Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Have you been able to connect since the time this problem occurred?
czyli ze co??:P
What Internet connection method are you using?
na tym sie nei znam mam STK (regionalna) ale nie radiowka 1mb/s
How many computers share your Internet connection?
możliwe ze chodzi o IP?? poniewaz mam wewnetrzne IP problemy z sciganem z rapidshare, bany na tibi nie opdemnie i akie tam :P
Are you able to create a new account and log onto Battle.net?
chodzi czy wyskakuje ekran logowania??
Are you able to connect to Battle.net using a different Blizzard game?
Regin of chaos sie liczy?? tam tez te bramki nie dzialaja :]
Are you able to connect to ANY of the four Battle.net Realms?
chodzi czy moge sie np. US. West zalogowac?
Are you using Internet connection sharing?
i o co w tym chodzi to chyba wszystko


PS. Unable to connect to battle.net. czyli nie udało się połaczyć z battle.net (roznica do b.net i z b.net ale to chyba takie tlumaczenie :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha bym zapomnial dopisac im takie cos (sorki za muti posta ale za pozno na edita a gralem :]


US.West dont work too

!!IMPORTANT!!
When i buy diablo II 2 moths ago in 1st day i cant log Europe and US. West. It can be my IP i cant downlaod from Rapidsahre i have bans in Tibia for nothing etc. this ban or what is this is on IP? when yes i go to my Internet Service Provider and ask for new IP

Thanks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

Have you been able to connect since the time this problem occurred?

Czy byles w stanie polaczyc sie od czasu wystapienia problemu

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

What Internet connection method are you using?

Coz.. tu Ci nie pomoge :P moze ktos kto sie abrdziej na tym zna powie jaki typ polaczenia ;)

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

How many computers share your Internet connection?

W tym pytaniu chodzi o to ile komputerow jest podlaczonych do Twojego polaczenia internetowego

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

Are you able to create a new account and log onto Battle.net?

Czy jestes w stanie stworzyc nowe konto i zalogowac sie na battle net

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

Are you able to connect to Battle.net using a different Blizzard game?
Regin of chaos sie liczy??

Nie liczy ;)

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

Are you able to connect to ANY of the four Battle.net Realms?
chodzi czy moge sie np. US. West zalogowac?

Na jakikolwiek. Czy na Azje, czy na US. West Albo US. East. Jak tak to napisz na jaki

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:

Are you using Internet connection sharing?
i o co w tym chodzi to chyba wszystko

Czy korzystasz z dzielenia sie internetem (?)

Dnia 28.03.2008 o 18:11, Robin Good napisał:


PS. Unable to connect to battle.net. czyli nie udało się połaczyć z battle.net (roznica
do b.net i z b.net ale to chyba takie tlumaczenie :])


[EDIT] Mozliwe, ze masz poprostu porty zablokowane.. ale to raczej odpada skoro mozesz sie polaczyc na Azje i US. West... no nie wiem, moze oni pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 17:30, Ichvander napisał:

O ile sie nie myle, Battle.Net to dzielo Blizzarda.

http://us.blizzard.com/support/battlenetwebform-us.xml

oto link do strony z ktorej ja korzystalem. Tam juz wszystko jest napisane co i jak zrobic
:)

[EDIT] zly link dalem na poczatku :p



Jasne że się nie mylisz :P Battle.net jest tworem Blizzarda na zaspokojenie rozgrywek w sieci przez graczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie znaczy jako tako to wiedziałem ale wydaje mi sie ze Blizzard tworzy gry i Blizzard jako battle.net jest do gry przez internet i zgłaszania błedów takich jak ten:]

Zaraz wysle to czy sie dziele to chodzi o jakies durne p2p? zdecydowanie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Thank you for taking the time to contact the technical support department. My name is Mike and I will be assisting you with your issue today.

The connection that was last used with the account you are inquiring about was recently used to violate the Battle.net Terms of Use Agreement - http://www.battle.net/tou.shtml. The most common causes for this are: excessive spamming the chat channels, extensive use of flood or load bots, harassing another user, and/or continuous use of a third party program(s).

Due to one of the reasons mentioned, the current connection you are using will not be able to access Battle.net. If you feel that you have not violated the Battle.net TOU, your computer may be infected with a virus that has resulted in the violation of the Terms of Use multiple times. You can find info on virus detection and removal here - http://us.blizzard.com/support/article/21118. Unfortunately, even if this were the case, we will not be able to reverse the banned state of the connection. While your Battle.net access has been disabled, you are still able to play the Single player campaigns and Local Area Network (LAN) games. The restriction will last a maximum of 2 weeks, unless you become restricted again.


Regards,
Mike L.
Tech Support
Blizzard Entertainment
http://www.blizzard.com/support

Dostalem takie cos :] czyli moglo byc za spam liczy sie spam na Własnej grze?:> raz zespamowalem bo koles niezle spamowal to mu odpiwedzialem xD a tak dokladnie o co chodzi mam mu cos odpisac ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:54, Robin Good napisał:

a tak dokladnie o co chodzi
mam mu cos odpisac ?:>


generalnie chodzi o to że:
- konto (dosł. "połączenie"?) zostało zablokowane z powodu złamania regulaminu
- nie mogą go odblokować na żądanie
- ale zostanie automatycznie odblokowane w maksymalnie 2 tygodnie
- do tego czasu graj w singla lub na lanie żebyś się nie nudził
- w każdej chwili możesz zostać zablokowany ponownie

raczej nic nie odpisuj, bo nie ma po co... chyba że chcesz "THX, I'll chceck after 2 weeks."

... albo wstrzymaj się te dwa tygodnie i wtedy napisz że działa albo że nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowalem , iz pojawil sie u mnie problem z W3ft , mianowicie z battleNET''em.
jeszcze kilka miesiecy temu cieszylem sie rozgrywka za jego posrednictwem , bez zadnych niedogodnien.
Do czasu :/ ...
gdy po przerwie (3 miesiecy) postanowilem odpalic battleNET mym oczom ukazal sie taki komunikat

Nie udalo sie polaczyc z battle.net.

Mozliwe, ze laczysz sie z niewlasciwym serverem.
Jesli uzywasz modemu, to przed polaczeniem z battle.net.
musisz recznie polaczyc sie z internetem.

Juz wyjasniam... modem dziala bez zarzutu , nic w nim ani oprogramowaniu , z ktorego on korzysta nie uleglo zmianie , wszystkie inne gry nie narzekaja na moj modemik i internet. Przypominam jeszcze kilka miesiecy temu moglem bez problemowo cieszyc sie z rozgrywki za posrednictwem battle.net. zreinstalowalem w3ft sukcesu jednak nie odnioslem :/
Probowalem recznie odpalic battl.net tez nie zdalo to egzaminu
P.S - Z gory dzieki za pomoc i fatyge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mam pytanie, używasz jakiegoś firewalla ? Jeśli już ktoś o to pytał to przepraszam, ale piszę "z doskoku" i nie bardzo mam czas na przeglądanie wcześniejszych stron.

W każdym razie wyłącz wszelkie firewalle (również antywirusy z wbudowanym firewallem) oraz zaporę windowsowską (panel sterowania->zapora systemowa) i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fango !!!!! dzieki , jestes jedynym uzytkownikiem forum gram.pl , ktorego rada w 100% mi pomogla
Jestem Ci wdzieczny , jak bedziesz potrzebowal porady w sprawie Countera 1,6 i sourca , badz Dungeona Siege 1 2 jestem do twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:10, MEZIL napisał:


W ramach wdzięczności nie przekręcaj mojego nicka ;D. Bardzo się cieszę że pomogłem, na przyszłość polecam zainstalowanie COMODO Firewall http://www.personalfirewall.comodo.com/download_firewall.html i wyłączenie tego syfu windowsowskiego. Wada to że na początku pyta dosłownie o wszystko (trzeba się zdrowo naklikać w "allow", nawet pyta o połączenia jednego pliku na kompie z drugim) ale jest bardzo skuteczny.

W zaporze windowsowskiej istnieje możliwość odblokowania portów, ip serwerów i samego programu - pogrzeb jeśli chcesz korzystać z tego programu.

Powodzenia na Battle.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zainstaluję hamachi, to czy inni będą mogli normalnie dołączyć się do mojej gry?

P.s.Sorki że w drugim poście piszę, ale edytować już nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pytania - skontaktuj się ze swoim dostawcą Internetu - może uda się załatwić publiczny IP lub chociaż przekierowanie portów (to wystarczy do hostowania, trzeba tylko wiedzieć, jakich portów WarCraft używa), musisz się jednak liczyć z tym, że prawdopodobnie będziesz musiał za to zapłacić (może nawet podniosą Ci abonament za neta).
Jeśli chodzi o drugą kwestię - o ile wiem, to przez hamachi na BN grać się nie da, ale jeśli "założysz" w tym programie swoją sieć, to każdy, kto do niej dołączy, będzie mógł z Tobą grać (i hostować, wliczając w to Ciebie), oczywiście wtedy w menu gry trzeba wybierać opcję rozgrywki przez sieć lokalną (LAN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować