Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Virtua Tennis 2009

37 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 06:48, BasteKSG napisał:

Interesi mnie dlaczego takie opoznienie polskiej premiery PC do swiatowej??


Przecież tak było jest i będzie z każdą grą. To tzw. polskie realia, więc cierpliwie czekaj. Sam bym sobie do cholery już pograł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IWem, ze polskie realia, ale wiele gier rowniez u nas wychodzi w dniu swiatowej premiery. A tutaj - lipa. Szkoda, bo byloby juz w co pograc. Tym bardziej, ze gier tego typu na PieCa jest bardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien w piatek premiera :) juz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje, ze zrobili fajny tryb multiplayer :) na pewno fajnie bedzie sie smigalo tez przy jednym kompie :) Grywalnosc pewnie bedzie tak samo miazdzaca jak w trojce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 20:30, BasteKSG napisał:

Za tydzien w piatek premiera :) juz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje, ze zrobili fajny
tryb multiplayer :) na pewno fajnie bedzie sie smigalo tez przy jednym kompie :) Grywalnosc
pewnie bedzie tak samo miazdzaca jak w trojce :)


Jest! Już wyszło. Ktoś gra, ktoś ma? Jakie rewelacje? Coś nowego, co jest? Mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz od dnia premiery i napisze, ze jestem lekko rozczarowany. kariera jest na razie strasznie meczaca, ale powoli podnosi sie poziom. Przez to nalezy rozumiec, ze czasem przegram kilka pilek. Minigierki jak zawsze trudne sa. Najwieksze rozczarowanie to dla mnie brak multi! Mam nadzieje, ze wydadza jakiegos patcha, bo bez multi na PC gra traci bardzo wiele, a myslalem, ze pogram glownie po necie. Zabwa jednak we dwoch na jednym kkompie jest naprawde przednia. Jak przejde cos wiecej w kareierze to dam znac, ale na razie jestem 10 w rankingu amatorow, a troche czasu to zajelo. Jesli ktos dobrze bawil sie w Virtua Tennis 3 to tutaj odnajdzie sie bardzo dobrze, bo jest ta wersja bardzo podobna do poprzedniej. Po prostu troche ulepszona dlatego za brak multi i wielkich zmian daje tylko 7+. Jakby bylo multi ocena bylaby pewnie przynajmniej o 1 albo 1,5 wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że jest kicha. Gra jest dalej za łatwa, a uderzenia da się przewidzieć. Nie zlikwidowali tego "buga", że jak returnujesz slajsem w któryś narożnik, to rywal ma kompletny problem z odebraniem piłki i akcja jest ustawiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozniej sie to troche zmienia. Zdecydowanie trudniej gra sie natomiast w meczu towarzyskim na najwyzszym poziomie :P. A debel to dopiero wyzwanie jak sie gra we dwoch :) Poczekajmy moze jakis patch wyjdzie. Wiem, ze w 3 mialem male problemy w koncowce aby wygrac z Nadalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 21:30, BasteKSG napisał:

pozniej sie to troche zmienia. Zdecydowanie trudniej gra sie natomiast w meczu towarzyskim
na najwyzszym poziomie :P. A debel to dopiero wyzwanie jak sie gra we dwoch :) Poczekajmy
moze jakis patch wyjdzie. Wiem, ze w 3 mialem male problemy w koncowce aby wygrac z Nadalem


A grałeś tą taktyką slajs w narożnik?

Gra jest schematyczna czy nie? Bo w trójce akcje były już przewidywalne i takie same ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gralem. Na najturdniejszym poziomie z Nadalem dostalem 1-6 w secie. Gra jest schematyczna zwlaszcza w karierze, co jest monotonne. Bo jeszcze gema nie rzegralem we wszystkich meczach, ktore rozgeralem, ale czasem trzeba wychodzi c z opresji - zwlaszcza w deblu. Mam nadzieje, ze poziom trudnosci podniesie sie jak bede gral z profesjonalistami, a nie z amatorami. Bo gra w amatorce jest nuzaca i meczaca, a oczywisci minigry sa nieporownywalnie trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w profresjonalu zrobilo sie wreszcie ciekawiej :) Trzeba sie juz troche wysilic, ciekaw jestem jak bedzie pozniej :P Niesamowicie trudna minigra jest bilard. Naprawde nie jest latwo na kolejnych poziomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w trójkę, mam przed sobą "dziewiątkę" i recenzję do napisania w najbliższym czasie. Nigdy nie byłem zwolennikiem gier sportowych. Co innego obejrzeć mecz emitowany przez telewizję, co innego strata czasu podczas bieganie za wirtualną piłką. Oczywiście, można powiedzieć (w przeciwieństwie do takich, dajmy na to, Simsów), że sukcesów odnoszonych przeze mnie przed ekranem monitora, nie zdołam powtórzyć w prawdziwym świecie. To prawda. Prawdą jest również, że czas poświęcony na szlifowanie wirtualnych umiejętności, mógłbym poświęcić grze w prawdziwego tenisa. Z prawdziwą rakietą, żywym przeciwnikiem i namacalną atmosferą. Dosłownie. Nigdy nie mógłbym się nazwać amatorem, próżno nawet szukać określeń z niższej półki. Faktem jest jednak, że wyszedłbym na tym dziesięć, jeśli nie sto razy lepiej niż podczas "wypatrywania oczu" przy gamepadzie.

Co do samego Virtua Tennisa – ciężko jest mi zacząć od czegoś konkretnego, a jednocześnie zamknąć się w maksymalnie kilkunastu zdaniach. Doszedłem do bodaj osiemdziesiątego dziewiątego miejsca w rankingu amatorów trybu kariery, z jedną myślą, prześladującą mnie od trzeciego czy czwartego pokonanego zawodnika. Po co gracz, skoro pojedynki wygrywają się praktycznie bez mojej pomocy? Nie zrozumcie mnie źle. Dużo zależy od konkretnej sytuacji, czasem szczęścia, w największej zaś mierze od tenisisty, z którym przyjdzie nam się zmagać. Jakkolwiek, czego by nie napisać, wniosek jest jeden – tryb single player w tej grze jest prosty, by nie powiedzieć prostacki. Przewertowałem instrukcję, zdającą się być miniaturowym przewodnikiem po taktykach i rodzajach ataków. Wszystko ładnie, problem w tym, że jak dotąd nie potrzebowałem więcej jak jednego przycisku do wygrania pojedynku. Piszecie, że zmienia się to wraz z przejściem na zawodostwo. Możliwe. Wydaje mi się, że do tego momentu jedyne, co ulegnie zmianie, to pojawienie się znudzenia i niechęci do dalszej gry. Muszę ją przejść tak czy siak, najwyżej będę skakał po minigierkach częściej, niż ktokolwiek inny. Żałuję, że nie mam partnera do gry w co-opie. Jeszcze większa szkoda z braku multiplayera. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego zabrakło go na pecetach. Więcej – oczekiwałem cross-platformowego połączenia na najwyższym poziomie, a tak pozostaje mi spędzić przy VT kolejne godziny i liczyć na najmniejsze nawet urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dnia wczorajszego posiadam właśnie tą grę. Mam z nią jednak pewien problem. Program Xfire jej po prostu nie wykrywa. Co może być przyczyną takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować