Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra na podstawie filmów "Piła" ma wydawcę

34 postów w tym temacie

Chyba już nie wiedzą jak kasę wydać... Przecież to się na pewno nie przyjmie. Owszem film ma trochę fanów (w klasie mam kilku, tacy tam debile ;)) ale oni ściągną grę z sieci bo po co wydawać kasę skoro można to ukraść?? (ich myślenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi film - głupia gra. Sama postać gościa w masce może być, ale "subtelność" tego kina skutecznie opróżnia mój żołądek w zawieszeniu na czas oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 część filmu owszem była dobra ale później to jedno i to samo, taka "Moda na sukces" w wersji gore. A co do gry, kurde no twórcy myślą, że ludzie rzucą się do sklepów bo "gre", w której chodzi o mordowanie ludzi, którzy dajmy na to wypili o jedno piwo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co czeka nasze małe ofiary? Tego dowiecie się w przyszłym odcinku ;] Tak będzie z piłą.
A tak serio to w sumie kolejna kaszana nie zaszkodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby gry z "Piłą" w tytule, okazały się znacznie lepsze od tych dennych i kretyńskich filmów o tym właśnie tytule. Jedyne czego od takiej gry oczekuje, to przyjemność z rozgrywki na jakimś przyzwoitym poziomie oraz jakikolwiek sens tego co się dzieje na ekranie, bo obu tych rzeczy w filmach niestety się nie uświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy chcecie od Piły? Dobry film, przynajmniej ten pierwszy, bo reszta to rzeczywiście powielanie schematu i epatowanie przemocą. Do tego produkcja kolejnych części jasno pokazuje, że twórców już nie interesuje opowiadanie nowej fabuły a tylko dostarczanie masom krwawych obrazów (i to raczej świadczy o masach, nie twórcach). Tym niemniej, gdyby rozpatrywać samą część pierwszą to dla mnie był to niezły film z bardzo zaskakującym zakończeniem.

Natomiast co do gry to chętnie bym zobaczył co upichcą twórcy, ale widzę tu raczej mroczną, detektywistyczną przygodówkę, bo nie wiem jaki inny gatunek mógłby tu się sprawdzić. Platformówka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra pewnie będzie kolejnym badziewnym tytułem który nie odniesie sukcesu ale który będzie świetną pożywką dla kolorowych gazetek do artykułów o tym jakie te gry są złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować