Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Jutro (jeśli uda mi się nagrać, bo jutro mam dość zawalony dzień) zapodam nowy track, jestem z niego zadowolony jak cholera, wiem że i tak to pewnie ssie, ale jestem zajarany na maksa, pierwszy raz swoimi wypocinami. Plus mam gotowy kawałek o szatni, ale napisany całkowicie od nowa, pod inny bit, z uwzględnieniem uwag jakie usłyszałem po pierwszej próbie. Tacz de majk!

A co do tego fletboxu, to gość jest taki, że brak słów. Jak znajdę gdzieś fleta, na którym grałem ze dwa lata temu to spróbuję czy w ogóle da się tak robić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:43, krak2610 napisał:

Leee nie słyszałem :( W której czesci programu ?

Nie wiem, jak przedstawiali jakiegoś gościa, ale dokładnie nie pamiętam. Leciał też bit z jakiegoś innego klasyka, kojarzę to, ale nie wiem kto to.

Ogólnie dobry program.

Słyszałem ostatnio ciekawego gościa. Taki jeden Krzysiek (to całe pseudo). Punche ma takie, że PRZ mógłby się od niego uczyć, ale flow właściwie nie ma żadnego, jakby mówił pod bit (coś jak ja). "Nie pieprze Hery bo nie jestem Zeus", albo coś że nie obraca desek, bo nie jest Tony Hawk ;D Niektóre masakryczne. Jak znajdę link to tu dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 12:30, nekromanta7 napisał:

mógłby ktoś zapodać link od płytki cira/nikon "pali się" ..?


http://rapidshare.com/files/122392707/Cira_and_Nikon_-_Pali_sie__2008__up_by_hej tt.rar
hasło: www.ajo.pl

Zawsze jak szukasz czegoś takiego, to wpisz w google np.: cira/nikon pali sie rs
Wtedy znajduje ci wszystko co jest na rapidshare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na Youtube przesłucham ;(
A track Termanology, to kosmos i klip i tekst i wszystko, nawet się poświęciłem i przetłumaczyłem 1 zwrotkę ;d
Wielokrotne rymy itp.

Wie ktoś, gdzie można kupić taką koszulkę co w 2:03 ten koleś ma "Hip-Hop sucks" i coś tam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś wczoraj ten program z Tede? Ja dzisiaj oglądałem powtórkę i tak podsumowując:
- prowadzący jak wyjechał z tekstem "Tedunio wieeeesz" poczułem zażenowanie takie same jak widziałem Sołtysika rzucającego "joł"
- Tede trzymał poziom, zarzucił raz dobrą grę słów (coś tam pojechał po Feelu, a Feel był gościem ;D), ale publika nie zrozumiała ;/
- filmik przedstawiający Tedego trochę mnie rozczarował; Tede w jakimś futrze z panienkami na zmianę z wypowiedziami Kiełbasy i Maca, lepiej jakby ktoś inny się o nim wypowiedział
- program nuuuuudny, nie wiem czy to jeszcze kiedyś włączę
- lider Feela jak klaszcze to mu pępek widać

Z innej beczki. Kojarzy ktoś rym powodzenia/powiedzenia? Bo napisałem taki i jak go nawijam to mi brzmi znajomo, a nie wiem skąd, czy może tylko mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 19:46, ..::leŚniak::.. napisał:

Z innej beczki. Kojarzy ktoś rym powodzenia/powiedzenia? Bo napisałem taki i jak go nawijam
to mi brzmi znajomo, a nie wiem skąd, czy może tylko mi się wydaje.


nie wiem czy dobrze kumam ale to chyba wwoki kiedyś miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 19:56, rymoholik napisał:

nie wiem czy dobrze kumam ale to chyba wwoki kiedyś miały

Raczej nie to, bo w WWO nigdy zbytnio się nie wczuwałem.

News: Żurom zaczyna pracę nad nową płytą solo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program co w jury jest Tede... żenujący. "Teeedunio wieeesz". Ten lamus chciał przykozaczyć czy co? Tede też zaczął się lansować w tym filmiku, w którym był w futrze, co to ma być? -.- Tego badziewia już nigdy nie odpalę nawet, widać zresztą że tam sam badziew w stylu pedalskich blogów 27 czy inny feelów będzie. Nie wiem czego Tede tam szuka, o Rapie to tam można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 19:46, ..::leŚniak::.. napisał:

Z innej beczki. Kojarzy ktoś rym powodzenia/powiedzenia? Bo napisałem taki i jak go nawijam
to mi brzmi znajomo, a nie wiem skąd, czy może tylko mi się wydaje.


Jak jak coś piszę, to mam sumie wyje***e, czy ktoś już tego akurat rymu użył, w szególności, że nie znam zbyt dużo polskiej sceny. Najlepsze są też komenty w których mówią że tam kopiujesz styl jakiegoś kolesia którego wogóle w życiu nie słyszałeś, więc wiesz. A zależy to jeszcze od tego w jakim zdaniu użyjesz danego rymu, bo jeśli będzie zupełnie o czym innym to nie ma się co przejmować moim zdaniem.
A czy w jakimś tekście WWO jak mówi rymoholik był użyty ten rym to nie znaczy że jest ich wasnoscia przecież.

Mnie sie osobiscie zdarzlo chyba tylko raz napisac tekst i po skonczeniu calego kawaka skapnac sie ze w 3 linijkach mam podobne rymy co Słoń bodajze w "Nienormalnych Produkcjach", ale znieniac już tego nie bede bo jak na razie kompletnie nie mam pomyslu czym to zastąpić... I jak już wcześniej pisałem... I don''t give a fuck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować