Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 13:56, Robek 009 napisał:

Prawda ;) Chyba tylko Seqiu ma nie związanego avatara z Rapem i HH.

Ja też nic w tych klimatach...Chociaż na meczach Mazovii wskaźnik przestępczości pewnie jest podobny do tego z Compton ;P Ale to niestety bolączka polskiej piłki, szczególnie niższych lig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:58, ko?nik napisał:

> Prawda ;) Chyba tylko Seqiu ma nie związanego avatara z Rapem i HH.
Ja też nic w tych klimatach...Chociaż na meczach Mazovii wskaźnik przestępczości pewnie jest
podobny do tego z Compton ;P Ale to niestety bolączka polskiej piłki, szczególnie niższych
lig...

No niby ty też ;) Ja teraz zmieniam avka na Snoop Dogg''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 14:00, Robek 009 napisał:

No niby ty też ;) Ja teraz zmieniam avka na Snoop Dogg''a.

Ja tam kiedyś ciągle zmieniałem avki, nawet Neo z Matrixa miałem na początku :P Ale teraz, tylko 2Pac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:08, MastAlol napisał:

Jak z tym projektem?:) Zgłasza się ktoś jeszcze?

Właśnie, zapraszamy jak najbardziej;)
Bit chyba już mamy (wykorzystujemy go?), więc można się pomału brać za dalsza organizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:58, ko?nik napisał:

Ja też nic w tych klimatach...Chociaż na meczach Mazovii wskaźnik przestępczości pewnie jest
podobny do tego z Compton ;P Ale to niestety bolączka polskiej piłki, szczególnie niższych
lig...

e tam jakies Compton w Polsce jest pewnie gorzej bo sie nie pi***lą ;P
u mnie np. w poznaniu jak to zreszta peja kiedys powiedzial o kozackiej modzie, ze to nie wciaganie amfy czy inne takie ale moda na bydzie "dojeb***m na silce, mozlwiwosc wpier****enia komus" i inne takie tam, czyli moda na bycie karkiem :P:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmieniając temat chce prosić was o zdanie :D Nie mogę się zdecydować którą bluzę kupić :D Obie są przykozaczone na maxa.

http://www.allegro.pl/item289873830_nowa_bluza_give_me_face_hustlin_rozmiar_2xl.html - Jestem w sumie bardziej za tą ^^ Lans.
http://www.allegro.pl/item289799352_nowa_bluza_give_me_face_splatter_rozmiar_xl.html - Problem w tym, że ta też jest mega :D

Która "lepsiejsza" wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, do tych co kupowali coś w sklepie StoProcent.
Czy można tam płacić przy odbiorze? Bo nie lubię sie pieprzyć z kontami w bankach itp. A zamówiłbym sobie jakąś bluze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bluzy, to tak jak więszkość powiem Ci że druga mi się bardziej podoba...;)
Co do awatara, to nie muszę pokazywać wszystkim że słucham hip hopu, ja robię to tylko i wyłącznie dla siebie, dla własnej satysfakcji
Co do naszego wspólnego materiału, to jaki proponujecie temat naszej nagrywki?
I w końcu rodzynek tego posta... rok20---->
Pojechałeś ostro... Totalny spontan...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo człowieku obie wyje**ne w kosmos druga minimalnie lepsza kurde gdybym nie zbierał kasy na xboxa to już byłaby moja...i co z tego że zakładam bluze raz na rok ale popatrzył bym sobie na nia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajne ciuszki :] aczkolwiek cena już nie fajna...
Ceny robią się pomału jak w USA, szkoda tylko, że tam ludzie zarabiają więcej niż w Polsce...heh.

tok20 Hmmm, ale gdzie ? PO, PiS może LiD...zmienili lidera...chyba czegoś nie wiem :D hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 19:49, Kermit 13 napisał:

tok20 Hmmm, ale gdzie ? PO, PiS może LiD...zmienili lidera...chyba czegoś nie wiem :D
hie hie

Może w PL (Polskiej Lewicy, czy coś takiego). Ale tam chyba Miller Leszek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz dość smutna wiadomość:

W nocy 3 stycznia 2008 zmarł Eric „O.G. Style” Woods, kolejna legenda z Houston, TX. Powodem śmierci rapera był tętniak na mózgu. Woods zmarł w wieku 37 lat.

O.G. Style miał duży wpływ na rapową scenę Houston, był jednym z pierwszych artystów, którzy podpisali kontrakt z Rap-A-Lot Records. W końcówce lat osiemdziesiątych Woods, wtedy znany był jeszcze jako „The E”, stworzył z producentem Big Boss grupę O.G. Style. Ich debiut płytowy w Rap-A-Lot „I Know How To Play ‘ Em” z 1991 roku trafił na 68 miejsce na liście Billboardu, z albumu pochodzi „Catch ‘Em Slippin”, a teledysk do tego kawałka możecie zobaczyć tutaj. Chwilę po tym sukcesie Big Boss odszedł z grupy i stworzył 4Deep, a Woods nazwę O.G. Style pozostawił dla siebie. Eric Woods po długich latach wydał jeszcze dwa albumy, „Still Know How To Play Em” w 2000 a później „Return Of Da Game” w 2005.


R.I.P. Eric „O.G. Style” Woods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:49, Kermit 13 napisał:

Ceny robią się pomału jak w USA, szkoda tylko, że tam ludzie zarabiają więcej niż w Polsce...heh.

:P akurat teraz sporo rzeczy mozna w USA kupic taniej niz w Polsce, taniej dla Polakow, z powodu mocnego zlotego, slabego kursu dolara, np. w kategorii sprzetu. Dla Amerykanow ten sam koszt, dla nas taniej ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzałem sobie na wiki co to się ciekawego wydażyło w moje urodziny (31 Grudzień).
Pośród ludzi urodzonych w tym dniu znaleźli się m.in. Włodzimierz Tetmajer, Anthony Hopkins, Val Kilmer i UWAGA ... Papoose !!! Potwierdzone info http://en.wikipedia.org/wiki/Papoose_(rapper)
Ja się jaram !!! :D

Sprawdźcie swoje daty ... może znajdziecie jakiś znanych raperów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować