Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 12:56, OriginalGangsta napisał:

Wyje**** mam na niego.


Merytoryka kipi, hehe... Taki rap jak Elemnet! robi wielu undergroundowych wykonawców W PL. Wciąż ta sama tematyka ubrana jedynie w inne rymy już mnie nudzi, tak więc i ta płytka czymś specjalnie odkrywczym dla mnie nie jest. I jak już mówiłem, tego typu rapu ogólnie nie lubię za bardzo (dlatego też mało polskiego rapu słucham, bo na razie nie ma czasu szukać tego co by mnie interesowało).

Jest wielu raperów którzy potrafią róznie wpaswać się z flow do beat''u a jakoś swój styl też posiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:22, Dante Dy`nei napisał:

> Wyje**** mam na niego.

Merytoryka kipi, hehe... Taki rap jak Elemnet! robi wielu undergroundowych wykonawców
W PL. Wciąż ta sama tematyka ubrana jedynie w inne rymy już mnie nudzi, tak więc i ta
płytka czymś specjalnie odkrywczym dla mnie nie jest. I jak już mówiłem, tego typu rapu
ogólnie nie lubię za bardzo (dlatego też mało polskiego rapu słucham, bo na razie nie
ma czasu szukać tego co by mnie interesowało).

O jaką tematykę chodzi, bo w ogóle się nie zagłębiałem w teksty? Bity mi nie podeszły, a więc jeśli tak jest, to nie potrafię słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś portale o tematyce rapu? Coś w stylu hip-hop.pl? W goglach wyskoczyło mi kilka stron, ale niektóre nie dało się otworzyć, a inne nie przypadły mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:13, Seqiu napisał:

Znacie jakieś portale o tematyce rapu? Coś w stylu hip-hop.pl? W goglach wyskoczyło mi
kilka stron, ale niektóre nie dało się otworzyć, a inne nie przypadły mi do gustu...

No a rapgra.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:18, OriginalGangsta napisał:

Zapraszam do ściągania i oceniania. ;]

Płyta w pytkę. Mogę sobie przy niej pracować - zapominam, że nawet coś w głośnikach leci bo się dobrze słucha czyli fajnie. Najlepszy bit imho w intrze od... 2.04 jestem wgnieciony w ziemie. Zaś nawijka w "Nasza jazda". Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się podjrałem normalnie tym trackiem: http://pl.youtube.com/watch?v=Yu9dU0pBEYw ;]

Co do płytki Elemntu, to solidna. Najlepszy kawałek to IMO "Nasza Jazda", inne też fajne, "wszystko co niedobre", "Dla Siebie". Niezłe. Przyjemny bit, nawijka też może być. Tak 4/5 może i byście nawet ode mnie załapali. ;] Czekam na kolejne produkcje. ;>

BTW. Rozz ma rację, od 2:04 bit potrafi wgnieść w fotel, w intrze oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 16:32, Chaotizz napisał:

Jeszcze nie oglądałem tego Ziomka, ale być może i go obejrzę. ;P Jak czas będzie.

Musisz! ;-) Pomysł podebrany bodajże z francuskiej wersji ale tak czy inaczej większość liczących się polskich raperów podkłada tam głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 16:57, Rozrobiony napisał:

> Jeszcze nie oglądałem tego Ziomka, ale być może i go obejrzę. ;P Jak czas będzie.

Musisz! ;-) Pomysł podebrany bodajże z francuskiej wersji ale tak czy inaczej większość
liczących się polskich raperów podkłada tam głos.

A Sokół to największa kupa w tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 22:02, mcQba napisał:

A Sokół to największa kupa w tym ;/

No niestety ale ma chyba największą ilość ról tzn. największej liczbie różnych postaci podkładał głos. Za to można pocieszyć się obecnością np. OSTRa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 15:29, razormw napisał:

Wie ktoś jak się nazywa kawałek, w którego refrenie leci "mikrofony, gramofony, stara
szkoła, nowa szkoła, czuj się zaproszony" ?

To chyba będzie:
Deluks feat. RDW - „Jak nie my to kto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować