Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Nawigacja GPS

40 postów w tym temacie

Witam


Mój Ojciec chce kupić sobie dobrą ale w przystępnej cenie nawigację , otóż musiała by ona posiadać mapy państw Europy to na pewno , może macie jakieś odbiorniki z których jesteście zadowoleni , są w przystępnej cenie , no i dobrze się sprawują , fajnie gdyby miała opcję uaktualniania map , jeżeli macie co polecić albo coś na ten temat wiecie to proszę o jakiekolwiek info . A i nie chodzi mi o nawigację w telefonie , tylko o taką samochodową no wiecie o co biega


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:57, T.Boczek napisał:

Witam


Mój Ojciec chce kupić sobie dobrą ale w przystępnej cenie nawigację , otóż musiała by
ona posiadać mapy państw Europy to na pewno , może macie jakieś odbiorniki z których
jesteście zadowoleni , są w przystępnej cenie , no i dobrze się sprawują , fajnie gdyby
miała opcję uaktualniania map , jeżeli macie co polecić albo coś na ten temat wiecie
to proszę o jakiekolwiek info . A i nie chodzi mi o nawigację w telefonie , tylko o taką
samochodową no wiecie o co biega


Pozdrawiam


Najlepsze nawigacje są firmy Mio Mój ojciec ma Mio P550 i posiada ona mapy państw europy
http://www.mio.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:57, T.Boczek napisał:

Witam


Mój Ojciec chce kupić sobie dobrą ale w przystępnej cenie nawigację , otóż musiała by
ona posiadać mapy państw Europy to na pewno , może macie jakieś odbiorniki z których
jesteście zadowoleni , są w przystępnej cenie , no i dobrze się sprawują , fajnie gdyby
miała opcję uaktualniania map , jeżeli macie co polecić albo coś na ten temat wiecie
to proszę o jakiekolwiek info . A i nie chodzi mi o nawigację w telefonie , tylko o taką
samochodową no wiecie o co biega


Pozdrawiam

No firma Mio robi dobre mój wuje ostatnio kupował i nie narzeka na nią w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:20, T.Boczek napisał:

Aha a co powiecie o firmy Garmin ????? Bo mój ojciec słyszał że to dosyć też dobra firma
jeżeli chodzi o nawigację


Tak firma jest bardzo dobra ja mam właśnie nawigacje z tej firmy i wszędzie mnie doprowadzi więc polecam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:32, Dekerinho6 napisał:

Tak firma jest bardzo dobra ja mam właśnie nawigacje z tej firmy i wszędzie mnie doprowadzi
więc polecam ;))



aha to fajnie , bo mój tata prawdopodobnie kupi tej firmy , a jak jest z aktualizacjami ???? podłącza się do neta i jest coś w stylu aktualizuj , czy jakoś inaczej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 13:30, T.Boczek napisał:

aha to fajnie , bo mój tata prawdopodobnie kupi tej firmy , a jak jest z aktualizacjami
???? podłącza się do neta i jest coś w stylu aktualizuj , czy jakoś inaczej ????


Znaczy u mnie to było aktualizowane w sklepie kupiłem ją i kazałem zaaktualizować i to zrobili, więc wystarczy że ich poprosisz, albo sami Ci zaproponują.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy u mnie to było aktualizowane w sklepie kupiłem ją i kazałem zaktualizować i to

Dnia 18.02.2009 o 13:33, Dekerinho6 napisał:

zrobili, więc wystarczy że ich poprosisz, albo sami Ci zaproponują.



Aha rozumiem , czyli powiem tacie żeby też poprosił , albo chociaż niech powiedzą jak uaktualnić to już to zrobię , więc jeżeli chodzi o moje pytania to znalazłem na nie odp. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z GPSem w Nokii E71. Otóż bez włączonego neta (a dokładniej WAP) nie działa poprawnie GPS. Tzn. wskaże moją pozycję, ale już jakiegoś miasta za granicą nie widzi, ma też problemy z wyznaczaniem trasy itd. Gdy włączę WAP, chodzi jak trzeba. Tu moje pytanie. Czy da się zrobić tak żeby GPS był darmowy? Czy może lepiej dać sobie spokój i zainwestować w nawigację samochodową?
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 22:40, Ludvic napisał:

Witam, mam pytanie jaka jest najlepsza nawigacja w cenie od 1000 do 1500 zl?

a po kiego ci taka droga? O_o
masz tutaj renomowanej firmy Becker z mapami całej Europy za 600zł :)
sam używam i jest bomba :)
http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodowa-gps/dane-techniczne-becker-traffic-assist-z98.bhtml#content_3c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heja, potrzebuję nawigację do poruszania się po mieście, niekoniecznie samochodem, coś z czym nawet największa fajtłapa się nie zgubi...bo znam taką fajtłapę i chyba najlepszym prezentem dla niej będzie takie urządzenie...co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W najblizszym czasie zamierzam kupić nawigację GPS. Prawdopodobnie będzie to Navroad Q1. Czy ktoś posiada ten sprzęt? Jak ma się sprawa z wgrywaniem map? Mozna je przetryzmywać na kartach pamięci czy trzeba majstrować z pamięcią wewnętrzną nawigacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, bo mam pewien problem. Kupiłem ostatnio nawigację Mio Moov M300. Wszystko świetnie działa, ale nie wiem jak ustawić, aby wyświetlała się prędkość, z jaką jadę. Jest to o tyle istotne dla mnie, iż w mojej furze zepsuł się prędkościomierz.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować