Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uruchomiono pre-order L4D na PS3, Valve się śmieje

20 postów w tym temacie

Nieiwme czy tak da rade - ludzi składajazamowieni na preordera, wpłacają kasę, Ty tą kase do 5 czerwca w cos inwestujesz. Wyciagasz z tego $$$, a po 5 czerwca oznajmaisz, że niestety nic takiego nie wyjdizei oddajesz kase. Prosta sprawai niezły przekret można na tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony kolejny raz dostało strzał w nogę, nieobecność tak wspaniałej gry jak L4D na ich konsoli ssie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny system pozyczkowy, raty 0%? ;] A koncepcja samej gry fajna, tylko ze bugi dobijaja ta gre, brak SDK na PC tez, a Valve albo nic z tym nie robi, albo wypuszcza update''y do tf2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech PS3 szpanuje swoim Killzone 2, czy God of War 3, szkoda, że oprocz tych dwóch prawie nic nie jest warte uwagi, zostaje przy PC ;)

Kolejny wielki nieobecny na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Valve to specyficzna firma która jak narazie nie miała problemow z wieloletnią produkcją swoich gier jak i ich wydawaniem więc nawet jesli faktycznie powstaje L4D na PS3 to nie jest to w żaden sposób wymuszone ze strony EA.
Valve jest narazie jednym z niewielu producentów (i wydawców ) gier który nie musi się martwić o to że EA go opuści, nawet jeśli do czegoś takiego by doszło (w co wątpię bo Valve na swoim koncie nie ma porażek) pozostaje STEAM który w brew wszystkiemu jest świetną usługa przynoszącą prawie połowę dochodów z wszystkich gier "V".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Może liczą na to, że jednak Valve zrobi na PS3? :P Ciekawe zagranie marketingowe. Pożyjemy, zobaczymy. A screen jest z jakiejś alphy, czy bety (stare modele postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve się śmieje, a ma takich cienkich programistów że by nie umiał napisać gry na PS3.
By się przynajmniej przyznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ludzie płacą jak są głupi i nie umieją sobie informacji poszukać o grze.
Wcale mi nie będzie nikogo żal jak Valve powie, że to stek bzdur
a sieć HMV zarobi trochę grosza na bezmyślności klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 10:24, Meykan napisał:

Valve się śmieje, a ma takich cienkich programistów że by nie umiał napisać gry na PS3.
By się przynajmniej przyznali.

Trafiles w 10. Pewnie z tego samego powodu nie ma TF2 na PS3...
...
Ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konwersja ma być równie "wyśmienita", co w przypadku Orange Boxa, to panom z Valve stanowczo podziękuje. Jeżeli jednak wersja na PS3 jest pisana od podstaw, albo po prostu będzie to naprawdę dobra konwersja - nie mam nic przeciwko. Czytałem kilka recenzji Left 4 Dead i nabrałem smaka na tego sieciowego shootera. Sam niestety nie mogę przetestować, z wiadomych względów... zobaczymy, co z tego wyjdzie. Czekam na oficjalne informacje, bo jak widać, era exclusivów powoli się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:05, SoundWave napisał:

> Valve się śmieje, a ma takich cienkich programistów że by nie umiał napisać gry
na PS3.
> By się przynajmniej przyznali.
Trafiles w 10. Pewnie z tego samego powodu nie ma TF2 na PS3...
...
Ups.


Jest TF2 na PS3, ale słabe to to jest.

Mantrox: wolę jakoś gry Valve na PC, bo nie chce mi się płacić za gry pełne bugów, za których naprawy muszę płacić (jak update''y do TF2 na X-360). A sama gra jest wyśmienita, naprawdę polecam, ale tylko na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować