Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

BioShock 2: Sea of Dreams - Temat Ogólny

297 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2010 o 18:35, Budyn napisał:

Jak masz adres e-mail na ".com" to nie ma siły, musi być opcja zmiany narodowości, niemniej
ja się rejestrowałem przez XBL, więc nie jestem obeznany z rejestracją przez komputer.

Założyłem sobie adres e-mail ".com" i zadziałało! Mam narodowość USA.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły błąd. Ja dla przykładu miałem w końcowej fazie gry zwalaną mapę i nie wyświetlało mi celów oraz opisu zadania:P

Gierkę właśnie przeszedłem i jestem bardzo zadowolony. Ratowałem dziewczynki i zabiłem ludzi spotkanych po drodze. Zakończenie mnie satysfakcjonowało, ale fabuła nie wgniotła w fotel tak jak w pierwszej części.
Przeszedłem grę na poziomie Hard i szczególnie pod koniec zawiodłem się łatwością przeciwników. Przesadzili też z Adamem. W pierwszej części największy problem dotyczył gotówki i małego portfela. W drugiej Adama. Zostało mi dokładnie 640, a miałem wszystkie toniki, 3 plasmidy na 3lvl(z których ciągle korzystałem) jeden na 2 i 2 na pierwszym. W pierwszej części przy identycznych statystykach zostało mi niecałe 100:P

btw jak mogę zobaczyć zdobyte achi? Z gramsajta przez skrót wszedłem na swoje konto windows life i... wtf Wygląda inaczej niż je zapamiętałem:P Jak mogę zobaczyć swoje achi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:57, In_The_End napisał:



Wchodzisz w swój profil w grze (pierwsze od lewej) i klikasz "przeglądaj gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 11:44, edsonpele napisał:

Podajcie swoje GamerTagi to będzie łatwiej się w przyszłości znaleźć. Mój: edsonpele33


A moj to: Wojmanus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pyatnie - przeszedłem grę, ale że angielski(choć umiem całkiem dobrze) nie pomagał mi zrozumieć końcówki może ktoś wyjaśnić wyszystko odkąd wreszcie spotykam S.Lamb i ona dusi Elenore? I czy na końcu Subject Delta umarł czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał ktoś z was splicera klęczącego przed wami na kolanach? Jestem obecnie w Parku Djonizosa i w jednej z potyczek zabiłem Houdini Splicera, a drugi Houdini klęczał obok mnie jakby się modlił. Strzeliłem mu w głowę. Ciekawi mnie, czy to był bug czy coś innego. W końcu oni modlą się do Lamb, a nie do Delty, więc nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię, aby był to bug. Szczególnie pod koniec widać sporo "zrezygnowanych" przeciwników, którzy nie atakują. Natrafiłeś pewnie na jednego z nich:P
btw chociaż jak klęczał przy wyjściu rury, którymi przemieszczają się dziewczynki to rzeczywiście mógłby być błąd. Zawsze ci przeciwnicy podrywali się od razu na nogi i zaczynali atakować jak mnie zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy thuggish splicer da sie spotkac na dalszych etapach gry grajac na hard? Pojedyncze sztuki jeszcze widzialem na mapie gdzie zdobywa sie kamere do badan potem jednak przestali wogole sie pojawiac . Nie moge przez to "wynalesc" wiekszej pojemnosci portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz praktycznie przy koncu gry . Od planszy z kamera nie widzialem chyba ani jednego - pojawiala sie tylko odmiana z pistoletami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem do tej pory wszystkie i najbardziej podstawowym splicerem od dluzszego czasu sa tylko Leadhead . Wedlug tego linka rzeczywiscie jest tak jak pisalem i ostatnia lokalizacja w ktorej sie pojawiaja jest ta z kamera.
http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=207944
Niiby jest o tym nawet ostrzezenie w poradniku do gry (oficjalnym? ).
No nic przynajmniej mam wieksza motywacje do powtornego przejscia gry :) .
W pierwszej czesci o ile pamietam wszystkie podstawowe potworki odpowiednio wzmocnione przewijaly sie przez cala rozgrywke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja też będę miał motywację żeby kiedyś przejść grę jeszcze raz chyba że jakieś inne rozwiązanie się znajdzie...

20100215122555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego gra wygląda u mnie jak gówno? I dlaczego tnie sie wyglądając jak gówno?
Normalnie u mnie nawet Crysis na XP-owych maksach ładnie płynie a BS2 czasami klatkuje. I jeszcze ten wygląd...
Gra3em w DiRT-a 2 i wiem jak mo?e wyglądaa dobra gra (maks) ale to przechodzi ludzkie pojecie... To mi wygląda na grafike z czasów CSa 1.6... I już jedynka według mnie lepiej wygląda3a...
Pomoże ktoś? :)

20100215182507

20100215182623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gra wygląda jakoś dziwnie. :-/

Buhahaha. Jestem w Pauper''s Drop i nie mam żadnej strzałki do hackowania. Nie mogę przez to otworzyć drzwi na samym początku a żadnej strzałki w pobliżu nie widzę. Masakra. Nie chce mi się przechodzić wszystkiego od początku. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować