Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 22:17, Araondoion napisał:

przed tamtym to sila mojego panczlajnu dla niego nie do przebicia ;p a Orzech to... już mnie
tu nie ma :P

Znawca rapu ściągnie Cie ze swojej bang bang dziewiątki:P
A na Orzecha uważaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ciekawe rozkminy chodzą to powiedzcie mi co robi w stanach PÓŁNOC? W ogóle nie słyszałem czegoś takiego jak rap z północy <lol>
Kermit wykminił dobrą nazwę :D Od teraz będzie CLEAN NORTH muhahhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem, że po takim czymś co mozemy zobaczyć na filmiku, kandydat dostaje pistolet i musi zastrzelić jedną osobę ;oo. Lekki hardkor :D. Było tez o najmłodszym przypadku: 11 letni dzieciak oddał 5 strzałow, tylko jeden trafił. Masakra ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:17, Junior Gong napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=kt4_vDTVTHg
Wiem, ze kiedys podany byl link z fragmentem...Teraz caly tekst + i - w backmaskingu.

UWAGA!
Rysuje i ryje psyhe;)


Jak tego śłuchałem to tak dziwnie sie czułem. A najciekawszym fragmentem jest to "Jeszcze 4". Ja słyszałem jeszcze Backmasking kawałka Eminema "My Name Is...". Tam jak jest ten kawałek
Hi! My name is.. (what?) My name is.. (who?)
My name is.. [scratches] Slim Shady
Hi! My name is.. (huh?) My name is.. (what?)
My name is.. [scratches] Slim Shady

To od tyłu było cośtakiego:
It is Slim, It's Eminem, It's Eminem, it's Eminem

Jak znajdę tą stronę to ja zapodam.
Znacie jeszcze inne takie Backmaskingi w kawałkach Raperów?

MastAlol ----> Zamiast North jest. Mid West, zobacz że Ditroit jest na Połnocy Stanów i tam się urodził Eminem, a należy do Mid. West.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakiś konkretny powdód dla którego Em zrobił taki ukryty tekst zrobie takiego małego off topa w zwiazku z tymi ukrytymi tekstami oglądąłem kiedyś program w tv i tam pokazywali jak jeden z byłych prezydentów US i A mówi jakieś pierdoły nikt nie wie o co chodzi a jak puscili to samo od tyłu to słychac było że mówi że kocha diabła i że jest jego sługą chore O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:05, Steel Dogg napisał:

czy jest jakiś konkretny powdód dla którego Em zrobił taki ukryty tekst zrobie takiego małego
off topa w zwiazku z tymi ukrytymi tekstami oglądąłem kiedyś program w tv i tam pokazywali
jak jeden z byłych prezydentów US i A mówi jakieś pierdoły nikt nie wie o co chodzi a jak puscili
to samo od tyłu to słychac było że mówi że kocha diabła i że jest jego sługą chore O.o

Nie wiem podobno to jest podświadomość. Ale zobacz, że w tym filmie od Juniora Gonga to na początku tego odwrotnego Magik Rapuje "Lecę od tyłu wiesz?" tam jest błąd w tych napisach. Czy Magik sie spodziewał tego że wyraźny jest Backmasking w tym kawałku?
A ja też kiedyś w tv widziałem taki program i tam była jakaś dziewczyna która mówiła coś w stylu "Tylko dwie osoby wiedzą kto zabił moje dziecko, zabójca i osoba której wyjawił sekret" a Backmasking "Ja to zrobiłam" O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 14:36, Araondoion napisał:

Tym razem w remixie pojawia się Tede!

Masta coś o tym wczoraj pisał ^^ Ale jak dla mnie ten remix taki ni w dupe ni w oko :P Na początku nawet mi sie podobał, ale sie wsłuchałem i stwierdzam że to IMO kupa xD Tede nawija nie wiadomo o czym, w ogóle nie pasuje do takiego kawałka jak Uderz w puchara ;P

BTW: Oglądał ktoś film Belly z Method Manem, Nasem i DMX''em ? Bo jak wcześniej pisałem, wzięło mnie na oglądanie filmów o Niggaz, a słyszałem że to Belly fajne nawet jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:42, Steel Dogg napisał:

mam zamiar obejżec ten film gra w nim jeszcze chyba The Game

A nawet nie wiem :P Ja wczoraj oglądnąłem wszystkie części "Piątków" z Ice Cubem, przekozackie komedie :D
I polecam Boys N Tha Hood, dobry film o tym jak się mieszka w pobliżu Compton. Po tym filmie, ze ch** nie chciałbym tam mieszkać ;P Co chwila ktoś ostrzeliwuje komuś chatę, co noc ktoś ginie itp.

Dnia 09.01.2008 o 14:42, Steel Dogg napisał:

EDIT: chciałem zobaczyc po ile stoi ten film na allegro a wyskoczyło to
http://allegro.pl/search.php?string=belly&category=20585&country=1

LOL xD



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

next friday ogladałem tak samo ja chłopaczków z sasiedztwa dobre sa ale słyszałem że jeszcze jest taki dobry film o niggasach jakoś żułtodzioby sie nazywa nie oglądałem wiec nie wiem jaki jest ale kumpel mówił że dobry tę taka komedia o niggasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w ogole cale Uderzw Puchara to fail :P

Sokół brzmi jak jakis kolo z ascetoholix (refren) :P:P na miejscu tede tez bym nie wiedzial o czym mam tam nawijac ;p

zeby przedluzyc moj post ;)

Ostrzeżenie :P

Niby idziesz korytarzem szerokim,
ale do jego końca liczysz kroki,
czujesz mój oddech na twojej szyi,
w ciemności moje oczy lśnią jak u żmii,
popełniłeś błąd, wszedłeś na moje terytorium,
uciekaj, teraz ja jestem łowcą, gryzoniu,
chcesz zepsuć życie mi, będę tego bronił,
zaciekle, zawzięcie, i będę cię gonił,
podniosłeś rękę na najbliższe mi otoczenie,
zawiść, zazdrość, kierowany złym pragnieniem,
tak się nie robi, nie odpuszczę, padniesz,
twój strach, twoja niemoc, wkrótce zaśniesz,
jestem jak żmija w obronie, kąsam,
jad w twojej krwi, ja w ciemności pląsam,
cierpliwie poczekam na moment do ataku,
wygram, bo padniesz z sił braku.

dziewczyno czy chłopaku, nie dopuszczaj się ataku,
w jakimkolwiek fałszywym w moją stronę znaku,
będę bronił co moje przy najmniejszym zagrożeniu,
weź na uwagę to co jest zawarte w tym ostrzeżeniu.

pracuje nad czyms takim :P znaczy sie napisalem miedzy nauka mega sciemniarskiego przedmiotu jakim jest marketing ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Sąsiedztwa a Chłopaczki z Sąsiedztwa to dwa różne filmy ;) Ten pierwszy jest poważny, a to drugie to komedia braci Wayans (tych od Strasznego Filmu).

I mam jeszcze pytanie, oglądał ktoś film Beef? Są chyba trzy części tego. Dokument jakiś o dissach. Bo widziałem to w wypożyczalni, i nie wiem czy warto wziąć to, czy coś innego.

EDIT: Gór > E tam, mi sie Uderz w Puchara podoba. Na początku tylko mnie ten refren mocno wkurzał, taki hiphopolowy, ale potem już sie przyzwyczaiłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wiecie co jest z Prodidgy''m? Czemu ma pójść siedzieć, nie moze się jakoś wykupić, przecież on tylko posiadał nielegalna broń, a idzie na 3,5 roku do paki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:51, NuGGet napisał:

EDIT: Gór > E tam, mi sie Uderz w Puchara podoba. Na początku tylko mnie ten refren
mocno wkurzał, taki hiphopolowy, ale potem już sie przyzwyczaiłem ;P

refren jest mocno denerwujacy :P poprzedni post zeedytowany btw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:54, Araondoion napisał:

refren jest mocno denerwujacy :P

Mnie tylko na początku wkurzał :P Najbardziej to "Więc Udeeerz w pucharaaa" :P

Dnia 09.01.2008 o 14:54, Araondoion napisał:

poprzedni post zeedytowany btw :P

Good shit :D Jak zwykle z resztą ;D A tak w ogóle, piszesz ten tekst bo chcesz coś nagrać? ^^ Jak coś to wstawiaj na forum ;P Już dużo stałych bywalców dało woje kawałki ;P

Robek > To Prodigy jednak siedzi? Myślałem że mu dali spokój. Ale dawno nie czytałem nic o Mobb Deep to sie nie orientuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować