Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2010 o 15:27, Aku230 napisał:

no sorry ale jak na twoje 5 deadów 5 pochodzi z granatnika bo inaczej cię nie mogą zabić...

btw im dłużej czytam pytania które ludzie zadają, to zaczynam rozumieć Einsteina (i część
cytatów, anegdot)...

Tak,każdy może się wpienić na kolesia,który NADMIERNIE używa granatnika.Lecz ja spotykam przypadki,w których jakiś gracz RAZ użyje granatnika,zabije nim 1-2 klientów i od razu jest mieszany z błotem.Tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w BC 2 są taki jak w CoD stopnie (levelowanie) i odblokowywanie broni? Ile jest broni może ktoś podać listę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:35, Thog napisał:

Czy w BC 2 są taki jak w CoD stopnie (levelowanie) i odblokowywanie broni? Ile jest broni
może ktoś podać listę?

Tak,jest levelowanie i odblokowywanie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:55, Wielki_Bubba napisał:

Statsiarz. Nienawidzę osób, które grają tylko dla głupiego ratio. Psuje to grę innym,
bo nie wykonujesz celów w misji.


Wiesz, są ludzie którzy chcą, żeby ich statsy ładnie wyglądały. Po za tym, poprawianie ratio wcale nie przeszkadza w grze teamowej. Co więcej, praktycznie zawsze staram się chodzić z kimś z drużyny i grać teamowo. Ale skoro dla ciebie fakt, że nie chcę, żeby moje staty wyglądały jakbym był noobem, świadczy o tym, że jestem Rambo_Noobem... To fajnie. Trudno.

A co do nubtube''a - zasłyszane od kolegi, gracza MW2. Fajnie brzmi.

Po za tym, granatnik sam w sobie może być - przecież to broń, służy do zabijania - ale jeśli widzę kogoś kto ZA KAŻDYM razem zabija innych z granatnika, to się trochę irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda system levelowania w tej grze? Każdą klasą lvl wbija się osobno? Np. mam medyka na 4 poziomie. Postanawiam grac snajperem. I teraz co? Mam 4 poziom snajperem czy zaczynam z zerowym snajperem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:40, Gromo napisał:

Jak wygląda system levelowania w tej grze? Każdą klasą lvl wbija się osobno? Np. mam
medyka na 4 poziomie. Postanawiam grac snajperem. I teraz co? Mam 4 poziom snajperem
czy zaczynam z zerowym snajperem?


Będziesz mieć czwarty poziom snajperem, czyli poziom zdobywasz, że tak powiem "razem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom jest jeden. Tylko unlocki dla każdej z klas odblokowuje się "osobno". Jeśli odblokujesz np. celownik kolimatorowy dla medyka, to tylko medyk będzie mógł go używać (oczywiście, póki nie odblokujesz go dla innych klas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:47, Kreeg napisał:

Poziom jest jeden. Tylko unlocki dla każdej z klas odblokowuje się "osobno", jeśli odblokujesz
np. celownik kolimacyjny dla medyka, to tylko medyk będzie mógł go używać (oczywiście,
póki nie odblokujesz go dla innych klas).

Duże jest tych rzeczy do odblokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 15:40, Gromo napisał:

Jak wygląda system levelowania w tej grze? Każdą klasą lvl wbija się osobno? Np. mam
medyka na 4 poziomie. Postanawiam grac snajperem. I teraz co? Mam 4 poziom snajperem
czy zaczynam z zerowym snajperem?


To nie do końca tak...

Stopnie otrzymuje Twoja postać. Natomiast każda klasa osobno zdobywa doświadczenie w swojej specjalizacji. Nabijając to doświadczenie (czyli po prostu korzystając ze sprzętu danej specjalizacji) odblokowujesz więcej sprzętu. Na przykład: gram sobie Szturmowcem. Zabijam gostków, zdobywam flagi itp. Odblokowałem sobie 2 giwerki i celownik, przy okazji zdobywając rangę Specjalisty. Nudzi mi się Szturmowiec i postanawiam pograć Zwiadowcą. Nadal jestem Specjalistą (bo stopień mi się nie zmienił), ale mój Zwiadowca jest golusieńki jak święty turecki - ma dostęp jedynie do podstawowej broni. Muszę nim pograć, by odblokować inne snajperki. I tak osobno dla każdej klasy.

Należy też pamiętać o tym, że niektóre rzeczy odblokowywane są dla WSZYSTKICH klas poprzez zdobycie odpowiedniego stopnia, np. pistolety. Podobnie rzecz ma się z upgrade''ami do pojazdów - jako, że jeździć nimi/pilotować je może każdy, raz odblokowane ulepszenie dostępne jest dla wszystkich klas. Podsumowując - osobno dla każdej klasy zdobywa się jedynie sprzęt tej klasie dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 08:05, haderQ napisał:

> To i ja się pochwalę... http://screenshot.xfire.com/s/93330343-4.jpg - wynik z samego

> strzelania słaby, ale z odznakami to co innego. :P A imo granatnik w BC2 jest dużo
słabszy
> niż w CoD4/MW2 więc zastrzeżeń do jego używania większych nie mam.

Śmiga już Battlefield nowy na XF? Bo wczoraj były z tym problemy :) a co do odznaczeń
no to nic tylko pogratulować :)


U mnie śmiga bezproblemowo na xfire od momentu premiery. :P A co do HK416 aka M416 to imo chodzi raczej o podobieństwo HK do M4, niż licencje. Zresztą HK416 miał się nazywać początkowo HK M4 właśnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wbijanie poziomu inna klasą nie podnosi ilości wymaganego doświadczenia do odblokowania broni? Np. Mam medyka 0 lvl, na nową bron potrzebuję 100 punktów. To czy jak powbijam poziomy np. szturmowcem, to dalej medyk będzie potrzebował tych 100 punktów na nowa bron, czy ta liczba podrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 16:10, Gromo napisał:

A czy wbijanie poziomu inna klasą nie podnosi ilości wymaganego doświadczenia do odblokowania
broni? Np. Mam medyka 0 lvl, na nową bron potrzebuję 100 punktów. To czy jak powbijam
poziomy np. szturmowcem, to dalej medyk będzie potrzebował tych 100 punktów na nowa bron,
czy ta liczba podrośnie?


Każda klasa zbiera punkty do swojego ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy te problemy serwerami są dalej aktualne, że nie można grać w multi bądź nawet zarejestrować cd-keya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 17:55, Oloninho napisał:

Cholera. Usunęła mi się lista przyjaciół. Wie ktoś dlaczego?


Spoko, pewnie nie długo wróci. Mi ostatnio zaginęły wszystkie statsy, przynajmniej się w menu nie wyświetlały, ale na serwerach już działały.

A co do liczby sprzedanych kopii - sam jestem ciekaw. Mam nadzieję, że szybko to opublikują, chociaż wątpię, że pobiło MW2 pod względem ilości kopii sprzedanych pierwszego dnia, choćby dlatego, że były dwie różne daty. No i nie było takiej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z grafika (screen poniżej ) Na kilku mapach mam 3adne szlaczki i po wejściu do quada trzęsie mi sie postać ;/ Ma ktoś podobny problem ?

BTW: to nie wina sterów . Na screenie nie widać dokładnie : mapa wręcz cala miga :P oczywscie tylko w niektórych miejscach :)

20100310180620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 07:11, Oloninho napisał:

Pytałeś jak dodać Bf2 do veterana.
Logujesz się (dajesz swój ea konto) wybierasz w liście po prawej stronie BF 2 wpisujesz swój login (e mail musi być powiązany z kontem ea) wpisujesz hasło i powinno ci dać.
PS
może nie działać z ich winy. Sam nie mogę dodać BF 2142 bo twierdzi że żołnierza którego podaję nie istnieje chociaż w rankingach jest. Pierwszy poziom BFV wystarczy do wszystkich special unlocks (dwie gry z serii BF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować