Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

w ogóle moze ktos polecić jakieś płyty dilated peoples? jaka jest ich ostatnia płyta? legal czy nielegal?
ostatnio przypomniałem sobie kawałek back again, którym keidyś sie jarałem... a nic o dilated peoples nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:13, razormw napisał:

To ma być chyba na składance "Wielkie Joł Almanach". Będą tam też kawałki z gośćmi,którzy
nie zdążyli się nagrać na ŚD.

A kiedy ma to wyjść ,bo nie mogę znaleść ? Przybliżona data premiery ? To ma być również zapowiedź filmu Taka Qltura ,dokument o polskim HH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:01, nekromanta7 napisał:

w ogóle moze ktos polecić jakieś płyty dilated peoples? jaka jest ich ostatnia płyta?
legal czy nielegal?
ostatnio przypomniałem sobie kawałek back again, którym keidyś sie jarałem... a nic o
dilated peoples nie wiem...


Dilated... Ostatnim albumem jest 20/20, z którego zresztą pochodzi Back Again (najlepszy kawałek z Fight Night 3 :P). Jest w porządku, nie powiem, kilka kawałków rozwala, ale to i tak nie to co The Platform. Dla mnie bez dwóch zdań najlepszy album, który wyszedł spod ich, ee, rąk. Ewentualnie jeszcze Expansion Team. Tyle o legalach, w nielegale (jeszcze) się nie zagłębiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bomba ;D
Poszedłem dzisiaj z dziewczyną do księgarni, patrze sobie, a tam "Wyprzedaż kaset", podchodzę do półki i po krótki poszukiwaniu znalazłem kasetę z pierwszym (naj pierwszym) rapem ;D
"Dj Kool - Let Me Clear My Throat"
Bez zastanowienia podbiłem z nią do kasy (zapłaciłem 3zł za zafoliowaną nówkę :P ), a w chacie, wbiłem do wieży i te nagrywki mnie poskładały... Miazga..

Jutro ide szukać czegoś nowego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować