Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 13:26, Fallen-Death napisał:

Potrzebuje pomocy mianowicie 2lata temu kupiłem Warcraft 3 Złota Edycja.No i dzisiaj cd-rom
przestal mi czytac TFT ,plytke z RoC czyta bez problemu,jest jakies rozwiazanie?Jakis obraz
płyty i użycie orginalego mojego cd-keja.Czy może cd-projekt mi wymieni plytke,ale raczej watpie
bo kupywalem 2lata temu :/


Mozesz zawsze uzyc jakiegos pirata, przeciez klucz oryginalny masz (za gre tez zaplaciles). Powinno dzialac dzieki temu, ze masz cd-key''a. Wiem, ze jest taki obraz do war 3 ale on zajmuje tylko 1 MB, bo dzieki niemu nie trzeba wkladac plytki do cd-roma. Ale z tego obrazu to raczej gry nie zainstalujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramy, ale wszyscy grają o dziwnych godzinach :-) Pograj może z kimś z kanału frozen throne pol-1, lub po prostu wybierz "ROZPOCZNIJ GRĘ", ustaw parametry i wio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:00, Kris l napisał:

Mam pytanie. Czy wogóle gracie przez sieć jeszcze? Chciałbym zagrać ale nie mam z kim:(

Pewnie!!!!Na sieci i na BN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 16:24, NomenNescio napisał:

To jak najszybcej przerzuc sie na TFT, bo w podstawke nie ma sensu teraz grac. Wszyscy pykaja
w dodatek, bo ogolnie jest lepszy. Daje wieksze mozliwosci.


nom daje ale ja miałem kiedyś angielską podstawkę i nie było gdzie kupić TFT więc przez 2 lata na podstawce pykałem i nie nażekałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:00, Kris l napisał:

Mam pytanie. Czy wogóle gracie przez sieć jeszcze? Chciałbym zagrać ale nie mam z kim:(


a jeśli chcesz pograć z kimś z polski to wejdz na kanał Frozen Throne POL-1 labo POL-2 i sie zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - mam mapę RPG i gdy chcę zagrać w nią na single player (samemu) to wyskakuje mi komunikat po załadowaniu się, że nie można grać w tą mapę samemu lub z komputerem (zabezpieczenie przed oszustwem , ktoś to w edytorze ustawił). Wie ktoś jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam problem, jakiś pieprzony pirat używa mojego CD-Keya do Warcraft 3 RoC, przez co nie moge się połaczyć z BN..
Powie mi ktoś co zrobić? Bo słyszałem kiedyś aby napisać w tej sprawie do Blizzarda, ale co napisać i na jaki adres e-mail? i czy to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:31, SirKamil napisał:

O, tu macie screena z komuniaktem który się pojawia:


wchodzodzisz na dział pomocy tehnicznej blizzarda i piszesz masz tam podany email a gdzie kupiłeś grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:20, Maxtreme napisał:

> O, tu macie screena z komuniaktem który się pojawia:
>
>
wchodzodzisz na dział pomocy tehnicznej blizzarda i piszesz masz tam podany email a gdzie kupiłeś
grę?



W Media Markt w hmm 2002r..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosię bardzo ;) (o ile chodzi Ci o kampanię z TFT):
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=590&pid=25
A w kampanii z RoC w sumie trzeba robić podobnie, tzn. fortyfikować się na maxa (jak najbliżej Kel''Thuzada), tyle, że ekspansja jest dużo bardziej ograniczona (jak dobrze pamiętam, to jest tylko jedna dodatkowa kopalnia, po prawej stronie mapy). Poza tym - korzystać intensywnie z jednostek przysyłanych przez Legion i fontann (szczególnie fontanny zdrowia) znajdujących się za lichem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować