Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 17:47, Araondoion napisał:

http://profile.imeem.com/XrkkDa/music/P-ox803F/szyk_feat_pjus/ ^^

a zna ktos Green Team z Poznania i co sie z nimi dzieje? ;)
mam ten ich nielegal: http://www.poznan.hip-hop.pl/produkcje/green_team_-_dobre_bo_polskie.php
calkiem fajne. Wydali niby nowa plyte, bo kiedys widzialem ulotki na miescie. Emiś wymiata
;)


Też posiadam to płyciwo, ale to już dawno wyszło :) Kolesie jadą bardzo dobrze, choć ich płyta powinna być bardziej dopracowana :P Fajne mają skity "scenariusz" :D I ogólnie bity spoko. Nie ma jak dobry nielegal :]

Wracając do F HP to powinno być spoko i na pewno trzeba będzie tą płytkę przesłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:55, Kermit 13 napisał:

Też posiadam to płyciwo, ale to już dawno wyszło :) Kolesie jadą bardzo dobrze, choć ich płyta
powinna być bardziej dopracowana :P Fajne mają skity "scenariusz" :D I ogólnie bity spoko.
Nie ma jak dobry nielegal :]

Tak wiem, akurat ta dawno ale dosc niedawno (rok temu?) pojawilo sie cos nowego, druga plyta chyba ;)
Ogolnie daja rade, mogliby dac im studio i wywalic takiego meza czy kogos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:47, Araondoion napisał:

Buty ferrari, różowe polówki..:)
Juz zapisywalismy przystanki tymi maksymami:P Kawałek cymes
"Dziecinstwo"(kojarzy mi się z "Mam to przed oczami" Molesty:)), "Spacer", "27", "Styl, flow, oryginalnosc" tez sa naprawde godne uwagi;)

Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:19, Araondoion napisał:

Tak wiem, akurat ta dawno ale dosc niedawno (rok temu?) pojawilo sie cos nowego, druga plyta
chyba ;)
Ogolnie daja rade, mogliby dac im studio i wywalic takiego meza czy kogos innego ;)


No ich ostatnia płyta "Przedtrwamy" wyszła w 2006 roku i też ją mam :D I z tego co wiem to jest ich już 4 płyta, tam mi sie o uszy obiło jak właśnie tej płyty słuchałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:26, Junior Gong napisał:

Buty ferrari, różowe polówki..:)
Juz zapisywalismy przystanki tymi maksymami:P Kawałek cymes
"Dziecinstwo"(kojarzy mi się z "Mam to przed oczami" Molesty:)), "Spacer", "27", "Styl, flow,
oryginalnosc" tez sa naprawde godne uwagi;)

Ema

o tak, trafiles w sedno "buty ferrari i rozowe polowki" ^^ w ogole cala plyta dla mnie wymiata ;)

Co do Green team to w miare profesjonalne produkcje jak na to co zapewne mieli dostepne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa! Dlaczego Afu Ra scial dready? Mial ejdne z najlepszych dreadow jakie w zyciu widzialem, a tutaj taka kicha... :|
Chcialem sie bezczelnie pochwalic, ze przed chwila wrocilem z koncertu Ostrego w Zielonej Gorze. Masakra. Zostalem zabity jego geniuszem. :] Jeden z najlepszych koncertow, na jakim bylem. Ostry pokazal klase chociazby tym, ze gral chyba ponad 2 godziny. Nieczesto spotyka sie artystow, ktorzy potrafia cos takiego zaprezentowac. :) Najwieksza miazga jednak byly jego freestyle. Calkowicie zasluguje na miano najlepszego freestylowca w Polsce. Zaskakujace, jak przez ponad 10min potrafil ciagle nawijac na wolno, a w miedzyczasie jeszcze bawic sie samplerem. :) Udalo mi sie to akurat nagrac telefonem, ale niestety dzwiek jest starsznie slaby, wiec nie zaprezentuje Wam teraz tego niesamowitego freestyle''u. ;P A jak juz sie chwalic, to pojade do konca: oplacalo sie przyjsc dosc szybko na koncert, bo zajalem sobie swietna meijscowke, tuz przy scenie, dzieki czemu Ostry czesto stal jakies 2m ode mnie. :) I autograf tez udalo mi sie zalatwic. Zyc nie umierac. :D Oby wszystkie przyszle koncerty byly choc w polowie tak dobre jak ten.
I jesli ebdziecie mieli kiedys okazje pojsc na jego koncert - nie wahajcie sie ani chwili. Wycieczka warta akzdych pieniedzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w Zielonej, nawet blisko mojej mieściny :/ Bardzo Ci zazdroszczę... :D Widzę, że jesteś tak podekscytowany, że nie możesz trafić we właściwe klawisze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:19, Damian14BO napisał:

Heh, w Zielonej, nawet blisko mojej mieściny :/ Bardzo Ci zazdroszczę... :D


To trzeba bylo jechac! :) Bilety byly po jedyne 20PLNów. Zadne pieniadze za taki koncert.

Dnia 20.04.2007 o 14:19, Damian14BO napisał:

Widzę, że jesteś
tak podekscytowany, że nie możesz trafić we właściwe klawisze :D:D


Nie, to zwykla ulomnosc. Zawsz etak pisze. :P W sumie przepraszam, ale nie potrafie inaczej... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:34, Wiadroman napisał:

To trzeba bylo jechac! :) Bilety byly po jedyne 20PLNów. Zadne pieniadze za taki koncert.

Nie wiedziałem o tym koncercie, zresztą noga mnie boli, że nie mogę na nią stanąć(dobrze, że do kompa mogę dojść :D:D), więc i tak bym nie pojechał... :/

Dnia 20.04.2007 o 14:34, Wiadroman napisał:

Nie, to zwykla ulomnosc. Zawsz etak pisze. :P W sumie przepraszam, ale nie potrafie inaczej... ;P

...Przekonałeś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te, u mnie w mieście był dwa razy Mezo. Najpierw z Owalem to nie poszedłem bo wstyd się pokazać. Potem był z Kasią Wilk, poszedłem z jajkiem. A potem lota przed ochroną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe u mnie tez byl byl ten lamus (mezo znaczy sie:P) to na tym jego "koncercie" bylo okolo 20-30 osob:P z tego jakies 10 jechalo mu jak nie wiem:P w tym oczywiscie ja:D
Dlaczego u mnie w miescie nigdy nie ma dobrego koncertu HH? Zawsze tylko jakies mezoludy rumunskie, a nigdy np. Ostry;/ łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Byłem w Warszawie na koncercie HG i muszę przyznać że było super. Byłem z kumplem, musiałem mu na bilet powrotny dać bo 50zł na automatach w Blue City wydał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:16, Wiadroman napisał:

Łaaaa! Dlaczego Afu Ra scial dready? Mial ejdne z najlepszych dreadow jakie w zyciu widzialem, a tutaj taka kicha... :|

Łaaaa! Ale to już dawno temu i nie prawda :) zaraz już z rok będzie - ściął je mniej więcej wtedy kiedy Busta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:16, Wiadroman napisał:

Łaaaa! Dlaczego Afu Ra scial dready? Mial ejdne z najlepszych dreadow jakie w zyciu widzialem,
a tutaj taka kicha... :|

Słyszałem, że je sprzedał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehehehe:P Od razu sie chcialem zapytac, jakies sa dobre gry na kompa z takim gangsterskim klimatem i Hip Hopowym soundtrackiem? Szukam takich gierek a nie znam tytulow:P (bo mam juz GTA SA, 25 to Life, Crime Life) Wiec jakie Wy znacie takie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie Was o to nie pytalem ale.. Jak dla mnie najlepszym Polskim HH jest WWO, co Wy o nich sądzicie??
(Na moim GS''e jest o nich nowy wpis:D duuuuzy:D koniec reklamy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować