Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Mam pytanie, bo napaliłem się cholernie i na 100% kupię tą grę :D. Bo jest wersja jakaś limitowana i zwykła. W limitowanej są jakieś odblokowane ulepszenia do broni i jakieś pierdoły już na starcie. A w wersji zwykłej trzeba to odblokować podczas grania, czy w ogóle nie ma do tego dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale latanie apachem jest do opanowania, bo sam latalem z takim pilotem. A jak mozna latwo latac tym mniejszym ?? W nie podnosi go do gory, tylko to odpowiada od latania do przodu, a strzalka do gory zmienia tylko lekkie polozenie helikoptera w wzyw...

Maniemnh, da sie odblokowac to co ma odrazu limitowana edycja, przynajmniej tak sllyszalem. Powiem szczerze, ze oprocz dostepu do bety - preorderowcy z wersja limitowana nie maja fajniejszych bonusow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 16:53, xexexe napisał:

Maniemnh, da sie odblokowac to co ma odrazu limitowana edycja, przynajmniej tak sllyszalem.
Powiem szczerze, ze oprocz dostepu do bety - preorderowcy z wersja limitowana nie maja
fajniejszych bonusow...


No to dla kogoś, kto kupi grę w dniu premiery w sklepie, a nie pre-ordera, kupowanie tej edycji limitowanej nie będzie miało sensu. Dla mnie lepiej będzie, jak sam sobie wszystko odblokuję. No i pewnie będzie troszkę tańsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś to czytałem. A tak na zdrowy umysł, to pomyśl. Po co komu limitowana edycja z dodatkowymi unlockami skoro teraz każdy te unlocki już posiada ? Baaa, ludzie posiadają dużo więcej. Jakby nie było resetowania statystyk, to ludzie na starcie gry mieliby już 50 levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze pre order umozliwa granie w gre nieco wczesniej, pozatym ni ma bata, zeby nie zresetowali statysyk z bety, napewno to zrobia...

Ehh narazie nie moge wbic na zaden serwer, nie wyprobuje sobie tego malego helikopterku uav ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzies czytalem ze lvl z bety sie nie skasuje nie pamiętam gdzie ale jak znajde to dam link a tak przy okazji to jak latacie uav czy jak to tam było to fajnie nabija sie staty czekając zeby ktos wbil do apacha i wysyłając w nich rakiete mamy gdzies 280 pkt a jeźeli wystartuje to wlećcie w niego a on odrazu spadnie na ziemie a naszemu uav nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech dice zrobi jakas licencje na latanie smiglowcem, czy cos, bo mi sie zal robi, jak jakis debil wbija do apache, i bez strzelca rusza do gory, czy nie potrafi tym latac i sie rozwala na pierwszej lepszej wiezy. To jest imba mapa do latania helikopterem, jak sie obrywa z dzialka to mozna szybko zleciec w dol, i leciec chwile nisko nad woda zeby tamci zgubili nas z oczu... a jak widze ze jakis debil wisi 20km nad ziemia, i probuje piechote rozwalac rakietami, to nie wiem czy sie smiac czy plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 17:59, Karol44 napisał:

Ja nie umiem latać tym gównem za przeproszeniem .

To nie wsiadaj do tego, i zostaw pilotowanie innym graczom, ktorzy to ogarniają, i potrafią z tego naprawde dużo zdziałać. Ile razy mi się już zdażyło, że to ja pilotowałem, i wbiłem z 1k punktów za same asysty. Nie umiesz - nie wsiadaj, bo baza w której jest apache jest kluczową, jezeli juz tam jednostki atakujące dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:03, Karol44 napisał:

To jak żeś specjalista to wytłumacz jak tym się lata .

wsiadasz, klikasz W, i manewrujesz myszką tak, aby strzelec miał jak najlepszą pozycję do niszczenia piechoty. Ty wspierasz kumpli z RPG strzelac z rakiet w czolgi, co tu trudnego? Czasem mi sie zapomni ze jest odwrocone sterowanie, i przechyle do przodu myszke troche do przodu i np lecac nisko wpadne w wode, ale to zdarzxa mi sie raczej rzadko... a jak widze ze ktos wlatuje i po 1 min jest smiglowiec zestrzelony to gl hf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj przecinków i kropek, bo aż oczy bolą od czytania twojego postu.

A statystyki się nie zapiszą, w pełnej wersji trzeba będzie zaczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to naprawdę,albo mam niebywałego farta,albo god skilla :P Dzisiaj podczas jednego meczu zdjąłem pilotów dwóch śmigłowców za pomocą karabinu snajperskiego.Może to nie lada wyczyn,ale robi wrażenie :P
I jeszcze jedno:kilka razy miałem tak,że podczas wysiadania z czołgu/śmigłowca/bradley''a,dany pojazd ulegał zniszczeniu,dosłownie w momencie,kiedy wysiadałem.Eh,muszę wysłać kupon LOTTO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja chciałem wytłumaczenia a nie opowieści jak ty latasz dobra już nie będę się wypowiadał . (Dla mnie ludzie którzy właśnie latają heli to noobki za przeproszeniem którzy normalnie na lądzie walczyć nie umieją )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:07, Karol44 napisał:

No ale ja chciałem wytłumaczenia a nie opowieści jak ty latasz dobra już nie będę się
wypowiadał . (Dla mnie ludzie którzy właśnie latają heli to noobki za przeproszeniem
którzy normalnie na lądzie walczyć nie umieją )


Przepraszam bardzo,ale ja często latam Apache''m,nie dlatego,że nie potrafię walczyć jako piechota,ale z czystej przyjemności.Miło jest popatrzeć,jak salwa Twoich rakiet rozdziera na strzępy wrogi czołg.Latanie śmigłowcem nie jest jakieś wymagające,ale jednak wymaga trochę wprawy.Ja ją akurat mam po BF''ie 2,na śmigłowcach wylatałem tam dobre kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja noobk dlatego że mają łatwe fragi do tego nie da się ich tak szybko zestrzelić chociaż ja potrafię, ale wielu ludzie porostu strzela i nie trafia .Dlatego heli jest zabójcze, a weź zagraj np mechanikiem czy jak on tam i bądź 1 w rankingu zobaczymy czy podołasz ?


Może spotakmy się teraz na serwerze zobaczymy kto jest lepszy twoje heli czy moja walka na lądzie mechanikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować