Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Saints Row 2 - dzień drugi

10 postów w tym temacie

Prponuje "Tydzien z..." albo "Weekend z..." zaczynac zamiast konczyc recenzja. Wtedy ludzie przynajmniej by wiedzieli kiedy nie warto tracic na to grafomanstwo - bo wlasnie w tym przypadku nie ma sensu. O ile wersja konsolowa jest calkiem dobra o tyle konwersja na PC kuleje i prosi aby ja dobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem kiedyś w część pierwszą na X360 i było w miarę... ot taka ładna podróbka GTA III... ale kiedy usiadłem do dwójeczki to poczułem taki wzdryg... że... to jest to samo... czy to dobrze? zdecydowanie nie... bo żyjemy teraz w epoce next-genu... jakiś świeżych pomysłów... a ta produkcja przypomina odgrzewanego kotleta... wygląda tak samo... ale za to gorzej smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 23:08, Pablo09 napisał:

pograłem kiedyś w część pierwszą na X360 i było w miarę... ot taka ładna podróbka GTA
III... ale kiedy usiadłem do dwójeczki to poczułem taki wzdryg... że... to jest to samo...
czy to dobrze? zdecydowanie nie... bo żyjemy teraz w epoce next-genu... jakiś świeżych
pomysłów... a ta produkcja przypomina odgrzewanego kotleta... wygląda tak samo... ale
za to gorzej smakuje...


Zdradzę Ci teraz sekret wszehczasów, ale nie dziel się nim z nikim - mądrość wypowiedzi wcale nie zależy od tego, ile dasz wielokropków. ;>

Z innej beczki - Saints Row 2? Ze względu na prześmiewczy charakter, zapewne prędzej zabrałbym się do tego niż do GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saints row 2 jest bardzo fajne. Codo grafiki kiepska wydaje się na zdjęciach ale jak się gra to jest fajna.
Ta gra ma sporą przewagę nad gta 4 (pisownia z małej litery celowa) :
1. jest po polsku
2. Oprócz wykonywania misji są też akcje czyli np. przemyt narkotyków, oblewanie miasta zawartością szambiarki, chaos, ochranianie gwiazd itp.
3. Punkty kontrolne w misjach.
I najważniejsze uszy Niko nie zasłaniają połowy ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody go na końcu podsumował hahahahhahaha. !!! Owned ;d

Saints Row 2 po prostu nie wygląda, ale za to jest śmieszne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować