Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Witam ponownie!

Zna ktoś jakieś płytki/utwory podobne to tych z płytki El Polako? Ogólnie żeby bit był taki wyrazisty i podobny (nie musi być aż tak bardzo podobny, wystarczy żeby był tego samego pokroju). Bo bit wpada w ucho, zwłaszcza, że taki ja taki lubię. To jak? Zna ktoś? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z PDG ;p Ci ludzie robia własnie taki gruby Rap ;p
Ramona 23 (Nielegale w necie, dużo jest tego, wejdź na poznanskirap.com, zakładka nielegale, tam wszystko jest). Drewnianej Małpy Rock, to jest podobne do El Polako tyle że IMO lepsze, bity są bardziej kozackie, a i płyta jest poje**** ;p Killaz Group sobie sprawdź... duzo tego jest. Na poczatek pościągaj nielegale Ramony (Westerny, Czerwonacka Masakra Wódką Żołądkową). I poszukaj w necie Wyższej Szkoły Robienia Hałasu Shllera i Słonia, też gruba płyta, nielegal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:28, Chaotizz napisał:

Dzięki NuGG. ;PP Czy jest jakaś rzecz o HH, której nie wiesz? ;)

Jak sie jara to sie wie ;p Tak jak każdy stały bywalec tego tematu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:31, NuGGet napisał:

> Dzięki NuGG. ;PP Czy jest jakaś rzecz o HH, której nie wiesz? ;)
Jak sie jara to sie wie ;p Tak jak każdy stały bywalec tego tematu ^^

Ja się może nie tyle co jaram, ale po prostu lubię tą muzę. ;P Może nie śledzę co się dalej z nią dzieję, ja tylko jej słucham. ~~ I to zawsze z uśmiechem na twarzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:34, ..::leŚniak::.. napisał:

Kurde, dzisiaj szukając płytki z oprogramowaniem Liveboxa odkopałem stare, polskie składanki
z końca poprzedniego wieku ;]

A co dokładnie? ;p Jedyne składanki jakie miałem to jakaś kupa co za małolata kupiłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te to nawet nie ja kupiłem, bo wtedy jeszcze nie słuchałem rapu. Ale za to mam błogosławieństwo w postaci ojca, który jarał się początkami rapu w Polsce ;] A płytki:
- Lirycs squad - The album (1998) - http://pl.youtube.com/watch?v=xoYEHFmOIwg To z tej płytki ;]
- Liryka records (1998) - jest naklejka "warning fat beats" ;D A kawałki to np. Warszafski Deszcz - rymoholiko
- Osiedle pełne rymów czyli hip-hop jak okiem sięgnąć (1998) - WFD, Vienio i Pele, Wzgórze Ya-Pa 3, Slums Attack, Mor WA, DJ 600 V

Mam tego jeszcze więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ostatnio przesłuchałem kilka tracków Peerzeta i jaram się jak cholera! Gościu sam o sobie nawija: "mam flow Jimsona i punche VNM-a" ;D Sprawdźcie kawałek "Hipocentrum", i jeszcze taki kawałek co jest na youtube "zapowiedź Hipocentrum", niezłe potrójne i poczwórne tam wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 15:24, ..::leŚniak::.. napisał:

Ludzie, ostatnio przesłuchałem kilka tracków Peerzeta i jaram się jak cholera! Gościu
sam o sobie nawija: "mam flow Jimsona i punche VNM-a" ;D Sprawdźcie kawałek "Hipocentrum",
i jeszcze taki kawałek co jest na youtube "zapowiedź Hipocentrum", niezłe potrójne i
poczwórne tam wali.


Co to są te potrójne, poczwórne itp? Zawsze mam zonka, kiedy ktoś tak pisze :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 00:19, bojanzaw napisał:

Co to są te potrójne, poczwórne itp? Zawsze mam zonka, kiedy ktoś tak pisze :F


Książkowej definicji nie ma. Jest wiele wersji rozumienia, dla mnie to jest coś takiego:
"Te potrójne i poczwórne pakują Cię w trum lub ur,
dla Ciebie w ku* są trudne, pcham je w kolum aż um"
- http://pl.youtube.com/watch?v=Z8UFOd56CaY - 1:10-1:16, jednak warto sprawdzić cały kawałek.
Czyli 3,4 wyrazy na ten sam rym w jednym wersie. Oczywiście rzadko się je spotyka, znacznie częściej podwójne (analogicznie 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:01, Arkads napisał:

O chłopie ;P Właśnie przesłuchałem całą płyte PeeRZeta i po prostu jest genialna. Wszystkie
piosenki, wszystkie. Ma tak genialne punche i flow że to ho, ho, ho.

http://www.wrzuta.pl/katalog/bc9kLn8Him/ - PeeRZet (Hipocentrum) - cała płyta, nielegal.



No rzeczywiście kozak płyta :] Myślę, że on mógłby wydać legala :] Kozackie rymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szieeaaa. Zarzuci ktos linkami do jakichś nielegali? Byle dobre, i byle nie na Rapidshare, bo teraz po wprowadzeniu tych ich utrudniaczy mam stamtąd prędkość ściągania 60kb/s ;/. Na tym nowym kompie nic Rapu ni ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:29, NuGGet napisał:

Szieeaaa. Zarzuci ktos linkami do jakichś nielegali? Byle dobre, i byle nie na Rapidshare,
bo teraz po wprowadzeniu tych ich utrudniaczy mam stamtąd prędkość ściągania 60kb/s ;/.
Na tym nowym kompie nic Rapu ni ma ;p



weno stąd cirę "zapracowany obibok" i fabułę "c.d.n." i subtelny bezczel "duet" a niedługo legal od fabuły
http://bialystok.hiphop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować