Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2011 o 22:29, Zauri napisał:

to juz nie moj problem, ze nie rozumiesz odwiecznej beki z miszczowskiego fristajloo
eldoki..


Nie rozumiem zamieszczania tutaj czegoś na tak żenującym poziomie. Eldoka jakoś nigdy freestylerem nie był.

Haters gonna hate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://rapradar.com/2011/03/10/eminem-the-eminem-show-hits-diamond/

Nie jestem jakims wielkim fanem Eminema, choc do bycia hejterem tez mi sporo brakuje, ale za to serio propsy. Tym bardziej, ze to juz druga (po ''Marshall Matters LP'') plyta w dorobku Marshalla, ktora zyskala status diamentowej. Co wazne, oba jego ''diamenty'' to albumy JEDNOPLYTOWE, w przeciwienstwie do m.in. ''Speakerboxx / The Love Below'' Outkastu i ''Life After Death'' Biggiego, ktore byly albumami dwuplytowymi, dzieki czemu do zdobycia diamentu wystarczylo sprzedac ''tylko'' 5 milionow albumow.

Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 22:20, lydathegreat napisał:

http://rapradar.com/2011/03/10/eminem-the-eminem-show-hits-diamond/

Nie jestem jakims wielkim fanem Eminema, choc do bycia hejterem tez mi sporo brakuje,
ale za to serio propsy. Tym bardziej, ze to juz druga (po ''Marshall Matters LP'') plyta
w dorobku Marshalla, ktora zyskala status diamentowej. Co wazne, oba jego ''diamenty''
to albumy JEDNOPLYTOWE, w przeciwienstwie do m.in. ''Speakerboxx / The Love Below'' Outkastu
i ''Life After Death'' Biggiego, ktore byly albumami dwuplytowymi, dzieki czemu do zdobycia
diamentu wystarczylo sprzedac ''tylko'' 5 milionow albumow.

Gratulacje!

Zaraz po Marshall Matrers najlepsza płyta Eminema. Można go nie lubić, ale takich umiejętności każdy malkontent może mu zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 22:26, Kaucz napisał:

Można go nie lubić, ale takich umiejętności każdy malkontent może mu zazdrościć

Dokladnie. Choc Em ma OLBRZYMI fanbase (najwiekszy wsrod raperow, NIKT nie ma podjazdu, no moze 2Pac, ale nie zyje, wiec sie nie liczy), to ma tez liczne grono hejterow, ale skilla mu odmowic nie mozna...

Jesli twierdzisz [nie do ciebie, Kaucz ;)], ze Em ma slaby warsztat - negro, por favor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:24, Draco-PNC napisał:

1:51 Czy ja dobrze widzę tam Pelsona i Bilona?

To Pelson i Włodi, co nie powinno dziwić. Nie wiem gdzie tam widzisz Bilona, skoro Eldo z nim nie utrzymuje stosunków. Chyba że Włodiego z Bilonem pomyliłeś oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 09:47, YoungCezar napisał:

A co sądzicie o nadchodzącej płycie Sokoła? wg mnie kolejny argument potwierdzający że
Wojtek robi komercję.

Ciekawe, podaj jakiś argument. Dla mnie świetny numer, Sokół w formie i celne linijki do Jędkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 01:17, Kaucz napisał:

> 1:51 Czy ja dobrze widzę tam Pelsona i Bilona?
To Pelson i Włodi, co nie powinno dziwić. Nie wiem gdzie tam widzisz Bilona, skoro Eldo
z nim nie utrzymuje stosunków. Chyba że Włodiego z Bilonem pomyliłeś oO.


No tak, zgadza się <wstydniś>, jakiś taki niepodobny :)

Co to płyty Sokoła, nie wiem gdzie kolega widzi choćby cień komercji. Bardzo dobry, dojrzały tekst bez cienia zawiści. W dodatku Sokół po raz kolejny przełamuje schematy i tworzy coś nowego, innego - ode mnie wielki plus.
Taka płyta wręcz nie ma szans na odbicie się szerokim echem, trafienie do mas i wyciągnięcia grubej kasy. Nie rozumiem w jaki sposób może chociażby ocierać się o komercję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 09:47, YoungCezar napisał:

A co sądzicie o nadchodzącej płycie Sokoła? wg mnie kolejny argument potwierdzający że
Wojtek robi komercję.

Jak wyjdzie i przesłucham to wtedy będę mógł coś o niej powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 moje nowe twory, do odsłuchu / ściągnięcia. na stronce: http://www.reverbnation.com/hektx
"Dotknęła Go Apokalipsa", to storytelling, który jest prawie finalną częścią opowiadania zawartego na całosci płyty ElGostka "Podróż 2". Beat''em zajął się MichaLaK. Jak sama nazwa wskazuje jest to apokaliptyczna wizja walki dobra ze złem.
"Teraz Hejtuj", sama moja zwrotka + refren. Beat zrobił nasz człowiek TSK. Jest to jeden z bonusowych tracków z wyżej przytoczonej płyty, już nie mający związku z całościa fabuły "Podróży 2". No cóż, w przeciwieństwie do tego wyżej, nie jest to jakiś mega oryginalny patent, ot taki anty-hejterski anthem, chociaż jeśli chodzi o wykonanie z mojej strony, to akurat wyszło dość dziwne połaczenie rapu i psychodeliczno-nu metalowego klimatu...

Oczywiście wiadomo, że moja dykcja ssie, tak więc jak zawsze można sobie kliknąć Lyrics, żeby było wiadomo o co chodzi.

Enjoy, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]

Dnia 13.03.2011 o 23:35, Hekt-X napisał:

Enjoy, hehe.


Mi się podoba. Jeśli chodzi o sprawy techniczne to troszkę wokal dał bym ciut głośniej.
Bardzo mi się podoba bit pod "Pozmieniało się" no i nawijka do niego, chyba najlepszy kawałek z tych do udostępniłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować