• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zekzt

Saints Row 2, Badziewie zwane steam, Błedy przy uruchamianiu.

Pytanie

Więc tak.. po 1sze dlaczego ten szajs muszę instalować poprzez steam, to dla mnie zagadka jakich mało.
Po 2gie przemogłem się po godzinnej walce z zainstalowaniem ścierwa jakim jest owy steam zainstalowałem SR2.
Odpalam gre - po odegraniu filmików początkowych wywala mnie na pulpit z komunikatem błędu "sr2.exe pamięć nie może być red"

Zanim wszyscy zaczniecie mi wciskać diagnostykę pamięci i tego typu bzdury - darujcie, sprawdzone memtestem 3 razy i 0 błędów.
System nie jest tez zasyfiony, stawiany był 2 tygodnie temu.

Cfg kompa :
Grafika - GF GTX 260
Proc - IC2D E8400 3.0 ghz
Pamięć - 4 GB RAM DDR2
System - XP SP2


Szlak mnie %^&*@ trafia, człowiek kupuje oryginalny produkt, za dosyć spore pieniądze [jak na cenę gry która nie chce działać -.-] a obsrani piraci którzy sobie geirke z torrenta ściągnęli mogą grac na luzie podczas gdy ja wydałem na nią ciężką kase i mogę sobie pooglądać *&^%$#@#$% ekran STEAM co najwyżej.

Jak ktoś ma rozwiązanie będę wdzięczny.
Dodam że dzwoniłem na Pomoc Techniczną ale tam chyba tez srają na użytkowników, po 2 godzinach próby połączenia się z nimi spasowałem - nie wiem może wyjechali na hono lulu, albo zalani śpią nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

1. Wyłącz Steam
2. Wejdź w katalog gdzie jest zainstalowany STEAM i usuń plik clientregistry.blob
3. Włącz STEAM (będziesz musiał wpisać na nowo login i hasło)

Nie wiem jak w SR2 ale w CSS to pomaga, gdy wyskakuje błąd hl2.exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co wyczytałem na różnych forach, taki błąd może być spowodowany przez dysk twardy. Przez RAM również.
Najlepiej sprawdź na innym komputerze, czy wyrzuci taki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2009 o 18:14, gitarka napisał:

Z tego co wyczytałem na różnych forach, taki błąd może być spowodowany przez dysk twardy.
Przez RAM również.
Najlepiej sprawdź na innym komputerze, czy wyrzuci taki błąd.


http://img132.imageshack.us/my.php?image=nowyobrazbitmapowywindooq7.jpg

Komunikat błędu, i dupa z usunięciem tego pliku z katalogu steam, dalej takie cyrki mam.
Absurdalnie spieprzona gra imho....

Dysk jest ok, żadna gra nie generuje mi błedów pamięci [oprócz wiedźmina sporadycznie ale to juz było omawiane na oficjalnym forum, błedy powoduje wadliwy kod wieśka]

Z resztą nie jestem debilem, zanim pisałem ten post sprawdzałem wszelakimi dostepnymi programami diagnostycznymi cały komp i wszystkie podzespoły, łącznie z dyskiem, grafika, procem i płytą główną, nawet patrzyłem na pomiary temperatur i obroty radiatorów [i inne pomniejsze gówna które nie maja żadnych wpłówyów na takie błedy ale nie zaszkodziło atestować sprzętu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok kolejna godzina zmarnowana ale już wiem jak pozbyc sie kilku irytujących problemów.
Może to komuś pomoże.

Zeby pzejsc poza intro gry bez błedów wystarczyło.. uwaga absurd kosmiczny - zainstalowac ja na innej partycji niz domyslna.

dodatkowo Dysk Twardy nie może być zapchany w ponad 50%.
Totalny absurd, jak macie na dysku zapaprane ponad 50% obszaru w SR2 sobie nie pogracie bo będzię on wywalał na pulpit przed przejsciem do menu głównego.

A gra pięknie zoptymalizowana nie ma co - Fallout 3 nigdy nie poleciał mi poniżej 55 fps, ten szit na maxach ma.. 20 fps [wtf o.0 - to nawet "wiesiek" miał w płonacej wyzimie na maxach w 1440/900 ponad 38 fps o.o]

Liczę że autorzy z czasem gre połatają bo ukończyłem ja w wersji na X360 u znajomego i naprawdę jest bardzo warta uwagi [pod warunkiem że da się w nia normalnie grac o.0]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować