Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 02:37, Buhahahahaha napisał:

Ktoś jeszcze w to gra? Może powymieniamy się nickami? Mój nic to Vardon- Gram zwykle
na sYs''sie i The asylum for maps.


No pozdrawiam, pozdrawiam.
Jam jest <Shades>Master CEDRIK, gram zwykle na sysie, asylum ( wszystkich trzech) :)

Dnia 06.02.2009 o 02:37, Buhahahahaha napisał:

Btw. widzieliście ten filmik? http://www.youtube.com/watch?v=8r4Sy6iLbjo Niektóre te
akcje są zadziwiające co nie?


Widziałem... Hm, w sumie tak... Ale każdy prędzej, czy później do tego poziomu dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 12:31, cedricek napisał:

> Ktoś jeszcze w to gra? Może powymieniamy się nickami? Mój nic to Vardon- Gram zwykle

> na sYs''sie i The asylum for maps.

No pozdrawiam, pozdrawiam.
Jam jest <Shades>Master CEDRIK, gram zwykle na sysie, asylum ( wszystkich trzech)
:)

Nah, grasz też na retail? Przecież tam są nuby które rozstawiają różne duperele typu mina lub wieżyczka, a to juz wkurzaa nieziemsko. Na league jakoś nie chce mi sie grac, wole for maps albo sysa (raczej sys bo for maps jeszcze nie mój poziom).

Dnia 06.02.2009 o 12:31, cedricek napisał:

> Btw. widzieliście ten filmik? http://www.youtube.com/watch?v=8r4Sy6iLbjo Niektóre
te
> akcje są zadziwiające co nie?

Widziałem... Hm, w sumie tak... Ale każdy prędzej, czy później do tego poziomu dochodzi.

Hmmm... raczej nie jest tak łatwo zdobyc skilla Raina lub Goffiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 16:26, Buhahahahaha napisał:

Nah, grasz też na retail? Przecież tam są nuby które rozstawiają różne duperele typu
mina lub wieżyczka, a to juz wkurzaa nieziemsko. Na league jakoś nie chce mi sie grac,
wole for maps albo sysa (raczej sys bo for maps jeszcze nie mój poziom).


Ano gram też tam. Lubię czasem się powyzywać :> I potem idą kille typu 30-40-50 xD
Co do poziomu- radze grać z lepszymi. Szybko się można wtedy podciągnąć w górę.

Dnia 06.02.2009 o 16:26, Buhahahahaha napisał:

Hmmm... raczej nie jest tak łatwo zdobyc skilla Raina lub Goffiego


Czy ja wiem? Te filmiki przedstawiają tylko ich najlepsze strzały. A takie się zdarzają co jakiś czas. Bierze się potem filmiki z roku i montuje taką pokazówkę :)
Zaręczam Ci- Sam też miałem parę takich strzałów^^ Wiadomo, że nie cały czas...Się cos takiego zdobywa.
Zwykłe MA oczywiście, ale takie pokazowe? Parę zaledwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:59, cedricek napisał:

Ano gram też tam. Lubię czasem się powyzywać :> I potem idą kille typu 30-40-50 xD
Co do poziomu- radze grać z lepszymi. Szybko się można wtedy podciągnąć w górę.

Dnia 06.02.2009 o 17:59, cedricek napisał:


Czy ja wiem? Te filmiki przedstawiają tylko ich najlepsze strzały. A takie się zdarzają
co jakiś czas. Bierze się potem filmiki z roku i montuje taką pokazówkę :)
Zaręczam Ci- Sam też miałem parę takich strzałów^^ Wiadomo, że nie cały czas...Się cos
takiego zdobywa.
Zwykłe MA oczywiście, ale takie pokazowe? Parę zaledwie :D


Tia, ale jak grałeś na for maps to pewnie grałes też z 45%MiddleAir lub Hexa czyli z Goffim, więc widziałeś jego styl czyli popierdzielanie 250 jednostek i atak... I spróbuj takiego rozwalic :D. A co do pokazówek- sH cały czas robi nowe, niedługo chyba wyjdzie następny bo znam b. dobrze gostka który to montuje. A co do filmiku- na 100% oni mają naprawdę niezłego aima więc te strzały nie są takie odosobnione. Mam też na HDD 10-minutowy filmik hexy ale nie znam jego nazwy na youtube więc niestety nie podam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 14:26, Buhahahahaha napisał:

Gra ktoś jeszcze w to?


sprawć se to na www.xfire.com i wyszukaj gry tribes vengeance. W TĄ GRĘ GRA PONAD 100 GRACZY Aa ja jestem tego przykładem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 17:21, ankle napisał:

> Gra ktoś jeszcze w to?

sprawć se to na www.xfire.com i wyszukaj gry tribes vengeance. W TĄ GRĘ GRA PONAD 100
GRACZY Aa ja jestem tego przykładem!!!!!!!!!!!!!!


Great! Jaki masz nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 18:17, ankle napisał:


>
> Great! Jaki masz nick?
Ankle_PL na tribes


Kurde... gdzie ty grasz? Na sYsie cię nie widziałem, na żadnym asylum też nie :/
Podasz nick xfire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:22, Buhahahahaha napisał:

>
> >
> > Great! Jaki masz nick?
> Ankle_PL na tribes

Kurde... gdzie ty grasz? Na sYsie cię nie widziałem, na żadnym asylum też nie :/
Podasz nick xfire?


anklewicz. gram na CTF. Zapraszam. ale na xfire mi nie nalicza godzin granie przez pewien czas bo zmieniłem nazwe i teraz program nie wykrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie nie powinienem o to się tu pytać ale czy ktoś wie czemu nie mogę się z serwerem połączyć yskakuje mi że mam zweryfikować ustawienia internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 17:05, kasa19 napisał:

Wiem że pewnie nie powinienem o to się tu pytać ale czy ktoś wie czemu nie mogę się z
serwerem połączyć yskakuje mi że mam zweryfikować ustawienia internetu


Może firewall ci blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować