Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 20:16, Mik Nik napisał:

Dziś odbył się sparing EmD v Shades oto wyniki :

>ciach

Hmm.. nie powiem... chłopaki z Shades mnie bardzo zawiedli...;( Liczyłem na ostrą, wyrównaną walkę, a EmD ich po prostu skosiło!
To jakieś... szachrajstwo.. sędzia kalosz XD
Może korupcja?
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widze, że wiesci o wygranej EmD szybko sie rozniosły:D
Miknik i ja jestesmy takimi samymi fighterami raz on mi dokopie raz ja jemu zalerzy jaki mamy dzien bo skil mamy taki sam i ekv tez oprocz mudułu xd
Dam wam screeny z wyniku EmD vs Shades
http://img69.imageshack.us/my.php?image=firstev3.png
http://img135.imageshack.us/my.php?image=drugihm3.png
http://img223.imageshack.us/my.php?image=arenafj2.png
Miłego oglądania xD
Nastepny mecz EmD 17.11.2007
EmD vs sH cos mi sie widzi, że tutaj tak łatwo nie wygramy bo jestesmy nowym klanem a z shades to nas pierwszy spar a sH jest juz doswiadczone
Ale wygra lepszy:)
Przewidywane nastepne mecze: EmD vs Vi (jesli sie zgodza) Vi to europejski klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 08:11, EvangelistaTV napisał:

Widać jak Shades pięknie grało :P
BTW ja bym dołączył do jakiegoś klanu. Nie jestem taki dobry jak taki Miknik albo AdenooZ który ostatnio gra w ciężkim pancerzu (wcześniej widziałem go tylko w lekkim) ale bym się jakoś podszkolił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:09, EvangelistaTV napisał:

Ja Ciebie nawet nie kojarze:D Jaki masz nick??

Master AQ , a czasem coś innego z AQ albo SpielerPl. Poruszam się ostatnio na 2 serverach więc nic dziwnego gdybyś mnie nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że dzisiaj pogram :P Ściągnąłem sobie cd key ze strony CD Action, i jak nie będzie znowu zajęta przez jakiegoś skur*** to dzisiaj pogram w multi :) Gdyby co, nie strzelać, będę tylko bezbronnym boobkiem pod nickiem NuGG3tPL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak widzialem Cie dzis to na pre shocie było
Byłem chyba w tym samym teamie.
Ale na pre shocie gram rzadko bo wystarczy wejsc tam albo na sYs i zobaczyc co sie tam najczesciej dzieje(goscie w pojazdach jakies 3 debile w ciezkich rapowaly base, przetrzymaywanie flagi w bazie itp.) Na pre shocie czasem jest porzadnie ale sYs to tragedia po prostu
Najlepiej sie na ligowych servach gra(asylum jakby ktos nie wiedział) tam sa najlepsi gracze a n00bow wywalaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o klanie KmA ? To są kozaki dopiero. Grałem kiedyś (a właściwie to patrzyłem z boku) na dwoch pojedynkujących się gości z tego klanu.Masakra. A później pokazywali zabieranie flag z różnych map. Najczęściej byli Apophis i Interceptor. I też znali Szynke :). Szacun dla tego warriora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KmA to skrót od Kiss my Ass i upadli rok temu teraz tylko niektórzy chodza z jego tagiem ;]
Gram z nimi czasem na asylum i sa nawet niezli :) W kazdym razie sporo mowia do siebie:D
Jak chcecie moge dac wam strone tego klanu tylko watpie czy na cos sie przyda :D http://www.clan-kma.com/
A tak najlepsze klany w tym sezonie to pre Shot czyli pS
i Most Wanted czyli mw znani kiedys jako original crime czyli oC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeś się zadomowił Adrian :D
Ale na razie niema co się porównywać do takiego pS bo niektórzy z nich grają po 3 lata...
Spar sH v EmD szykuje się nieźle i wyrównania obyśmy tylko mieli taki skład jak planujemy bo wszystko się może zdarzyć czego przykładem jest SHADES xD
Ale Asylum to mnie wkurza :D Tam sam snajperzy w obronie i to tak z 3 co najmniej...
Walcze z kimś pod naszą bazą to zaraz mój cel obrywa czymś Head Shotem, walczę pod bazą wroga to ja obrywam :D
Więc tak przeciętne jak tam gram "zabierana" jest mi przez sniperów połowa killów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie pograłem godzinkę ^^ Fajne to, chyba zacznę regularnie w to wymiatać w sieci :P
Tylko powiedzcie mi jedno, dlaczego jak są te platformy dla czołgów/łazików to na niektórych serwach te pojazdy w ogóle sie nie pojawiają? Chciałem sie pobujać czołgiem a tu lipa :/
Ale jak narazie, na pierwszy raz grania, zaliczyłem chyba ze 20 fragów xD Ale jeden typ (nie pamiętam nicka) tak wymiatał że nie wiem :P Zjeżdżałem sobie po górce na tych odrzutowych rolkach a tu łup, ze snajperki wyrwałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:24, NuGGet napisał:

Właśnie sobie pograłem godzinkę ^^ Fajne to, chyba zacznę regularnie w to wymiatać w sieci


No wiidzisz jakoś poszło ośle jakoś poszło :D

Dnia 12.11.2007 o 20:24, NuGGet napisał:

Tylko powiedzcie mi jedno, dlaczego jak są te platformy dla czołgów/łazików to na niektórych
serwach te pojazdy w ogóle sie nie pojawiają? Chciałem sie pobujać czołgiem a tu lipa :/

Jest to mod zapobiegający lamerstwu bo jest tak że używanie pojazdów jest uważane za noobostwo :/ Więc nie dziw się że dostaniesz kicka lub bana na servie za jeżdżenie czołgiem po mapie...

Dnia 12.11.2007 o 20:24, NuGGet napisał:

Ale jak narazie, na pierwszy raz grania, zaliczyłem chyba ze 20 fragów xD Ale jeden typ (nie
pamiętam nicka) tak wymiatał że nie wiem :P Zjeżdżałem sobie po górce na tych odrzutowych rolkach
a tu łup, ze snajperki wyrwałem :P

Jeszcze nie wiesz jacy wymiatacze w to grają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 20:30, Mik Nik napisał:

No wiidzisz jakoś poszło ośle jakoś poszło :D

Widać że oglądałeś Shreka :P

Dnia 12.11.2007 o 20:30, Mik Nik napisał:

Jest to mod zapobiegający lamerstwu bo jest tak że używanie pojazdów jest uważane za noobostwo
:/ Więc nie dziw się że dostaniesz kicka lub bana na servie za jeżdżenie czołgiem po mapie...

Cholerka, lipa trochę :/ Bo takie latanie po mapie w dwie strony męczy :P Ten plecak odrzutowy szybko sie kończy, tzn. paliwo w nim, i trzeba czekać aż sie załaduje :P

Dnia 12.11.2007 o 20:30, Mik Nik napisał:

Jeszcze nie wiesz jacy wymiatacze w to grają :D

No, nie wątpię :P A na jakich serwach Ty grasz?

BTW: Fajna mapka była, takie ruiny miasta :P Chowałem sie po jakichś melinach przed ludźmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał ze mną pograć, to piszcie na gg (może oderwę się od CoD 4 :D) a jeszcze lepiej na Xfire (mój nick to kolektor7). Gram zazwyczaj na PreShot lub sYs test server. Oczywiście nie jestem żadnym wymiataczem (jeszcze ^^) bo w sieci gram zaledwie tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:34, kolektor napisał:

Jakby ktoś chciał ze mną pograć, to piszcie na gg (może oderwę się od CoD 4 :D) a jeszcze lepiej
na Xfire (mój nick to kolektor7). Gram zazwyczaj na PreShot lub sYs test server. Oczywiście
nie jestem żadnym wymiataczem (jeszcze ^^) bo w sieci gram zaledwie tydzień.

O Nigga, ja właśnie 20 minut temu grałem na sYs test server ^^ Jaki masz nick w grze?
Zagadałbym na gg ale znowu to badziewie nie chce zalogować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować