doprowadzić do końca sprawę z tymi ramami, jutro składam 2 kompa, stawiam świerzy system, potem w tygodniu jeszcze wezmę się za podłączenie i uruchomienie całego tego ustrojstwa i będzie git. Jak pewnie wiecie już mam materiału na 2 płytki w sensie moje "Witam w Krypcie" i "Rozdział Pierwszy" Chorych Styli, więc to pójdzie jako pierwsze, aczkolwiek nie jestem w stanie w tej chwili przewidzieć ile zajmie sam proces nagrywania, ale znając mnie to będzie coś w stylu, nagrywam > jaram się, że siadło > odsłuchuje ponownie po jakimś czasie > po stwierdzeniu, że jednak to jeszcze nie to, poprawiam i tak dalej :P
Ten obiecany track, znaczy feat. to w ogóle masakra jakaś, najpierw wyjechał nam ziomek od masteringu na parę dni i się przedłużyło, potem taki jeden typ stwierdził, że może też się dogra a jako że jest to ziomek Janiego to nie chciał go spławiać, co nie zmienia faktu, że tamten typ jest tak średnio na jeża słaby, że tak to ujmę... Napisanie zwrotki to mu chyba wieki zajmuje, jak ja tą na ten track to chyba w góra 15 min rozkminiłem (z tym, że co 2 linijki włączam beat od nowa i sprawdzam jak siada :P), także ostatecznie stwierdziliśmy, że damy mu czas do końca tego tygodnia i zobaczymy czy się mu uda ten jakże trudny wyczyn xD czy puścimy tylko te 2 nasze zwrotki...

Mam nadzieję że to mniej więcej czytelne i do skumania jest, co wyżej wymłodziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście meila o ''Muzyce Emocjonalnej'' Pezeta? Podobno możne ją zamówić tylko osoba, która wysyłała e-mail na ten newseller.

Tracklista:
Noc i dzień
W moim świece
Źrenice
Widzę jej obraz
Ciemno
Spadam
Nie tego chcę
Światła zgasły
Nieważne
W moim świece remix feat. Lilu
Spadam (remix)
Nieważne (remix)
Spadam (remix).

Koszt to 26zł+ 7zł przesyłka.

można wierzyć w te słowa?
Dziś ukazała się zupełnie nieoczekiwana płyta Pezeta pt. "Muzyka Emocjonalna"

Paweł nie chciał żeby było to masowe wydawnictwo, gdyż traktuje je niezwykle osobiscie i zasugerował aby trafiło tylko do najwierniejszych słuchaczy.

Ilość płyt które wytłoczono jest ograniczona i dostępna od zaraz, tylko dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem tego mejla bo się zarejestrowałem :) Pieniądze przelałem, poza tym od dostania linka były 3 dni na zastanowienie się nad kupnem. Tych co nie zarejestrowali się a czekali na płytę chyba szlag trafi :P Ja teraz tylko czekam na przesyłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 14:48, kedzior141 napisał:

Dostaliście meila o ''Muzyce Emocjonalnej'' Pezeta? Podobno możne ją zamówić tylko osoba,
która wysyłała e-mail na ten newseller.


Też dostałem i nie mam zamiaru zamówić, myślałem że to coś fajnego będzie, jakieś promo specjalnie dla tych osób czy coś, a tu formularz żeby kupić płytę. Chyba chłopowi się poprzewracało... w każdym razie prędzej czy później trafi ta płyta do sklepów. Ostatnia płyta jego nie była zła, ale nie ma co porównywać do klasycznej np., a w ciemno kupował nie będę.

Zresztą i tak przez długo tylko jeden wykonawca będzie się liczył na moim iPodzie i Foobarze :] Chyba wszyscy wiedzą o kim mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli płyta będzie dobra to kupię, Pezet w sumie zły nie jest.

Dnia 19.05.2009 o 15:14, MastAlol napisał:

Zresztą i tak przez długo tylko jeden wykonawca będzie się liczył na moim iPodzie i Foobarze
:] Chyba wszyscy wiedzą o kim mowa ;)

Mezo? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 15:18, Arkads napisał:

W sumie jeśli płyta będzie dobra to kupię, Pezet w sumie zły nie jest.


> Zresztą i tak przez długo tylko jeden wykonawca będzie się liczył na moim iPodzie
i Foobarze
> :] Chyba wszyscy wiedzą o kim mowa ;)
Mezo? ;p

No a co jeżeli nie będzie dostępna w normalnej sprzedaży? Chyba by się nie bawili w takie odliczanie... Były 3 dni do kupienia płyty, więc lipa kto nie zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować