Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 19:01, kitek0101 napisał:

> 6. Te twoje "różne i ciekawe tematy" to nawijanie np. o Dodzie?
Nie chcę się wtrącać, bo na HH naprawdę się nie znam i GO nie lubię. Ale z tego co pamiętam
to OSTR kiedyś miał freestyle o Dodzie ;)

Jeju Free to pokaz umiejętności jazdy na wolnym i gra słowem a Adam wtedy chciał tylko rozbawić publikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:03, LittleBigLegend napisał:

> > 6. Te twoje "różne i ciekawe tematy" to nawijanie np. o Dodzie?
> Nie chcę się wtrącać, bo na HH naprawdę się nie znam i GO nie lubię. Ale z tego
co pamiętam
> to OSTR kiedyś miał freestyle o Dodzie ;)
Jeju Free to pokaz umiejętności jazdy na wolnym i gra słowem a Adam wtedy chciał tylko
rozbawić publikę.


Hym tak ku sprostowaniu to Doda jest poruszana także chociażby w "Ty sobie możesz" i pewnie gdzieś jeszcze by się znalazło. To tak w kwestii czystego czepiania się szczegółów bo osobiście Adasia bardzo lubię i dużo słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie, w "Ty sobie możesz" chyba bezpośrednio nie ma o niej mowy, ale w "Ja tu tylko sprzątam" już na pewno i to w dość dosadnych słowach xD Sorry za dubel ale edit się skończył jak sobie przypomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu raperów w swoich kawałkach polewa i wyśmiewa takich "artystów" jak Doda;p A Adam w wielu kawałkach w sumie porusza jej osobę;)
Sorry jeżeli off top ale dawno tu nie zaglądałem wiec mam pytanko- co sądzicie o płytce Fabuły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:58, YoungCezar napisał:

Sorry jeżeli off top ale dawno tu nie zaglądałem wiec mam pytanko- co sądzicie o płytce
Fabuły??

Czemu offtop skoro to o rap chodzi? xd Ja nawet tego nie tknę kijem. Niech wiem skąd się to wzięło. Chyba z dupy, bo tak nagle o Fabuła Oo Niektórzy sądzą, że fajne, niektórzy wyśmiewają i mówią, że tylko dobre ficzuringi są. Ja zostanę przy tym drugim i tego nie posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm..tez tak nagle o tym usłyszałem-raperzy z Białegostoku;P Ale powiem ze się w miarę pozytywnie zaskoczyłem, bo byłem pewny ze będzie to kolejny skład w stylu Firmy, którzy będą krzyczeć JP, HWDP itp, ale na szczęście tak nie jest:)
macie tu wg mnie jeden z lepszych kawałków z płyty: http://www.youtube.com/watch?v=Y-hW5WNCt50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po kilku kolejnych przesłuchaniach płyty Ensona i niektóre linie złapałem za jakimś 5-6 razem i zrobiłem coś takiego z ust "O" i pomyślałem "jak on na to wpadł?!". No to jest po prostu mistrzostwo świata co on wyprawia w niektórych wersach.
"Nie mam prostych linii, ale za to
niech Ci taką nawinie za mnie twój respirator"
"Kładę środkowy palec na wargach marnych mc''s,
których poziomu nie ruszyłby nawet Kopernik"
i milion innych i dosłownie się ślinię na myśl o tych, których jeszcze nie obczaiłem ;D Możesz mówić mi psychopata albo psychofan, dla mnie nikt nie składa wersów jak Enson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:22, YoungCezar napisał:

a co do tekstów to nikt OSTRa nie przebije^^

Tutaj akurat dyskusja nie ma sensu, bo tak jakby rozmawiać czy lepsze są biszkopty czy filmy sensacyjne, oni piszą w całkowicie inny sposób. Do mnie bardziej przemawia Enson, ale jak ktoś się jara Ostrym, to spoko, sam go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 00:23, Burszurasek napisał:

Zapewne słyszeliście "Dzieło sztuki" Fabuły ? Jestem ciekaw, czy płyta warta zakupy,
z tego co słyszałem "Życzenie śmierci", to chłopaki dają kopa... :D

Nie kupuj, nie warto, goście wypadli lepiej od Fabuły.

A Ensona dwa razy przesłuchałem i więcej mi się nie chce, popsuty master i jego głos mnie zniechęcają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 00:29, kobe47 napisał:

Nie kupuj, nie warto, goście wypadli lepiej od Fabuły.


Zdziwiłbym się, gdyby PiH wypadł słabiej od Fabuły. :D Koleś nie do przejścia jak dla mnie.
Dzięki za info, przynajmniej wiem, czego nie tykać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tam płyta Fabuły podoba, z początku myślałem że będzie jakieś gówna, ale teraz zmieniłem zdanie. Zajebista jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:37, LittleBigLegend napisał:

> > > np jaki zespół jest lepszy od niej i dlaczego.
> > Praktycznie każdy? Powodów chyba podawać nie muszę.
> No to jak każdy powód to się wyśil jeśli potrafisz posługiwać sie argumentami i
napisz
> chociaż 2 .
Sory Chao ale zrobię to za ciebie:
1. Grupa Operacyjna nie reprezentuje kultury hip-hop lecz kulturę pop - tak interpretuje
ich muzykę.
2. GO robi techno popowe bity.
3. Ich teksty nie są zrozumiałe - w skrócie napierdalają na różne tematy w jednej nucie.


No właśnie to mi się podoba w GO żed twożą coś niepowtarzalnego, nigdzie takiej muzyki i tekstów się nie spotka. A do popu to mi wcale nie pasuje, a techno to już wcale nie ma w ich muzyce.

Dnia 28.06.2009 o 14:37, LittleBigLegend napisał:

4. Pokazują jakie to oni maja rymy i każdy ich wers to fake np. " kto komisje wojskową
odwiedził bez spodni"

5. GO lansuje się poprzez TV, dupy w teledyskach, gwiazdy takie jak Majewski czy przerabianie
innych utworów np. "Ugryź Suchara".
6. Te twoje "różne i ciekawe tematy" to nawijanie np. o Dodzie?
7. Ogólnie to pizd* nie chce mi się produkować niech ktoś to inny zrobi.
A tak nawiasem dla twojej świadomości HH to kultura Rap to muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: Jeżeli ktoś porównuje to "coś"- Grupę operacyjną do rapu, to powiem z czystym sumieniem ze totalnie nie zna się na tej muzyce :]
za długo już w tym siedzę żeby mi ktoś stawiał Mieszka koło reszty utalentowanych raperów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 13:24, YoungCezar napisał:

Powiem krótko: Jeżeli ktoś porównuje to "coś"- Grupę operacyjną do rapu, to powiem z
czystym sumieniem ze totalnie nie zna się na tej muzyce :]
za długo już w tym siedzę żeby mi ktoś stawiał Mieszka koło reszty utalentowanych raperów:)

No widzisz, na szczęście nikt nie pisze tutaj że GO jest rapem lub ją porównuje do rapu :) Chyba że mezo i 18L jest rapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować