Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Tak czytam sobie po forach i widzę, że jak na razie nikomu nie udało mu się uruchomić gry pod dx11 gdyż gra wywala do windowsa , oczywiście mówię o posiadaczach kart graficznych Radeon z obsługą DX11 .
A nawet jeśli uruchomi to gra jest niegrywalna tak ścina .
Specjalnie robiona pod DX11 ??? eheheh Nice Joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 12:13, Skwarek_pl napisał:

Instaluje (a raczej pobieram) AvP, za jakieś dwie godzinki będę mógł odpalić i napisze
jak działa pod względem technicznym.


Mi się wydaje że on instaluje ;p bo płyta cały czas na max obrotach śmiga ;p ale czego tak długo nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to, właśnie zacząłem instalować i znów widze że szykuje mi się ponowne pobieranie gier na steamie... Z jakiej k@#$# racji idiotyczny steam zmienia język wszystkich gier na polski??!! A jak miałem ściągnięte COD VI ang, bo polska jest do bani to sam zaczął ściągać polską od nowa. TO jest po prostu totalna lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dlatego pobieram a nie instaluje, wole zdecydowanie wersje angielskie. Po zmianie języka na Steamie wszystko mi pobiera w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 13:39, Gremo napisał:

No wiem, ale w sumie po co sie ma pudełko z grą? Dla jaj? Troche to nieprzemyślane...


To znaczy... Zaraz bo ja czegoś nie rozumiem. Jak instalujesz AvP z płyty to automatycznie przez to, że jesteśmy w Polsce zaczyna zasysać wszelkie gry które masz na Steamie także tłumaczone na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 13:43, Phobos_s napisał:

> No wiem, ale w sumie po co sie ma pudełko z grą? Dla jaj? Troche to nieprzemyślane...


To znaczy... Zaraz bo ja czegoś nie rozumiem. Jak instalujesz AvP z płyty to automatycznie
przez to, że jesteśmy w Polsce zaczyna zasysać wszelkie gry które masz na Steamie także
tłumaczone na polski?

Nie. Z tego co czytałem to oprócz tego co jest na 2 płytkach Steam podczas instalacji pobiera jakieś 1,5 giga danych
suchodolsky- tylko 1,5gb pobiera (cała gra waży 16gb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na płycie w języku polskim. Ale moje wszystkie inne gry na steamie mam po ang. Jak zaczne istalować AVP to steam zmienia język na polski i np COD VI który był ang. a nie ma w sobie plików polskich językowych zaczyna się ściągać na nowo... Jak COD''a instalowałem to zrobił mi to samo, więc musiałem go wywalić i ściągać przez steam wersje agnielska... Także żeby tego uniknąć trzeba tylko aktywować przez steam klucz i ściągać gre ze steama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 13:49, thx11 napisał:

Nie. Z tego co czytałem to oprócz tego co jest na 2 płytkach Steam podczas instalacji
pobiera jakieś 1,5 giga danych
suchodolsky- tylko 1,5gb pobiera (cała gra waży 16gb)


1.5 GB pobiera? To przecież od cholery. Coś mi się nie chce wierzyć.
A 16 GB to chyba jest pojemność 2 całych płyt a nie ile giera zajmuje na dysku? :) Bo tak można zrozumieć to co napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 14:32, Crew_900 napisał:

Kurde w grze nie ma usługi Games for windows LIVE


To po co na pudełku napisali Games for Windows ?
Dla ozdoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 14:25, Phobos_s napisał:

> Nie. Z tego co czytałem to oprócz tego co jest na 2 płytkach Steam podczas instalacji

> pobiera jakieś 1,5 giga danych
> suchodolsky- tylko 1,5gb pobiera (cała gra waży 16gb)

1.5 GB pobiera? To przecież od cholery. Coś mi się nie chce wierzyć.
A 16 GB to chyba jest pojemność 2 całych płyt a nie ile giera zajmuje na dysku? :) Bo
tak można zrozumieć to co napisałeś :)

Info o 1,5gb znalazłem na jakimś forum. Phobos_s - chodziło mi o płytki. Nie ma co deliberować, tylko przekonać się samemu, wrócę do domu i sam zobaczę jak ta instalacja naprawdę wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować