Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2010 o 15:41, Arczir2d2 napisał:

> > Czy u was też zdarzają się czasem zwiechy w becie BC2 na PC?
> > ja czasem miewam zwiechy w czasie gry, komp nie reaguje i mogę tylko reset
zrobic.
>
>
> Czytałem że tak jest jeżeli masz sterowniki bodajże 9.9. Jedź z nimi w górę lub
w dół.

yyy... sorki ale o jakie sterowniki Ci chodzi? mam GeForce 8800 GTS a działam na Windows
7


Sry, myślałem że masz Radeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wie ktoś co z tymi zwiechami? też to macie? jak się zawiesi mogę tylko zresetować.
Działam na Win 7, proc Intela, grafa Geforce 8800GTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi pewien błąd w instalacji. Kliknąłem retry ale po pewnym czasie znowu się pojawił. Wie ktoś o co chodzi? I jak to naprawić...

20100213194027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:40, Arczir2d2 napisał:

No to wie ktoś co z tymi zwiechami? też to macie? jak się zawiesi mogę tylko zresetować.
Działam na Win 7, proc Intela, grafa Geforce 8800GTS

Mnie najpierw beta działała dobrze, a potem dopiero zaczęła się zawieszać...mogę wyjść do pulpitu i wyłączyć grę przez alt+ctrl+del. Jednak pomimo rzekomego wyłączenia gry, ta jest WCIĄŻ w procesach, WCIĄŻ zżera pamięć i WCIĄŻ jest naliczana w xfire...pomaga tylko twardy reset. I, dodatkowo...za każdym razem jak uruchamiam betę, znika mi część plików od, uwaga...GOOGLE EARTH :O
Spotkał się ktoś z czymś takim? Antyvir niczego nie wykazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:41, KamyK_84 napisał:

Wyskakuje mi pewien błąd w instalacji. Kliknąłem retry ale po pewnym czasie znowu się
pojawił. Wie ktoś o co chodzi? I jak to naprawić...

uszkodzony mirror?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:52, Sztywny_pl napisał:

> No to wie ktoś co z tymi zwiechami? też to macie? jak się zawiesi mogę tylko zresetować.

> Działam na Win 7, proc Intela, grafa Geforce 8800GTS
Mnie najpierw beta działała dobrze, a potem dopiero zaczęła się zawieszać...mogę wyjść
do pulpitu i wyłączyć grę przez alt+ctrl+del. Jednak pomimo rzekomego wyłączenia gry,
ta jest WCIĄŻ w procesach, WCIĄŻ zżera pamięć i WCIĄŻ jest naliczana w xfire...pomaga
tylko twardy reset. I, dodatkowo...za każdym razem jak uruchamiam betę, znika mi część
plików od, uwaga...GOOGLE EARTH :O
Spotkał się ktoś z czymś takim? Antyvir niczego nie wykazuje.


jakim cudem jest w procesach skoro...
usuwasz w zadaniach czy w procesach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:57, Aku230 napisał:

uszkodzony mirror?


Tzn? Zielony jestem w takich sprawach xd
Dopiero teraz zauważyłem, że potrzebny jest sp3 a mam sp2 (XP). Czy to może być przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:03, KamyK_84 napisał:

Tzn? Zielony jestem w takich sprawach xd
Dopiero teraz zauważyłem, że potrzebny jest sp3 a mam sp2 (XP). Czy to może być przez
to?


Sam gram na SP2. Uszkodzony mirror=błędy w pliku instalacyjnym, ściągnij jeszcze raz z innego źródła.

@All

Czy z wami też grają tacy medycy-idioci? Ja się wkurwiam bo taki lata i napierdziela z LKM niczym z Volcana, a tuż obok niego giną kolejni. Ja takiego czegoś nie mogę zdzierżyć i sam biorę meda, latam niczym jakiś anioł od ciała do ciała, kit z tym że tuż pod ostrzałem ale mam chociaż jako taką satysfakcję z tego. Jak wezwać nalot UAVem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2010 o 20:03, KamyK_84 napisał:

Tzn?

Znaczy, że serwer z którego pobierałeś jest zły. Tak w mocnym uproszczeniu.

Dnia 13.02.2010 o 20:03, KamyK_84 napisał:

Czy to może być przez
to?

Chyba nie, ale tak sp3 wypadało by zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:07, Markush napisał:

Znaczy, że serwer z którego pobierałeś jest zły. Tak w mocnym uproszczeniu.


Już nigdy nie będę ściągał plików z gram.pl ;/

czyli od nowa ściąganie ehh. w każdym razie dzienx za pomoc wszystkim.. tak bym próbował dalej instalować i g*wno by z tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:12, KamyK_84 napisał:

czyli od nowa ściąganie ehh. w każdym razie dzienx za pomoc wszystkim.. tak bym próbował
dalej instalować i g*wno by z tego było.


Sam mam z gram.pl. Może ci się źle zapisało na dysku/net przerwał/bóg zainterweniował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:17, Buhahahahaha napisał:

Sam mam z gram.pl. Może ci się źle zapisało na dysku/net przerwał/bóg zainterweniował.


Często zdarzały się błędy i musiałem na nowo wznowić. ehh cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:06, Buhahahahaha napisał:

Czy z wami te? grają tacy medycy-idioci?


Owszem, te?. Naprawde rzadko sie zdarza, by któryś wpad3 na pomys3 zrobienia usta-usta :/ Ma to tyle samo sensu (a nawet mniej), co snajper pomykający czo3giem. Pozostaje miea nadzieje, ?e jak teraz dzieciarnia (z ca3ym szacunkiem dla nieletnich) sie wyszumi w becie, to nie bedzie robi3a takiego t3oku po premierze.

Natomiast ja sie zastanawiam, jak to mo?liwe, ?e mamy dopiero bete, a ju? sie pojawiają cheaterzy. Bo nikt mnie nie przekona, ?e bez oszukiwania ktoś jest w stanie miea stosunek kills-deaths 450-11 (a dziś taki widzia3em na leaderboardzie). Nawet najlepsi snajperzy tyle nie nat3uką.

20100213203522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzilem tematu od bety bo gralem :D W sumie zdobylem prawie wszystko co do zdobycia bylo w becie... wbilem max range ;P narazie staty mam 800 kili 600 dedow i na bank zakupie gre ale pod warukiem ze poprawa optymalizacje. Czy tylko ja na to narzekam ze gra za slabo chodzi jak na moj sprzecik? ;P sadzilem ze na high pogram na luzie a na low musze grac i tak mam z 40 fpsow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy medyk w tej grze będzie miał do wyboru tylko LMG ? Zawsze lubiłem robić za healera, a teraz jakoś tak strasznie dziwnie mi się gra - nie wiadomo czy to rambo czy zwykły felczer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 00:56, luq napisał:

Mam takie pytanie - czy medyk w tej grze będzie miał do wyboru tylko LMG ? Zawsze lubiłem
robić za healera, a teraz jakoś tak strasznie dziwnie mi się gra - nie wiadomo czy to
rambo czy zwykły felczer.

Będziesz miał również możliwość wzięcia strzelby i Thompsona,to tylko w becie.W pełnej wersji na pewno będzie tego więcej,ponieważ patrząc na tablice unlocków,jest jeszcze tego trochę.W każdym bądź razie przeważnie są to LMG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Was też wkurzają te lagi? Wchodzę na serw gdzie według szukajki (która ma chyba zabugowane filtrowanie, bo nawet jeśli ustawię żeby mi nie pokazywała pełnych i pustych, ona nadal to robi) mam ping ~79. Gram, gram, strzelam... i następuje powrót do przeszłości z przed 3 sekund, a akcja dzieje się sama- moja postać strzela tam gdzie ja wcześniej strzelałem, ale tym razem nie ma tam przeciwnika. On się chwile patrzy (chyba myśli jak mogę być taki głupi i nie móc go ustrzelić) i litościwie mnie zabija. Da się temu jakoś przeciwdziałać? Można jakoś sprawdzić ping w trakcie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować