Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EndWar - relacja z pokazu polskiej wersji gry

49 postów w tym temacie

Noo to elegancko :D Będę mógł drzeć japę po polsku, po angielsku już skończyłem :)


A i zapomniałbym...ten player to...bez komentarza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło by podać dwa źródła filmiku - jeden z gram, drugi na youtube. Wtedy gram by był zadowolony, że ma swój player i gracze, bo mogli by pooglądać filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam film dzięki wtyczce do Firefoksa - na początku było całkiem nieźle, 130kb/s (mam net 2mb), a teraz waha się od 800B/s do 20KB/s. Porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Gram.pl wywaliło kase na opraocwanie tego "playera" i teraz komuś za to odpowiedzialnemu szkoda wycofywać się rakiem z pomysłu :P Ale za prawdę czytelnicy powiadają Wam: mądry ten , co potrafi przyznać się do błędu, a już w ogóle sprytny ten, co błąd owy jeszcze poprawi :P

Krótko: wywalcie ten błękitny szit i ładujcie na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się nie wkurzyć? Ludzie was od dawna błagają od YT ale wy dalej dajecie na tym Playerku, mimo iż nie da się nic zobaczyć, nic, i dobrze o tym wiecie. Udajecie, że nie ma problemu ale to go nie zlikwiduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie kapuję. Wy naprawdę chcecie ludziom zrobić na złość? Celowo? Nie musi to być odtwarzacz YT. Może to być wasz dawny odtwarzacz [bo na tym dawnym to w miarę się normalnie buferowało] byle mogli wszyscy obejrzeć. Wy w ogóle komentarzy nie czytacie? W każdym newsie gdzie jest jakże wasze genialne błękitne dziadostwo co drugi człowiek gada by to wrzucić na YouTube a wy to albo nie czytacie albo macie to brzydko mówiąc w dupie. Tak być nie powinno, bo chętnie bym obejrzał tego vida. Bardzo ciekawie się gra zapowiadała i chętnie bym obejrzał jak po Polskim wrzeszczeniu żołnierze na ekranie reagują na te "prośby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajniusio że będzie w rodzimym języku. Przy mojej wymowie angielskich słów to bym sobie nie pograł.xD Kiedy wychodzi na PC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, ale w tym filmie było za mało pewnego elementu... oryginalnego gameplayu z polskie wersji. Miło było posłuchać jak to dział lokalizacyjny się napocił przy tłumaczeniu tego tytułu, ale efektu tej pracy pokazano tyle co nic. ;)

Cieszę się jednak, że tak oryginalna gra zostało profesjonalnie potraktowana przez polskiego wydawcę. Szkoda by było ominąć okazję wydarcia się (w polskim języku) do swojego headsetu, żeby bravo przesunęło się o kilka metrów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:27, luuszy napisał:

Odtwarzacz jest bardzo dobry. Żadnych problemów z nim nie mam. Macie Neo to się nie dziwcie


Tak? Widzisz ja nie mam dostępu poza Neo do innego neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:32, Kojdeś napisał:

> Odtwarzacz jest bardzo dobry. Żadnych problemów z nim nie mam. Macie Neo to się
nie dziwcie

Tak? Widzisz ja nie mam dostępu poza Neo do innego neta i też bym chciał obejrzeć sobie. Stary odtwarzacz był bardzo dobry nie możecie do niego wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować