Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

W sumie a propos narodowosci graczy. Ja tez spotykam duzo niemcow i rosjan. Najmniej trafia mi sie anglikow. Sporadyczne przypadki. oprocz ten sa jeszcze inne narodowosci ale zdecydowanie tych najpierw wymienionych jest najwiecej. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, przed chwilą zalogowałem się po raz pierwszy do BattleNetu (wcześniej nie miałem internetu i pogrywałem sobie jedynie w kampanie SP), i ucieszony wchodzę na pierwszy lepszy serwer. Dostaję kicka. I tak się sytuacja powtarza, aż w końcu załapałem się na jeden serwer, przywitałem się , koleżka odpowiedział "Go to hell" i odłączył się. Czy nowi gracze mają szansę pograć w multi w tą grę czy każdy nowy będzie traktowany jak śmieć ? Cały się kipie od złości. Niech ktoś tym PRO''som przemówi do rozsądku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:46, BuuBuu napisał:


Najlepiej wejść na Polski serwer, z którego nie wywalają


Wywala cie nawet z polskiego bo nikt nie bedzie grał z noobem :> a to dlatego ze sciagasz mapke a przez BN chwile schodzi wiec lepiej sobie najpierw sciagnac samemu z netu a puzniej grac na BN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 10:42, NomenNescio napisał:

Dziwne?


Nie. Niemcy to są w ogóle zapaleni gracze. Zauważyłem to kiedyś, kiedy łaziłem po mulitplayerze różnych gier i zawsze najwięcej było userów na niemieckich kanałach. Na innych po 2 - 4, a tam po 30. Poza tym w nowszych grach też najczęściej się Ich spotyka. Mi to nie przeszkadza, wolę grać w W3 z Niemcem, Francuzem, Rosjaninem, albo innym gościem zza granicy niż Polakiem do których mam cholerną zrazę w grach MP a już w ogóle na BN w W3. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś jeszcze nie spotkałem się by któraś z nacji byłą nieuprzejma względem innej, oczywiście zdarzają się głupi gracze, ale jednostka nie może stanowić o ogóle. Poza tym czasem można nawet bardzo ciekawie poglądy powymieniać, zwłaszcza w okresie jakiś imprez piłkarskich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wewnetrzny cw zostal rozegrany (powiedzmy). W klanie gram.pl zostali mianowani siepacze i shamy.
W razie czego pytac sie o szczegoly i ewentualne przyjecia do klanu TTboS lub Punol (El Puno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe było tylko 3 osoby w tym 1 chyba grał wiec nie było tak zle :> gdyby błacili to napewno byli by wszyscy :D:D

btw. Jak juz ktos chce do klanu to niech pisze mi na na GG ale tylko gdy jestem dostepny a gdy nie jestem dostepny to najlepiej na maila ktory jest w podpisie :>;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lae miałem ostatnio szczęście i pecha gość mnie orkami atakował i już wygrywał a ja nieumarłymi robiłem armie niszczycieli a tu połączenie zostało przerwane to szczęście.A gdzie nieszczęście?Nie do końca nagrana powtórka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 07:55, Maxtreme napisał:

lae miałem ostatnio szczęście i pecha gość mnie orkami atakował i już wygrywał a ja nieumarłymi
robiłem armie niszczycieli a tu połączenie zostało przerwane to szczęście.A gdzie nieszczęście?Nie
do końca nagrana powtórka:D

Heh a ja dalej nie moge grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 09:11, Mlody napisał:

Gram w wara na BN od 4 lata , dota i ladder , nie ma nic gorszego niz gra z polakami :) pozdrawiam


hmm Młody co ty gadasz, chyba masz jakieś osobiste problemy z dogadaniem się z Polakiem bo mi np: dobrze sie gra z naszymi, prawda zdarzają się tacy co nabrdzo uprzykrzają gre (np: gracz "himenek" co na cześć odpisał morda psie ;/;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:35, Locker HEHE napisał:

Jak się wam nie podoba gra na battlenecie to mykajcie tradycyjnie po sieci.

To jest dobry sposób ja tak z kumplem gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:06, skubsa napisał:

> Jak się wam nie podoba gra na battlenecie to mykajcie tradycyjnie po sieci.
>
To jest dobry sposób ja tak z kumplem gram :)

Sam bym sobie chtnie pograł. Zauważyłem że mało coś chętnych - a to pikniki, a to musze się uczyć, albo iśc na imprezę. Nikogo nie da się namówić na grę po necie nie tylko w W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować