Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2010 o 23:26, wilqu94 napisał:

człowieku wiesz ile ludzi trzeba zabić na platynę ? nawet nie wiem ile ale wiesz 25 +50+100
itd... ;)


Jak łatwo obliczyć - 1000. Za każdą setkę dostajemy złotą gwiazdę, za 10 złotych gwiazd - jedną platynową. 10x100=1000.

Jak do tej pory, najwięcej złotych mam na AKSU (5), potem przesiadłem się na M16 (dwie), wcześniej ganiałem z XM8 (też dwie). Teraz zacząłem grać Medykiem (bo w sumie czemu nie?), więc złote gwiazdki muszą poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2010 o 12:11, Ring5 napisał:

Jeśli działa gg i XFire, to coś Ci blokuje przeglądarkę. Najprostszym rozwiązaniem jest
firewall - sprawdź, czy przypadkiem nie zablokowałeś przeglądarce dostępu. A gra powinna
działać, skoro inne programy łączą się z netem.

I niestety... nie da rady połączyć się z netem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 23:57, Zand79 napisał:

hej za ile kilsów jest złota gwiazdka bo do tej pory myślałem że za 100


I tak powinno być. W karabinkach szturmowych tak właśnie wychodzi. Ale sprawdziłem peema i rzeczywiście - coś jest nie halo. Podejrzewam, że może być to kwestia np. niezaliczonych do statystyk killów (np. moja kula trafiła i zabiła przeciwnika gdy moja postać była już martwa). Szczerze powiedziawszy, nie wiem, skąd to się bierze...

Ale do platynowej na pewno potrzeba 1000 killsów i 10 złotych gwiazdek, więc...

20100404002409

20100404002609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 00:27, Ring5 napisał:


Ale do platynowej na pewno potrzeba 1000 killsów i 10 złotych gwiazdek, więc...


Powodzenia to jeszcze tylko 711 ;)
ja na razie nabijam złote gwiazdki na wszystkim co strzela i wiem że nie zdobędę naszywki to i tak się uparłem że złoto musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 08:39, Largooo napisał:

Gra czasami wyskakuje mi do pulpitu czym to może być spowodowane?


no halo witamy na ziemi od premiery wita Cię pulpit nie wiadomo kiedy i dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 08:39, Largooo napisał:

Gra czasami wyskakuje mi do pulpitu czym to może być spowodowane?


Wszystkim. Kichnięciem w niewłaściwym momencie, wiatrem wiejącym ze złej strony, bugami w kodzie... Nie ma żadnej reguły. Ta gra po prostu tak ma - jedyne, co można zrobić, to przyjąć to do wiadomości i czekać, aż DICE raczy ruszyć swoje 4 litery i wypuści w końcu porządnego patcha, który na dodatek nie zepsuje więcej, niż naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni zacząłem grać Zwiadowcą. Na M24 ma już złotą gwiazdę. Teraz odblokowałem Gol Sniper Magnum i IMO to najlepsza snajperka w grze. Celność powala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, ja mam wprawę w Gol''u i celując wyżej zawsze heady trafiam, ale gdy przesiadam się na M24 to często przestrzelam. Ogólnie to najbardziej pod pasowało mi M95. Czuć, że to ciężka i potężna snajperka. Pewnie się celuje na dalekich odległościach, bo na bliższych to żadna różnica, yyy... znaczy nie na bardzo dalekich, lecz tylko dalekich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na http://www.badcompany2.ea.com/ (uwaga, wybierać język angielski! na polskiej wersji strony to nie działa), zaloguj się, potem kliknij na "Veteran", dalej już sobie poradzisz :) Battlefield Veteran już dawno zostało przeniesione na oficjalną stronę, powinni usunąć już tą stronę: http://veteran.battlefield.com/ bo tylko w błąd ludzi ona wprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze to nie wiem, bo jak strzelam, to tylko w bańkę, albo wysoko w klatę. :P No ale mogło by to wyjaśniać, czemu raz miałem taki mega wyjefajny wynik snajperem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem i stwierdziłem, że nieoficjalne skiny to jednak nie jest dobry pomysł. Wystarczy, że ktoś porobiłby czerwone, czy inne rzucające się w oczy skórki i już może robić co chce. Skiny od twórców to już oczywiście inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, jeśli nie mogę się połączyć, a ani podpunkt a, b lub c nie jest tego powodem/rozwiązaniem ? :(. Dodam, że mam też poroblem z otworzeniem stron internetowych, a dokładniej mówiąc, nie mogę ich otworzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 10:51, Diverso napisał:

Z bliskich to zabija jednym szotem z tego co zauważyłem. I nie trzeba ładować w bańkę,
wystarczy korpus i amunicja magnum.


Nie wiem czy GOL zabija jednym strzałem z amunicją magnum na bliskie odległości w chest. Za to na pewno m95 i m24 + magnum zabijają. Ja nadal jestem zagorzałym fanem m24 + magnum. Wydaje mi się, że to z powodu mojego przyzwyczajenia do tej broni, wyćwiczenia się w niej. Już 1300 fragów mam na niej wbite, więc przesiadka na inną snajperkę jest dla mnie kłopotliwa ;) Coraz częściej zdarza mi się , że spotykając 1on1 szturmowca chłop nie zdąży wystrzelić pocisku i już gryzie glebę. No, ale kiedy jest ich więcej, żałuję że nie jestem szturmowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, jeżeli jesteśmy przy snajperkach: to znaczy że odległość ma wpływ na siłę rażenia karabinu snajperskiego? Bo często było tak że brałem m95 + magnum, waliłem do kolesia, trafiłem go w chesta i on nie zginął. Był dosyć daleko, więc pomyślałem że to przez to. Może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odległość chyba nie ma aż tak dużego wpływu. Bardzo duży wpływ na zabicie ma trafienie w określony punkt. Jak strzelisz mu w korpus to od razu go nie skosisz a ja w głowę to kosa od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować