Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Tak odległość ma wpływ, a każdy trafiony strzał z M95 to co najmniej critical assist (powyżej 10m i bez amunicji magnum)
i GOL zabija z bliska, ale to naprawdę z bliska 1 strzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o M95, nie o Gola ;]. W każdym razie sprawdziłem to i jednym strzałem kładzie każdego świeżaka. A przy okazji - strzelba montowana do karabinów szturmowych jest przekozacka. Nikt nie ma szans w starciu 1 na 1, a na większe odległości tez można kogoś zabić. Dobra broń ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na PC chyba M95 osłabili. Bez amunicji Magnum nie kładzie na strzała. A jak wziąłem amunicję magnum... to zabiera 98HP(!). Tak więc zabija na strzał tylko lekko ruszonych przeciwników. I serio mówię, bo nie waliłem po nogach. Tak więc panowie, headszoty wciąż są proponowane :)
BTW. Mówię o trybie normalnym, nie HC ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. M95 z Golem, żeby nie było ;]. Jeszcze taka mała anegdotka odnośnie zabijania nożem. Bez sensu jest, że można zabić kosą przez ściany. Dziś w nocy grałem zabił mnie gość, dobiegł do domku i usiadł w rogu (swoją drogą nie rozumiem dlaczego nikt nie zmienia pozycji, jest kill-cam i wszystko wiadome). Podszedłem, pikachu rzuciłem walnąłem nożem w ścianę gdzie siedział - zgon. Z reanimacjami to samo, przez ścianę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wywalanie do pulpitu jest genialne... Musiało wywalić akurat wtedy, gdy zebrałem 2 Combat Excellence Piny, Nemesis Pina i Brązową Gwiazdkę dla AN-94 (który przy okazji jest świetny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AN-94 jest kiepskie ale daje radę.Oczywiście rządzi AUG!!!
Ostatnio gram M95 i ta snajpa jest najlepsza.Gol może i jest dobry ale nie mam do niego przekonania :).Z bliska ściąga jak i z daleka oraz zadaje gigantyczne obrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 18:48, adam5 napisał:

Dla mnie AN-94 jest kiepskie ale daje radę.Oczywiście rządzi AUG!!!

AUG też dobry. Mam z niego srebrną gwiazdę, ale mi jakoś bardziej Obokan przypasował. Oczywiście nie będę nikogo nawracał, każdy gra z tym, z czym chce :).
A tutaj screen oczywiście. Isla Innocentes, ofensywa Rush, przegrana (1/3 teamu to camperskie recony)


20100404192522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to są hitboxy tak zwane. Spadł helikopter i koleś leżał pod wrakiem. Podszedłem, metr dalej stałem i kolesia podniosłem. To samo działa z apteczkami i ammo - przez ścianę koleś może brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale byłem z siebie dzisiaj dumny. Nabiłem 13k ptk ;] Od razu 2 stopnie do góry. Tryb hardcore jest świetny. Snajperka zabija po jednym strzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:09, Largooo napisał:

Ale byłem z siebie dzisiaj dumny. Nabiłem 13k ptk ;] Od razu 2 stopnie do góry. Tryb
hardcore jest świetny. Snajperka zabija po jednym strzale.


A co w tym fajnego szczerze mówiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:13, Selv napisał:

A co w tym fajnego szczerze mówiąc?


Realizm, choćby? Wiesz, to trochę dziwne, gdy gość przyjmuje strzał z Barretta z 5 metrów na klatę, zero reakcji, wyjmuje pistolecik, jeden strzał i po Tobie.


Ja dziś, niestety, nie mam dobrego dnia. Wprawdzie w jednej rundzie wpadła mi jednocześnie naszywka za nóż oraz złota gwiazda (trzecia), również za nóż, ale co z tego, skoro K/D miałem na poziomie 4/13... Jakoś nie mogę się skupić. Przejedzenie, w połączeniu z bólem głowy, raczej nie wpływają pozytywnie na wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie jest "bardziej" realistyczna nawet na HC. Sytuacja jest bardzo podobna na MW2 bo nie ilość HP tutaj wpływa na realizm. Do realistycznego systemu obrażeń potrzebny jest realistyczny system celowania oraz poruszania się w terenie, tyle. Co z tego, że "snajper ma prawidłowe obrażenia" i zabija strzałem skoro ja nie mogę się wychylić zza rogu?

Każda snajperka z 5 metrów zabija strzałem btw, poza automatami. Znajdź mi odpowiedni przykład :)

Mnie osobiście HC znudził się po 2 rundach, stwierdziłem, że po prostu nie pasuje w tej grze. Obecnie mam za sobą jakieś 70h grania i podtrzymuje to zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:19, Ring5 napisał:

Realizm, choćby? Wiesz, to trochę dziwne, gdy gość przyjmuje strzał z Barretta z 5 metrów
na klatę, zero reakcji, wyjmuje pistolecik, jeden strzał i po Tobie.


Po co ci tu realizm? Nie działające hitboxy to inna sprawa. Zabijanie w większości przez strzał w głowę sprawia ogromną przyjemność, przynajmniej mi. Gdy można zastrzelić kogoś trafiając go w stopę już jest niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 20:19, Ring5 napisał:

Realizm, choćby? Wiesz, to trochę dziwne, gdy gość przyjmuje strzał z Barretta z 5 metrów
na klatę, zero reakcji, wyjmuje pistolecik, jeden strzał i po Tobie.


FAKE
albo nie masz cela, albo gościu ma niezłe haxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 21:56, Kirabaxior napisał:

Co fajnego i przyjemnego w tym, że ciśniesz snajperką każdego na strzał. Toć to zero
skilla wymaga.

Ale z was hiper uber pro. Dziękuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

Ta gra nie jest "bardziej" realistyczna nawet na HC.


Mylisz się. Jest. Na HC przynajmniej nie trzeba w kogoś władować pół magazynka, żeby go zabić.

Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

Każda snajperka z 5 metrów zabija strzałem btw, poza automatami. Znajdź mi odpowiedni
przykład :)


A ja Ci powtarzam, że NIE każda i nie zawsze. To, co napisałem powyżej, to przykład z życia wzięty. Zaszedłem gostka od tyłu, miałem "zrabowanego" Barretta, widzę, że się odwraca, strzelam, trafiam w klatę, rozbryzg krwi, on żyje. Nie zdążyłem przeładować, dostałem kulkę z M1911 i było po mnie. Oczywiście możesz mnie przekonywać, że pewnie nie trafiłem, że źle strzelam - Twoja wola. W rzeczywistości nabój kalibru 0.50 cala wyrwałby mu połowę klaty, tu, na killcamie, widziałem, że zostało mu ponad 10% życia. To raczej nie jest normalne.

Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

Mnie osobiście HC znudził się po 2 rundach, stwierdziłem, że po prostu nie pasuje w tej
grze. Obecnie mam za sobą jakieś 70h grania i podtrzymuje to zdanie.


Są gusta i guściki. Ja wolę HC, bo przynajmniej trafienie tu ma szansę zdjąć przeciwnika.


@ KrwawyMarcys

Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

Po co ci tu realizm?


Bo mam prawo do własnej opinii i właśnie realizmu mi brakuje. No, chyba że uważasz, że sytuacja, w której ktoś przyjmuje pół magazynka z M16 w bebechy i idzie dalej, jest w 100% normalna.

Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

Gdy można zastrzelić kogoś trafiając go w stopę już jest niefajnie.


Nie, no, oczywiście... Ale z drugiej strony, czy fajnie jest, że trafienie w ową stopę nie powoduje np. przewrócenia się? Pytasz, po co mi realizm, a potem sam narzekasz, że tego realizmu nie ma, bo można kogoś zastrzelić trafiając go wielokrotnie w stopę...


@Aku230

Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

FAKE albo nie masz cela, albo gościu ma niezłe haxy


Patrz powyżej. I bardzo proszę, jeśli masz zamiar zarzucać mi kłamstwo, to zachowaj te opinie dla siebie. Wiem co widziałem, nie jestem jedynym, który takie rzeczy opisuje, proponuję poczytać trochę wątków na oficjalnym forum, a potem dopiero podważać to, co mówią inni.


@ Kirabaxior

Dnia 04.04.2010 o 20:29, Selv napisał:

Co fajnego i przyjemnego w tym, że ciśniesz snajperką każdego na strzał. Toć to zero skilla wymaga.


Nie rozumiem tych tekstów o "skillu". Każdy gra tak, jak lubi. Jeden nie ma nic przeciwko temu, że na normalnym serwerze grupka przeciwników jest w stanie wytrzymać wybuch granatu z M203 2 metry od nich, drugi woli by jego strzały wywoływały konkretną reakcję (a dokładniej - by 1-2 strzały, nie tylko w głowę, wystarczyły do położenia przeciwnika). Dlatego jeden gra na normalnych serwerach, drugi na HC. Czy to coś gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować