Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space na Wii zapowiedziany

31 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że zrobią konkretny Survival-Horror korzystający garściami z Wiilotów.
Będzie to kolejny argument za Wii.
"Casualować" tej gry nie muszą - patrz Resident Evil 4: Wii Edition i ponad 1mln sprzedanych egzemplarzy. Choć to identyczna gra do tej wydanej na GameCube ze zmienionym tylko sterowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj. Od razu każda produkcja na Wii ląduje na top 10? Nie. Dobre produkcje tam lądują a w większości tych z zeszłego roku to tytuły z samego Nintendo a nie innych producentów.
Jasne - wielkie grono odbiorców zapewnione ale akurat nie ja - bojkot to bojkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moim zdaniem będzie banalne przenieść DS na Wii ponieważ to silnik z "Ojca Chrzestnego Gra" więc problemów nie będzie ale zobaczymy czy będzie to straszne ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobią z tergo casuala to nie będzie miło ;] Gra na pewno nabierze nowe wymiaru dzięki sterowaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że posiadacze Wii mają ostatnio wieczny dzień dziecka. Najpierw wiadomości o TMNT, później Indiana, NFS, a teraz jeszcze DS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rok dla Wii zapowiada naprawdę świetnie... Dead Space, Conduit, Mad World, Fragile i wiele, wiele innych:)

@Pile- wątpię, żeby z tej gry zrobili sudoku, albo Cooking Mamma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte :D gry 3 generacji na konsoli generacji 0 czy tam -1, Wii jest dla 6 latków "glających w kololowe gileki i poke-szajs" , nic tego nie zmieni choćby wydali na Wii :Fallouta 3 , GTA4 i Mass Effect , brzydka grafika i denne gry - Tylko od Nintendo. Przypominam mamy rok 2009 nie 2002 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

Śmiechu warte :D gry 3 generacji na konsoli generacji 0 czy tam -1, Wii jest dla 6 latków
"glających w kololowe gileki i poke-szajs" , nic tego nie zmieni choćby wydali na Wii
:Fallouta 3 , GTA4 i Mass Effect , brzydka grafika i denne gry - Tylko od Nintendo. Przypominam
mamy rok 2009 nie 2002 :D


Przypominam że mimo twoich zarzutów Wii sprzedało się w większej ilości sztuk niż PS3 i X360, jak to mówią "W tym szaleństwie jest metoda" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

Śmiechu warte :D gry 3 generacji

Siódmej jak już.

Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

na konsoli generacji 0 czy tam -1, Wii jest dla 6 latków "glających w kololowe gileki i poke-szajs"

He he he. Posiadaczy PSX dziesięć lat temu też kuło w oczy, że Nintendo ma na swojej platformie kilku królów i jedyne co mogą zrobić to pograć w jakieś ich klony. Ciekawe, kiedy będzie klon Super Mario Galaxy.

Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

, nic tego nie

>zmieni choćby wydali na Wii :Fallouta 3 , GTA4 i Mass Effect ,
Dziękuję - gry przejdź, zakończ, zapomnij nie są potrzebne. Poza tym konsola N jest postawiona na granie w gry a nie zaliczanie ich i odkładanie na półkę.

Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

brzydka grafika

A - to wszystko jasne. Już widać co jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

Śmiechu warte :D gry 3 generacji na konsoli generacji 0 czy tam -1, Wii jest dla 6 latków
"glających w kololowe gileki i poke-szajs" , nic tego nie zmieni choćby wydali na Wii
:Fallouta 3 , GTA4 i Mass Effect , brzydka grafika i denne gry - Tylko od Nintendo. Przypominam
mamy rok 2009 nie 2002 :D

Ciekawe, ciekawe... ale z jednym muszę się zgodzić, rzeczywiście teraz jest rok 2009, a dokładniej 4/2/2009, przynajmniej w tym przypadku miałeś rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Najbardziej zabawne jest w tym newsie: ...trzy produkcje z serii MySims... :D Nieważne, że to simsy na Wii, że wyglądają zupełnie inaczej, że są inne, to nadal są simsy ;D Co do DS na Wii - mam mieszane uczucia... Ale i tak nie będzie mi dane w to zagrać, więc whatever? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:58, tomoliop napisał:

Dziwne, nie ukrywam, że kojarzyłem tę platformę z ,,familijnymi" gierkami, a tu taka
pozycja:).

Mnie to trochę niepokoi, ostatnio na Wii zapowiadają coraz więcej wszelkiego typu "strzelanek", a dla mnie takie gry są po prostu nudne. Liczę, że choć Wii ustrzeże się przed zalewem tego typu gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

Śmiechu warte :D gry 3 generacji na konsoli generacji 0 czy tam -1, Wii jest dla 6 latków
"glających w kololowe gileki i poke-szajs" , nic tego nie zmieni choćby wydali na Wii
:Fallouta 3 , GTA4 i Mass Effect , brzydka grafika i denne gry - Tylko od Nintendo.

Chłopcze, nie chcę używać inwektyw - niestety jest to niezgodne z regulaminem. Mogę powiedzieć jeno, że pierdzielisz od rzeczy. Wii jest konsolą rewolucyjną - koniec z postrzeganiem gracza jako "nerda" klepiącego levele swoim druidem w Tibii. Nowa konsola Nintendo dostarcza rozrywki dla całej rodziny.

Jeśli jest ona przeznaczona dla, cytuję, "6 latków glających w kololowe gileki i poke-szajs", to PS3 i X360 są konsolami dla ludzi bez życia poza ekranem telewizora, grindującymi trofea/osiągnięcia, niczym "farmerzy golda".

Rozumiem, że dzisiejszych czasach gry mają posiadać jeno boską grafikę, fizykę i być dynamiczne, napędzane dodatkowo paru-nasto-milionową reklamą? FAIL! Choć właściwie nie jestem zaskoczony - skoro uważasz że Dead Space ukazało się na konsole TRZECIEJ GENERACJI (może powiesz mi, że konsole powołane do życia zostały za sprawą PSX?) i PeCety nie mam więcej pytań.

Dnia 04.02.2009 o 16:30, GREVIOUS napisał:

Przypominam
mamy rok 2009 nie 2002 :D

Widzę, że bystryś...

Wracając do tematu - miła niespodzianka. Z pewnością kupię, o ile nie spaprają sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze ktoś odbierze tak mój komentarz więc wyjaśniam : Nintendo Wii , Tania konsola tanich gier z tanimi pomysłami -tandeta. PC/Xbox360/PS3 są maszynami 7 generacji (trzecia to jest w Polsce w komórkach mój błąd -zamotanie :) ) - grafika cóż to nie wszystko ale moc obliczeniowa tych maszyn pozwala na więcej przeżyć, lepszych doznań podczas gry, Dead Space wygląda świetnie jest znakomicie grywalna i w ogóle :D
Nintendo ze swoją maszynką z zeszłego wieku wciska ludziom kit ze gry casualowe są git , ze lepiej pomachać platykowym kutaskiem niż pograć po sieci z kolegami lub we 2 na konsoli w PESa czy cokolwiek, nie zaprzeczam że Wii sprzedaje się w milionach , owszem, ale Wii to produkt konsolo-podobny kojarzy mi się z automatami w salonach gier , tandeciarstwo na maxa nie przystające do czasów i wymagań graczy, nie cofajmy się, idźmy do przodu

A teraz cytaty :

"Poza tym konsola N jest postawiona na granie w gry a nie zaliczanie ich i odkładanie na półkę." - tjaa na innym sprzęcie tak właśnie się robi - żal.pl

Jeśli chodzi o grafikę - fani Herosa 3 czy tam Gta 3/San Andreas grają w te gry ze względu na oszałamiającą oprawę graficzną :D

o co mi chodziło z tym rokiem 2002 - to że gry na wii kojarzą mi się z PSX albo gameboyem , podobnie jest z wydaniem GTA Chinatown Wars na DS - żal.pl

Żeby nie było wątpliwości nie posiadam żadnej konsoli - only PC to co robi Nintendo to są jajca i oszustwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No DS w wersji na Wii może być ciekawym tworem. Co prawda owej konsoli nie posiadam ale jeśli tylko przydarzy mi się okazja zagrania z pewnością skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i btw. nie jestem 14 śmigajacym do gimnazjum , wiedzę o grach czerpie z praktyki czytania pism komputerowych i portali wiec nie zróbcie ze mnie idioty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować