Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Jeśli chcesz pomóc mnie i innym, poproś moderów o przypięcie tamtego posta. Najlepiej zrób post FAQ, gdzie, jak i w jaki sposób ściągać, a potem ten post podeślij do formularza z prośbą o przyklejenie. Plz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:08, Weakness napisał:

Ma ktoś tak ze po kliknięciu install pojaiwa się komunikat "Please inser CD/DVD Battlefield
Bad Company 2 beta in drive C:" ? ...



musisz rozpakować najpierw.


Ktoś jeszcze pobiera z ruskiego torrenta? U mnie już 43% jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągnąłem i jak rozpakowuje winarem part 1 każe podać 2 daje 2 i pokazuje sie błąd próbowałem ściągać 2 raz i nadal to samo wiec jak to ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:08, Kirabaxior napisał:

Jeśli chcesz pomóc mnie i innym, poproś moderów o przypięcie tamtego posta. Najlepiej
zrób post FAQ, gdzie, jak i w jaki sposób ściągać, a potem ten post podeślij do formularza
z prośbą o przyklejenie. Plz? :)


Jaki formularz?

Co do pomocy to zapraszam tutaj :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55149&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:11, Slova napisał:

> Ma ktoś tak ze po kliknięciu install pojaiwa się komunikat "Please inser CD/DVD
Battlefield
> Bad Company 2 beta in drive C:" ? ...


musisz rozpakować najpierw.


Ktoś jeszcze pobiera z ruskiego torrenta? U mnie już 43% jest.


no ściągnąłem, rozpakowałem 2 razy, po kliknięciu na exe czekam jakieś 30 sec i pojawia się menu
z logiem BC2 i mam install, web, View the readme file, quit
Jak klikam na install wyskakuje mi "Please inser CD/DVD Battlefield Bad Company 2 beta in drive C:" ...
masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komentarz z innego forum:
"Moje odczucia (pomijam bledy)
na minus
-oczojebna sceneria (za duzo bloomu),
-totalny chaos,
-nie widac ile czasu zostalo do konca rundy, za ile wybuchnie to cos itp,
-brak lezenia dla snajpera przynajmniej jest glupota (skaczacy i oddajacy strzaly snajper yeah!),
-nie wszystkie klawisze/funkcje da sie zbindowac,
-totalnie nic nie widac momentami,
-nie rozumiem celu druzyny, co ona daje,
-czolg ktory nie ma karabinu (jest jako unlock) to fail,
-i jeszcze inne o ktorych zapomnialem


in plus
-nowoczesna grafika,
-fajne dzwieki,
-zniszczenia,
-wartka akcja,
--i jeszcze inne mniejsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po chwili (jakieś 40 minut) gry mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra :D
Wszystko działa tak jak powinno, tylko trzeba ładować w gościa kilka kulek żeby padł, ale nie jest źle. Szkoda, że tylko jedna mapa, ale jest dość duża i można się fajnie pobawić :)
Grafika bardzo ładna, chodzi mi płynnie na 1360x768 na Medium. Mój sprzęt: C2D E4600 2,4GHz, 2GB ramu, 8800gt tak więc nie jest źle :)
Dobra idę na kolejną partyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok znalazlem :D
Jak wam wyskakuje Please insert CD/DVD Battlefield Bad Company 2 - BETA in drive C:
SOLUTION: If you got WinRAR, right click on the BFBC2_PC_ClosedBeta_RC1-511270_Client_Redistributable.exe and open it with WinRAR. You will find a setup.exe file there, use that one and it will work.

SOLUTION 2: If you already got the files, don''t install with AutoRun.exe, use setup.exe instead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całość można pobrać spokojnie zostawiając komputer włączony na noc przy pomocy torrentów.
Nie wiem też dlaczego uważacie że torrenty są złe ?
Ściąga się jeden plik, można w każdym momencie przerwać i wznowić pobór, nie występuje zrywanie połączeń i ściąganie pików z błędami. Do tego ściągając plik od razu się go udostępnia odciążając tym samym sieć, jak dla mnie same plusy.
Natomiast kwestia użytkowania tego narzędzia np w nielegalnej wymianie pików, podobnie jak kwestia używania broni palnej np podczas napadów, to jest już temat na inna dyskusję i nie w tym miejscu.

Slova
Ja pobieram z torrenta do którego link zamieściłem,rosyjski sobie darowałem, leci mi to z maksymalną przepustowością łącza na ten moment, pomimo tez że niby nie zaktualizowało trackera, więc za jakieś pól godziny góra godzina plik powinien znaleźć się na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:22, Szalony_Max napisał:

Całość można pobrać spokojnie zostawiając komputer włączony na noc przy pomocy torrentów.

Nie wiem też dlaczego uważacie że torrenty są złe ?
Ściąga się jeden plik, można w każdym momencie przerwać i wznowić pobór, nie występuje
zrywanie połączeń i ściąganie pików z błędami. Do tego ściągając plik od razu się go
udostępnia odciążając tym samym sieć, jak dla mnie same plusy.
Natomiast kwestia użytkowania tego narzędzia np w nielegalnej wymianie pików, podobnie
jak kwestia używania broni palnej np podczas napadów, to jest już temat na inna dyskusję
i nie w tym miejscu.

Slova
Ja pobieram z torrenta do którego link zamieściłem,rosyjski sobie darowałem, leci mi
to z maksymalną przepustowością łącza na ten moment, pomimo tez że niby nie zaktualizowało
trackera, więc za jakieś pól godziny góra godzina plik powinien znaleźć się na dysku.


Ja ściągam z ftp, bo z torrentów ściągało jedynie 30kb/s maks. A z serwera mam maksymalną prędkość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować