Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space na Wii zapowiedziany

31 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 00:14, GREVIOUS napisał:

nie zróbcie ze mnie idioty :]

Nie musimy.
Tekst "żal.pl" robi to za nas.

Dnia 05.02.2009 o 00:14, GREVIOUS napisał:

grafika cóż to nie wszystko ale moc obliczeniowa tych maszyn pozwala na więcej przeżyć, lepszych doznań podczas gry

...wynikających z urywającej jaja grafiki, chociaż "cóż to nie wszystko". GB2 your "powarrr''n''graphicks" generation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:14, GREVIOUS napisał:

i btw. nie jestem 14 śmigajacym do gimnazjum , wiedzę o grach czerpie z praktyki czytania
pism komputerowych i portali wiec nie zróbcie ze mnie idioty :]


Najlepiej jest budować własne zdanie przy pomocy "opiniotwórczych" portali i prasy.
Jeżeli nie miałeś wcześniej do czynienia z konsolą wielkiego N, to dlaczego wypowiadasz się o niej w tak negatywnym tonie?
Nintendo nikomu kitu nie wciska, bo nie musi. Sukces Wii jedynie dowodzi, że olśniewająca grafika i urywające tyłek efekty to nie wszystko - gracze chcą czegoś więcej. Nie mówię tutaj o polskich realiach, bo z przykrością stwierdzam, że w porównaniu z tzw. Zachodem nasza scena gamingowa to ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

Wiedziałem ze ktoś odbierze tak mój komentarz więc wyjaśniam : Nintendo Wii , Tania konsola
tanich gier z tanimi pomysłami -tandeta.

Przywaliłeś jak łysy grzywką o kant kuli. Tani pomysł do dla mnie zrobienie kolejnego klona CoD, którymi zalewany jest w tej chwili rynek. Pomysł niebanalny to zrobienie gry, w której steruje się całym ciałem. Poza tym wychodzi na to, że casuale grają w gry, które starczają na wiele godzin rozrywki natomiast ci lepsi gracze grają w gry, które staczają na 10 do 20 godzin (dwadzieścia to już za długo zdaniem producentów) a potem nadają się do sprzedania komuś innemu bo już nic więcej zaoferować nie potrafią (poza multi, które może się spodobać ale nie musi). A jeśli już o multi mowa - zawsze preferowałem takie, gdzie gra się ramię przy ramieniu a nie z ludźmi, których tak naprawdę traktuje się jak mniej przewidywalne boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA szaleje nam tu, wydawca i producent zwykłych gier wprowadził nową markę jakim jest Dead Space na konsole nowej generacji i PC teraz atakuje z DS na z Wii, ja przymierzam się do kupna DS na PC, szkoda, że EA nie zrobiło portu na PS2, ale no nic ta konsola i tak długo już się trzyma i kiedyś musi odejść.


Czekam na premierę DS na Wii, jestem ciekawy ja będzie wyglądać walka i jak sama gra będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

Wiedziałem ze ktoś odbierze tak mój komentarz więc wyjaśniam : Nintendo Wii , Tania konsola
tanich gier z tanimi pomysłami -tandeta.


Te tanie pomysły są częściej bardziej oryginalne niż produkcje wielkich korporacji pokroju EA, Ubisoft czy Activision, które kombinują głównie, jak wyruchać graczy w ten czy inny sposób. Nintendo dostarcza fun, czystą esencję rozrywki - nowatorskie sterowanie przenosi doświadczenia w nowy wymiar. A co najśmieszniejsze - najtańszy jest obecnie XB Arcade.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

PC/Xbox360/PS3 są maszynami 7 generacji


PC nie należy do żadnej generacji, gdyż ponieważ nie jest konsolą.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

grafika cóż to nie wszystko ale moc obliczeniowa tych maszyn pozwala na więcej przeżyć,


Nie łżyj. Przecież widzę, że grafika jest dla ciebie priorytetowa.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

lepszych doznań podczas gry,
Dead Space wygląda świetnie jest znakomicie grywalna i w ogóle :D


I w ogóle ma świetny DRM i tony rozrywki na 12 godzin.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

Nintendo ze swoją maszynką z zeszłego wieku wciska ludziom kit ze gry casualowe są
git ,


Gracza czyni stosunek do czynności grania i sposób traktowania innych miłośników tego typu rozrywki. Prawdziwy gracz nie obraża innych, tylko dlatego że nie podoba mu się gatunek.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

ale Wii to produkt konsolo-podobny kojarzy mi się z automatami w salonach gier , tandeciarstwo
na maxa nie przystające do czasów i wymagań graczy, nie cofajmy się, idźmy do przodu


Pleciesz bzdury. To Nintendo wypromowało konsole na świecie, stworzyło nowe gatunki (np. platformówki) - i nadal jest liderem innowacji. Nie zawsze ich pomysły był trafione (np. Virtual Boy), ale nigdy nie uciekali przed nowościami. Sony i MS pokazują to, co już pokazali wcześniej inni, tyle że z nową grafiką. Akurat porównanie do automatów jest jak najbardziej zaszczytne, bo to one uświadomiły ludziom na świecie, że istnieje coś takiego jak gry i to one przez lata były motorem rozwoju gier. Walcz ze swoją ignorancją.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

A teraz cytaty :
"Poza tym konsola N jest postawiona na granie w gry a nie zaliczanie ich i odkładanie
na półkę." - tjaa na innym sprzęcie tak właśnie się robi - żal.pl


Elokwencją nie grzeszysz.

Dnia 05.02.2009 o 00:10, GREVIOUS napisał:

Żeby nie było wątpliwości nie posiadam żadnej konsoli - only PC to co robi Nintendo to
są jajca i oszustwo :D


To dużo tłumaczy. Takie herezje tylko wywołują kłótnie i dzielą społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się przez całe życie , możesz być profesorem podwójnie habilitowanym ale jak użyjesz dla żartów sformułowania "żal.pl" to cie forumowi hejterzy zjedzą - od kiedy zakazane jest używanie tego ? Zapisali to gdzieś w konstytucji moje wy gramowe.pl downy ?

Cały sukces Wii polega na tym że gry mają być słitaśnie casualowe i rodzinne tja. ja z moimi rodzicami (oboje już po pięćdziesiątce) na pewno wesoło sobie pogrywam w Mario - coś tam , kolorowe kuleczki czy śmigamy na Wii-Fit. Dajcie spokój, to po prostu arcadowa tania maszyna do popykania sobie w czasie kiedy już naprawdę nie ma nic do roboty, zastanawiam się czy na tą konsole wyszła jakakolwiek gra z fabułą ? może na Wii są same gry typu "odbij kuleczkę plastykowym czymś i nie wywal się przy okazji na mordę ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafikę w grach wisi mi ona niskim kalafiorem , niech nie odstaje od dzisiejszych czasów i nie przypomina mi Tomb Raider 1 , grywalność + fabuł > grafika , Wii jeżeli ma cokolwiek to grywalność ,ale ja Wii nawet nie nazywałbym konsolą tylko "śmiesznym konsolo podobny gadżetem do krótkiego grania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 11:19, GREVIOUS napisał:

zastanawiam
się czy na tą konsole wyszła jakakolwiek gra z fabułą ? może na Wii są same gry typu
"odbij kuleczkę plastykowym czymś i nie wywal się przy okazji na mordę ?"


Widać jak mało wiesz na temat konsoli, którą atakujesz. Wystarczy wspomnieć np. Resident Evil, No More Heroes, Call of Duty, Tomb Raider i wieeeele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fan bezmózgich strzelanek zarzuca grom brak fabuły... jak można kogoś takiego traktować poważnie?

Przecież wiadomo, że najlepsze są gry z dużą ilością krwi i fajnymi "pukafkami", albo z jakimiś mega wypaśnymi potworami, które są takie straszne, że aż strach... nic nie działa bardziej stymulująco na psychikę niedojrzałych osobników... ach te emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 13:09, Resetti napisał:

Przecież wiadomo, że najlepsze są gry z dużą ilością krwi i fajnymi "pukafkami", albo
z jakimiś mega wypaśnymi potworami, które są takie straszne, że aż strach... nic nie
działa bardziej stymulująco na psychikę niedojrzałych osobników... ach te emocje.

Ja tylko dodam, że życie dostarcza mi tyle emocji, że nie muszę ich szukać w grach, infantylnie podniecając się produkcjami +18, gry traktuję jako formę rozrywki. Nintendo dostarcza rozrywkę na najwyższym poziomie, a takie gry jak rewelacyjny Super Mario Galaxy (jedna z najwyżej ocenianych gier w historii) to po prostu esencja świetnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z tobą, przykry prowokatorze, mija się z celem. Emanujesz nienawiścią i agresją. Odejdź i nie wracaj. Jesteś potępiony - teraz i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować