Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 19:18, error721 napisał:

Mam chyba trochę głupie pytanie ale cóż: Czy można zmienić głosy bohaterów (dubbing;
z polskiego na ang. i odwrotnie) w dowolnym momencie gry bez konieczności przeinstalowywania?


W grze zmień głosy postaci na oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 16:31, Kirabaxior napisał:

W sumie za to i to, za "mobilność". Za pomaganie innym, za asysty, fragi i długość życia.
Np. dziś grałem sobie assaultem, leciał frag po fragu, asysta po asyście oraz rzucałem
ammo packi - najpierw brązowa gwiazda, potem srebrna, a potem... level up :)

W Conqueście, czyli we wspomnianym podboju jest podobnie jak w przypadku Rusha. Jest
drużyna A i B. Są - powiedzmy - 3 flagi(jak na Białej Przełęczy). Jeśli drużyna A będzie
miała wszystkie 3, to ma nieskończoną liczbę ticketów, a druga drużyna traci za każdy
dead. Jeśli będzie miała 2 flagi, a druż. B 1 - tej drugiej nie każdy dead będzie skutkował
odjęciem liczby ticketów, a tej pierwszej - tylko nie które.



DZIĘKI za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Posiadam 2 systemy nowy Windows 7 i XP jako iż nie mam ,,super-mega'''' kompa 2x 3,0 GHz , 4 GB RAM, GF 9600 512 mb 256 bit na jakim systemie będzie lepiej działać ta gra? Jeśli mam np. 30 fps na single to ile będe miał na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na XP, ponieważ tutaj będziesz miał DX9, a nie DX10 jak na Win7. Twoja karta do najmocniejszych nie należy, zatem na DX9 będzie dużo lepiej działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:24, Katsuhito napisał:

Witam mam pytanie. Posiadam 2 systemy nowy Windows 7 i XP jako iż nie mam ,,super-mega''''
kompa 2x 3,0 GHz , 4 GB RAM, GF 9600 512 mb 256 bit na jakim systemie będzie lepiej działać
ta gra? Jeśli mam np. 30 fps na single to ile będe miał na multi?

ja stoje twardo za Windowsem 7. System jest szybszy, sprawniejszy, i ma lepsze indeksowanie pamieci - wszystko działa na nim szybciej. Kraju zdaje się zapomniał wspomnieć, że grę można równiez uruchomić w dx9 na 7, że 10 to nie przymus. Róbta co chceta, dla mnie XP jest już stary i wolny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa. Kilka razy pod rząd wywaliło mnie z serwera i powiedziało zebym sprawdziłswoje połaczenie z netem. No więc nie wyłączając gry odłączyłem na chwile neta po czym podłaczyłem z powrotem.nastepnien przez menedżer zadań wyłączyłem grę (to był zły pomysł) i włączyłem normalnie. po zalogowaniu okazało sie ze nie mam zadnych osiąhgnięć ani leveli - nic. czy jest jakiś sposób zeby to naprawić. grałem już 5h :P... ale i tak zal tego wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Otóż zainstalowałem grę Battlefield Bad Company 2. No wszystko ładnie i lukso aż do momentu gdy chciałem pograć na multi. W ogóle nie wyszukiwało mi serwera. Kod już użyłem przy swoim koncie. Więc zaktualizowałem swoją grę już po użyciu klucza. Dobra wszystko się zaktualizowało. Włączam grę, loguję się na swój profil i każe mi podać kod. Podaję i pisze mi że ten kod został już użyty. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś szwankują serwery do BC2. Są za bardzo przeciążone. To może być powód, wszystkich obecnych problemów z trybem multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuję wątek o tej grze i zastanawiam się. Czy dalej są jakieś problemy z tą grą? Jeśli tak, to jakie? Warto ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem bo nie mam BC2, ale czytam różne fora i wogóle to coś tam wiem. Trzeba poczekać, aż wszystko wróci do normy. Jak wtedy nie zadziała, to jest coś naprawdę źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, giera ma na PC wieksze zainteresowanie niz na obu konsolach razem wzietych ( da si enie psioczyc na piractwo... o, ubi, patrzcie ), wiec problemy z serwerami sa jak najbardziej zrozumiałe. Podobna sytuacja kiedys bylo z LOTR: Conquest, ze prosilo drugi raz o keya, ale w patchu serwera to naprawili, wiec powinno byc wszystko okej. Ja daje maks jeszcze tydzien problemow z BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ty mi pomożesz? Cytuję mój poprzedni post:

Witam. Mam taki problem. Otóż zainstalowałem grę Battlefield Bad Company 2. No wszystko ładnie i lukso aż do momentu gdy chciałem pograć na multi. W ogóle nie wyszukiwało mi serwera. Kod już użyłem przy swoim koncie. Więc zaktualizowałem swoją grę już po użyciu klucza. Dobra wszystko się zaktualizowało. Włączam grę, loguję się na swój profil i każe mi podać kod. Podaję i pisze mi że ten kod został już użyty. Co mam zrobić?

Tzn. że już nie zaloguję się na to konto i nie będę mógł grać w multi bo po zmianie wersji prosi mnie o nowy kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem ten Pb Unbalanced-coś tam który podaje EA na tym pasku z info i pograłem z dobrą godzinkę.Po wylogowaniu soś się nie mogę wbić ,ale nie ma już tego wywalania przez Pb,generalnie lepiej.Rzeczywiście jakby serwery były przeciążone. @Gromo:warto kupić, nie wierzę że tego w miarę szybko nie ogarną z serwerami, a gra jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Polecam te FAQ z tym Settings i zamianą DX na 9 odrazu gra lepiej działa. Zostaje przy Win 7 może zmienie jak na multi będzie przycinać. Mam teraz około 35-60 fps jak już system wybrałem to sobie obczaje czy będzie się dało grać na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 21:41, Czarek188 napisał:

Kurna no ale zmieniłem wersję. I po zmianie wersji chyba kod idzie się walić tak?

Nie. Gra została przypisana do konta, mówiłem, podobną sytuację miałem kiedyś z Conquestem. Poczekaj az sie serwery uspokoją, będzie okej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować