Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

K44, aż do dzisiaj
Potem PFK i jakoś leciało
Przewinął się Abradab
Co do zagranicznego to 2pac jak jeszcze zyl
Poczatki gangsterki Snoopa
NWA, wiadomka!
Przechwałki WuTang Clan
Fajne czasy, stara szkola;)

No i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K44, aż do dzisiaj
potem PFK (tak samo:)) i jakoś poleciało
po drodze przewinęło się wiele krążków, np Abradaba
2pac, jeszcze za zycia
poczatki gangsterki Snoopa
NWA
przechwalki WuTang Clan

Stara, dobra szkoła;)

Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:26, NuGGet napisał:

W koncu ten temat odżywa:P A Onyxa nigdy wczesniej nie slyszalem;/ Trza nadrobic:P

Nadrabiaj, bo warto. To był mój ich pierwszy kawałek jaki usłyszałem i juz wiedziałem, że na tym się nie skączy:)

->Amaadi Teraz prawie nikt nie jara się tą muzą, więc miło usłyszećże ktos tym żyje jak ja

->MastAlol Dzięki za słowa uznanie, wie się co dobre:D Też calkiem nie najgorszy kawałem trzeba mi będzie się przyjrzeć temu bliżej, bo do tej pory tylko coś tam słyszalem o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Slyszeliscie o takim czyms jak "Osa Da Gnoi"? Kumpel powiedzial mi ze kupil sobie ich czy tam jego plytke "G w Stereo" i mowil ze kozackie. A ja nawet nigdy o tym nie slyszalem:P Wie ktos o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:08, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko. Slyszeliscie o takim czyms jak "Osa Da Gnoi"? Kumpel powiedzial mi ze kupil
sobie ich czy tam jego plytke "G w Stereo" i mowil ze kozackie. A ja nawet nigdy o tym nie
slyszalem:P Wie ktos o czyms takim?

Słyszałem o nich, plytki nie mam, tylko tyle co w necie wyczytałem i wysluchalem. Tu masz stonkę, krótki opis zespolu i dwa ich kawalki: http://mp3.wp.pl/p/informacje/njus/219989.html

Mi średnio przypadło do gustu troche mi to przypomina pierwsze polskie kawałki, ale jakos nie czuję tego czegoś.
Choć myślę że warto raz czy dwa przesluchać żeby zapoznać się z wesolą tworczością"Osa Da Gnoi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kumpel mi ja pozyczyl przed chwila, macie tytul piosenki "Zatwardzenie":P zaraz ide mu ja oddac, tekiego czegos nawet nie chce mi sie sluchac:P Ale ma fajna okladke (ta plyta):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sklepy internetowe, gdzie można by było kupić rzadkie płytki w Polsce?
Szukam np. płytek lil flipa bo mi ostatnio przypadł do gustu i nie mogę odszukać :/ Na allegro też nie ma więc....
Nawet jak macie jakiś sklep dobry gdzie nie ma lil flipa to dajcie, muszę kupić też parę innych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze sproboj na tym e-bay czy cos takiego? Nie znam sie za bardzo na internetowych sklepach;/ A i wlasnie. Moja mamuska kupila dzisiaj satelitkie, na ktorym programie leci ta Rap Pakamera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:11, NuGGet napisał:

Moze sproboj na tym e-bay czy cos takiego? Nie znam sie za bardzo na internetowych sklepach;/
A i wlasnie. Moja mamuska kupila dzisiaj satelitkie, na ktorym programie leci ta Rap Pakamera??


Na MTV Polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobota rano - nudy niesamowite. W ten oto sposob spedzilem troche czasu na YouTube i znalazlem kilka ciekawych pozycji. :) Niektore mozecie znac, ale mysle, ze to nie pzreszkodzi, bo warto wrocic do tych kawalkow. ;)
Um: Nowy teledysk O.S.T.R. - "Brother on the run" http://www.youtube.com/watch?v=EsJp6pJxLZU&mode=related&search=
Dois: Freestyle Ostrego w Rap Pakamerze we wlasnym pokoju :] http://www.youtube.com/watch?v=cSaM2MdXHz0&mode=related&search=
Tres: Jeszcze raz Osty, ale teraz w calkiem innym stylu. ;) "Na raz" (dosc zdziwiony bylem wygladaem Ostrego w tym teledysku, ale w sumie pasuje mi do klimatu utrzymywanego pzrez Kodex :P) http://www.youtube.com/watch?v=4rX5y-b2Pdo&mode=related&search=
Quatro: Teraz w dosc mocno innym klimacie. Utwor, ktory brzmi niesamowicie dobrze moim zdaniem. "Oczy otwarte II" http://www.youtube.com/watch?v=X-ErtcVH64c
Wszystko polecam najgorecej. :]
A jak jzu wspomnialem o Ostrym, to pytam: Czy ktos moze wybuiera sie wkrotce na jakis jego koncert? Chodzi mi dokladnie o czwartkowy wystep w Zielonej Górze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:08, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko. Slyszeliscie o takim czyms jak "Osa Da Gnoi"? Kumpel powiedzial mi ze kupil
sobie ich czy tam jego plytke "G w Stereo" i mowil ze kozackie. A ja nawet nigdy o tym nie
slyszalem:P Wie ktos o czyms takim?

Ja wiem co to czlowieku polewka nawijaja ze tak powiem o wydalaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milo posłuchac jakiegos polskiego wykonawce który się rozwija, tworzy nowe kawalki w nowym stylu i robi po prostu dobra muzykę.
OSTR to jest jednym z bardzo niewielu polskich wykonawcow, ktorych warto posluchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować