Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

A za co ten degrad?? A zeby nie robic offtopa, w filmie pamietam jak Peja zoabczyl jakiegos małolata na rowerze i opowiadal jak ten wlasnie małolat wkręcał mu że jest, cytuje, "małym niebieskim pedałe":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:48, NuGGet napisał:

A za co ten degrad?? A zeby nie robic offtopa, w filmie pamietam jak Peja zoabczyl jakiegos
małolata na rowerze i opowiadal jak ten wlasnie małolat wkręcał mu że jest, cytuje, "małym
niebieskim pedałe":P

Nie wiem nawet dokładnie !MODERATOR OSZSZALAł! ze se z typa polewke robilem;d.Walic to. Film spoko zresztą muzyka tez mam jeszcze kasete:D podoba mi sie zwłaszcza instrumental konczoncy chyba Magiery o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy w "Blokersach" jest fragment, w którym Eldo czyta artykuł jakiegoś "znawcy" o HH:
"..plugawy język i zachowania podpatrzone u twardzieli z filmów Władysława Pasikowskiego dodają splendoru, podobnie jak nowe Adidasy i skórzana kurtka "pękawka" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo juz dawno widzialem. Ale dla mnie i tak Ci co pomalowali samoloty na poznańskim lotnisku to najwięksi kozacy. A zajmuje się ktoś jeszcze taggowaniem tu z forum? Służę radą:)
Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:39, NuGGet napisał:

Ja kiedys z kumplem chcialem malowac pociagi ale na planach sie skonczylo:P

To jest niezły hardkor.
"W tym kraju można zginąć za puchę w ręce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 19:45, Junior Gong napisał:

"W tym kraju można zginąć za puchę w ręce"


No wlasnie tego sie wystraszylem:P Jak Eldo opowiadal o tym w Blokersach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:49, NuGGet napisał:

No wlasnie tego sie wystraszylem:P Jak Eldo opowiadal o tym w Blokersach

Nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Co najwyżej ze Polonezem wjeżdżającym na teren dworca - i kiiita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam, że przerwę dyskusję, ale potrzebuję pomocy :). Mam problem. Potrzebuję zmieszać z błotem pewnego jegomościa i wpadłem na pomysł że jakbym go ładnie zdissował to wyśmiany byłby w szkole i wśród znajomych i wygrałbym ja :D. Tu pojawia się moje pytanie czy ktoś mógłby zrobić mi jakikolwiek bit? Nie chce mi się uczyć tej całej procedury robienia muzyki, bo sporo czasu by minęło zanim bym cokolwiek porządnego stworzył.
Poza tym czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak dograć wtedy wokal do bitu. W sensie jakiego software''u użyć.
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:41, Mawop napisał:

Witam. Przepraszam, że przerwę dyskusję, ale potrzebuję pomocy :). Mam problem. Potrzebuję
zmieszać z błotem pewnego jegomościa i wpadłem na pomysł że jakbym go ładnie zdissował to wyśmiany
byłby w szkole i wśród znajomych i wygrałbym ja :D.

Mocna akcja :P
Tu pojawia się moje pytanie czy ktoś mógłby

Dnia 16.04.2007 o 20:41, Mawop napisał:

zrobić mi jakikolwiek bit? Nie chce mi się uczyć tej całej procedury robienia muzyki, bo sporo
czasu by minęło zanim bym cokolwiek porządnego stworzył.
Poza tym czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak dograć wtedy wokal do bitu. W sensie jakiego software''u
użyć.
Z góry dziękuję za pomoc.


Hmm...ja osobiście nie robie jakiś tam wielkich bitów, ale bawie sie pewnym programikiem do robienia muzy :] Może napisz jaki bit Cię interesuje...spokojny, szybki, hardkorowy, oldschool ?? :P jak podasz jakieś szczegóły to moge się zabrać za coś, ale od weekendu (bo od Pon-pią nie robie bo szkoła mało czasu i jeszcze trzeba grać :P ) Ew. moge też zrobić jakieś krótkie demo itp to oblookasz czy Ci pasuje :]
A co do zgrania to chyba najlepiej mieć słuchawki na uczach z lecącym bitem i nawijać do mikrofonu żeby sie nagrywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem jak szybko pojawiają sie odpowiedzi na tym forum :D. Jako przykład bitu rzucę kilka tytułów, które najbardziej mi sie podobają, ale jest takie przysłowie:
"Darmo to i ocet słodki"
więc wybrzydzał nie będę i z otwartymi rękoma wszystko przyjmę :D.
Ok, to co mi wpadło w ucho (z beefu między Tede a Płomieniem:
*Płomień 81 - Kiedy powiem na osiedlu
*Tede - 68
*Tede - 69
*Płomień 81 - Knebel w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:56, Mawop napisał:

Jestem pod wrażeniem jak szybko pojawiają sie odpowiedzi na tym forum :D. Jako przykład bitu
rzucę kilka tytułów, które najbardziej mi sie podobają, ale jest takie przysłowie:
"Darmo to i ocet słodki"
więc wybrzydzał nie będę i z otwartymi rękoma wszystko przyjmę :D.
Ok, to co mi wpadło w ucho (z beefu między Tede a Płomieniem:
*Płomień 81 - Kiedy powiem na osiedlu
*Tede - 68
*Tede - 69
*Płomień 81 - Knebel w pysk


Hmm..trudne zadanie :) Wątpie żebym był w stanie zorbić coś na tym poziomie (co jak co ale to profesjonalny poziom ;P ) ale sie postaram....ok to chyba wszystko wiem yhy jeszcze powiedz czy bedzie jakiś refren bo nie wiem czy robić jakieś przejście czy normalnie ?? ;] i jak już pisałem to wezmę sie za to dopiero w piątek~sobotę wiec na niedziele powinno być miał (na 99%:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:56, Mawop napisał:

*Płomień 81 - Kiedy powiem na osiedlu

mega słabe, Tede gniecie Płomień w podłoge w 3 Korony i Zamknij Pysk.
w 3 koronach o "kiedy powiem na osiedlu" - "powidz swoim ziomkom co za mna jezdza, ze taka postawa zakrawa na smiesznosc" :]

Zreszta w ogole nie lubie Płomienia i Onara.
Podobalo mi sie tylko w miare "Jestem przeciw" czy cos takiego z Pezetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:56, Mawop napisał:

*Płomień 81 - Kiedy powiem na osiedlu

mega słabe, Tede gniecie Płomień w podłoge w 3 Korony i Zamknij Pysk.
w 3 koronach o "kiedy powiem na osiedlu" - "powidz swoim ziomkom co za mna jezdza, ze taka postawa zakrawa na smiesznosc" :]

Zreszta w ogole nie lubie Płomienia i Onara.
Podobalo mi sie tylko w miare "Jestem przeciw" czy cos takiego z Pezetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to plomien niezle jezdzi po Tedziku. Tede to pozer nr 1 na polskiej scenie rapu. W "kiedy powiem na osiedlu" i "knebel w pysk" ladnie go pezet z onarem podsumowali xD
Z kawalkow Tedzika tylko mi sie Glokk podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować