Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 10:10, Tomi_323 napisał:

> Jest w pełnej wersji gry Warcraft 3 :>

To wiem.

> polecam ALLPlayer :>

Też używałem AllPlayera dopuki nie zobaczyłem SubEdit-Player. Ten zwyczajnie wymiata.

NomenNescio

> Masz linki na samej gorze. Patrz tam War 3 RoC -> movies, a oczym twym ukazal sie link:
http://www.blizzard.com/war3/movies/

Widziałeś te filmiki? Tam tego nie ma.


Jak to nie ma, a ten z gory po prawej stronie. Chodzi ci o ten filmik co dwie armie sie scieraja, a miedzy tym wszystkim jest ta scenka z krukiem. Albo to jest ten filmik, ktory ma sreena ze spadajaca" kometa".
Ja po prostu chyba 9teraz doszedlem do takiego wniosku) nie wiem o jaki filmik tobie do konca chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 11:11, NomenNescio napisał:


Nie chcesz do klanu GRAM.PL
Wlasnie prowadzimy rekrutacje

zawsze mile widziany ale już jestem w innym klanie może mojego kolege byście wzieli dopiero się uczy ale ma zapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:11, NomenNescio napisał:

>
> > Heh a malo kto wie skad jest ten awatar. Ludzie mowia ze to aniol. Ladny mi aniol
jak
> to jest
> > AWATAR ZEMSTY.
>
> no wiesz pare lat praktyki bystre oko i widać to co na 1 rzut oka nie wiedać

Nie chcesz do klanu GRAM.PL
Wlasnie prowadzimy rekrutacje

Od ilu wygranuch przyjmujecie? jestem neutralny niewiem jak to nazwać gram każdą rasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 15:53, Tomi_323 napisał:

Widać, że tego nie ściągnąłeś. Tam jest tylko połowa filmiku.


Faktycznie nie sciagalem. ja filmy te ogladalem wczoraj po przeczytaniu twojego posta, bo przypomnialo mi sie jak sa one fajne. mam je wszystkie dostepne, bo mam swoje save''y.
Zatem w zasadzie cie przepraszam, bo sadzilem ze sreenow na obrazkach, iz sa to te same filmiki. Nie wiedzialem, ze az tak sie roznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:38, mrlukas11 napisał:

> >
> > > Heh a malo kto wie skad jest ten awatar. Ludzie mowia ze to aniol. Ladny mi
aniol
> jak
> > to jest
> > > AWATAR ZEMSTY.
> >
> > no wiesz pare lat praktyki bystre oko i widać to co na 1 rzut oka nie wiedać
>
> Nie chcesz do klanu GRAM.PL
> Wlasnie prowadzimy rekrutacje
>
Od ilu wygranuch przyjmujecie? jestem neutralny niewiem jak to nazwać gram każdą rasą.


Z gory wszystkich przepraszam za dwa posty ale chcialem zeby osoby zainteresowane widzialy, iz maja ode mnie odpowiedz.

Wygrane nie maja u nasz znaczenia, bo zakladajac nasz klan GRAM.PL postawilismy sobie, ze warunkiem ma byc to, ze jest sie forumowiczem (gramowiczem). Chociaz chce przy tym podkreslic, ze chodzi nam o active players, jak ktos nie ma skilla, to pomozemy mu sie podciagnac lub zdobyc podstawowa wiedze.

Maxtreme
To samo sie tyczy twojego kolegi. Ma byc gramowiczem i nalezec do tego klanu nie dla po to by tylko w nim byc ale grac i podnosic swojego skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 19:15, NomenNescio napisał:

Maxtreme
To samo sie tyczy twojego kolegi. Ma byc gramowiczem i nalezec do tego klanu nie dla po to
by tylko w nim byc ale grac i podnosic swojego skilla.

Przes Bneta gram 2 tydzień i dopiero co dostałem ikonke siepacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 19:26, mrlukas11 napisał:

Przes Bneta gram 2 tydzień i dopiero co dostałem ikonke siepacza


heh wlasnie widze ze jestes nowicjuszem, bo pierwsza ikona na batku za 25 zwyciestw jesli grasz orkiem to HH.
HH to skrot od headhunter czyli troll. Ikona siepa masz zawsze jesli jestes w klanie i akurat to jest twoim stopniem, a tak ogolnie bedac na czacie np frozen throne pol-1 to widac wlasnie HH.
napisz mi jaki masz nick na batku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:44, NomenNescio napisał:


> Przes Bneta gram 2 tydzień i dopiero co dostałem ikonke siepacza
>

heh wlasnie widze ze jestes nowicjuszem, bo pierwsza ikona na batku za 25 zwyciestw jesli grasz
orkiem to HH.
HH to skrot od headhunter czyli troll. Ikona siepa masz zawsze jesli jestes w klanie i akurat
to jest twoim stopniem, a tak ogolnie bedac na czacie np frozen throne pol-1 to widac wlasnie
HH.
napisz mi jaki masz nick na batku.

Ten sam ale gram w regina przes Bneta za jakieś 2 tygodnie jak naucze się bardziej w TFT to przeżuce się może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 14:24, mrlukas11 napisał:

Ten sam ale gram w regina przes Bneta za jakieś 2 tygodnie jak naucze się bardziej w TFT to
przeżuce się może


To jak najszybcej przerzuc sie na TFT, bo w podstawke nie ma sensu teraz grac. Wszyscy pykaja w dodatek, bo ogolnie jest lepszy. Daje wieksze mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:18, Locker HEHE napisał:

Chcę stworzyć nowe konto w battlenecie i pisze nazwa konta: czy tam trzeba wpisać swoje imię
i nazwisko,
bo widziałem notę, która informuje aby wpisać prawdziwe własne dane ? ? ?

Kiedyś z pewnością coś takiego nie było obowiązkowe, nawet nie pamiętam czy w ogóle było, ale chyba nie, bo nic takiego nie podawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:18, Locker HEHE napisał:

Chcę stworzyć nowe konto w battlenecie i pisze nazwa konta: czy tam trzeba wpisać swoje imię
i nazwisko,
bo widziałem notę, która informuje aby wpisać prawdziwe własne dane ? ? ?

-
Harmegidon


Nie :> tam wpisujesz swój nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:24, NomenNescio napisał:


> Ten sam ale gram w regina przes Bneta za jakieś 2 tygodnie jak naucze się bardziej w TFT
to
> przeżuce się może

To jak najszybcej przerzuc sie na TFT, bo w podstawke nie ma sensu teraz grac. Wszyscy pykaja
w dodatek, bo ogolnie jest lepszy. Daje wieksze mozliwosci.

Dobra przeżuciłem się na TFT ale musze jeszcze obczaić styl gry na bnecie i zrobic nowe konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 05:42, Kris l napisał:

Mam pytanie. Czy jest możliwość grania bohaterem takim jak Łowca??

W grze je co najmniej dwóch łowców i oboma można grać. W kampanii pojawiają się obaj. Jeżeli chodzi o MP to Mrocznego Łowcy trzeba szukać w tawernach na mapie, a łowca Demonów jest normalnie dostępny w Ołtarzu Przodków.

Dnia 29.10.2006 o 05:42, Kris l napisał:

I czy jak ściągne kampanie to będe miał ją po polsku?

Te dwie scenariusze dla orków na pewno będą po polsku, inne? To już chyba zależy od ich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy mianowicie 2lata temu kupiłem Warcraft 3 Złota Edycja.No i dzisiaj cd-rom przestal mi czytac TFT ,plytke z RoC czyta bez problemu,jest jakies rozwiazanie?Jakis obraz płyty i użycie orginalego mojego cd-keja.Czy może cd-projekt mi wymieni plytke,ale raczej watpie bo kupywalem 2lata temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować