Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

W związku z ogromem pytań, jak zainstalować betę i jak wypakować itd, robię Mini FAQ.

Podstawy:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55149&pid=1

#1. Jak to zainstalować?
PPM na instalkę, otwórz za pomocą.../wybierasz winrar/wypakuj pliki/instalujesz
#2. Part jest zahasłowany. Jakie jest hasło?
ichwillkeinekackbetaichwilldasfinalegamehaben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:49, Kirabaxior napisał:

W związku z ogromem pytań, jak zainstalować betę i jak wypakować itd, robię Mini FAQ.

Podstawy:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55149&u=1

#1. Jak to zainstalować?
PPM na instalkę, otwórz za pomocą.../wybierasz winrar/wypakuj pliki/instalujesz
#2. Part jest zahasłowany. Jakie jest hasło?
ichwillkeinekackbetaichwilldasfinalegamehaben


No, ale jakiś udział w tym mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:57, Kirabaxior napisał:

Polecam źródła z FAQ, albo torrenta z gamesnet.pl, możej strona nie działa, ale na dole
jest torencik. Bardzo dobrze zasysa.



No u mnie ten ruski torrencik leci tak nawet po 230 czasem, teraz 70-80, a ten z gamesnet to 20-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to beta, ale żeby od razu błąd? Mam Windows 7, uruchamiam grę, klikam na serwer, ładuje się i wywala do pulpitu. O jak miło! To sobie pograłem... Poza tym wie ktoś jaka ta gra ma porty?

P.S Tak, próbowałem uruchamiać w zgodności z XP. Brak efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:03, IRASS71 napisał:

Gra ma duze wymagania systemowe ModernWare 2 mi smiga a BF na low muli

a czego sie spodziewales? Jedna z najbardziej wymagajacych, jak nie najbardziej wymagajaca gra na PCty ktora kiedykolwiek wyszla, do tego w fazie beta. I tak jest narazie dobrze, jak na to, co ta gra oferuje, ta gra ma nawet NISKIE wymagania. W porównaniu do Star Warsów the Force Unleashed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeest, udało się załatwić klucz z Fileplay :) Teraz już nie trzeba odświeżacz co chwile :) A tak przeżywałem, że z zamówieniem battlefielda czekałem na ostatnią chwilę :) Mam tylko nadzieję, że klucze z Fileplay to nie ściema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:04, DuduTutu napisał:

O kurdeee pobiera mi z torrenta 956 kb/s :)) za 20 min bede mial bete chyba ze cos sie
z pieprzy :P:)

skad pobierasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem. Pobrałem BF''a z torrentów. Wszystko ładnie pięknie, już podjarany na Menu.. Lecz jak moje szczęście i życie coś musiało iść nie tak. Mianowicie szukam serwerów, ok mam kilka set. Klikam ''Please Wait'' ok czekam. Nagle menu znikneło i wczytuję się gra! Dzięki BOGU! Lecz wywala do menu '' You have Been Kicked From the Server'' Może mi ktoś powiedzieć co jest Do Jasnej Ciasnej Cholerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:10, crash807 napisał:

Jeest, udało się załatwić klucz z Fileplay :) Teraz już nie trzeba odświeżacz co chwile
:) A tak przeżywałem, że z zamówieniem battlefielda czekałem na ostatnią chwilę :) Mam
tylko nadzieję, że klucze z Fileplay to nie ściema :(


Ja gram ;] Żadna ściema. Fileplay FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:09, Grinczar napisał:

Rozumiem, że to beta, ale żeby od razu błąd? Mam Windows 7, uruchamiam grę, klikam na serwer, ładuje się i wywala do pulpitu. O jak miło! To sobie pograłem... Poza tym wie ktoś jaka ta gra ma porty?
P.S Tak, próbowałem uruchamiać w zgodności z XP. Brak efektów.


Mam to samo, aczkolwiek wyczytałem gdzieś że należy łączyć się z serwerami za pomocą tej zakładki wysuwanej z prawej strony. Jednak u mnie jest pusto.
Natomiast po wyborze play now coś tam mieli mieli i wyskakuje mi okienko zawiadamiające o tym że nie można nawiązać połączenia i należy sprawdzić swoje połączenia internetowe.
System Windows 7 32bit, beta została dodana do listy wyjątków w zaporze windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:13, Karol44 napisał:

A właśnie może być ściema bo nikt nie próbował jeszcze


To ja poczekam do jutro aż będzie to pewne abym nie ściągał na marne. Mam prośbę, aby jak ktoś kto teraz przeczyta mojego posta, pisząc czy te klucze nie są ściemą, odpowiedział na mój post :) bo co chwile tu jakiś post przybywa i jutro zapewne było by sporo do przegrzebania ^^

Edit/ Mateuszencjowaty dzięki ^^ Jest jakaś strona godna polecenie do ściągnięcia beta? Kirabaxior i Lolko napisali ale chodzi mi o jakąś stronkę bez partów na której jest dobry transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:14, Gesemu napisał:

Kurde mam problem. Pobrałem BF''a z torrentów. Wszystko ładnie pięknie, już podjarany
na Menu.. Lecz jak moje szczęście i życie coś musiało iść nie tak. Mianowicie szukam
serwerów, ok mam kilka set. Klikam ''Please Wait'' ok czekam. Nagle menu znikneło i wczytuję
się gra! Dzięki BOGU! Lecz wywala do menu '' You have Been Kicked From the Server'' Może
mi ktoś powiedzieć co jest Do Jasnej Ciasnej Cholerki ?

Może zaznazczyłeś opcję o squad? Ja też tak miałem ale odznaczyłem i gites. PS. Próbowałeś wchodzić przez Play Now?
@EDIt: Jeszcze dzisiaj było jedyne 29 stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować