Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 18:18, zadymek napisał:

BTW A próbował już ktoś instalować?

Wejdź na wcześniejsze strony tego tematu to się dowiesz :D, ja powiem że próbowałem to zainstalować i mam blokadę nawet coś mi pisało że mam bana na tą grę do premiery mam nadzieję >-<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:18, zadymek napisał:

> Bo wykrywa wersję. Albo IP i strefę operatora twojego netu? :P
Wow, czuł bym się jak w 1984:]
Ale na serio: wątpię czy Steam miałby brać udział w blokowaniu instalacji tylko dlatego,
że to Europa -to byłaby antyreklama, bo po co niby zamawiać przez Steam skoro nic to
nie daje? Termin europejskiej premiery to raczej data wejścia wersji pudełkowej do sklepów
w Europie.

BTW A próbował już ktoś instalować?


Niestety, panie kolego, mylisz się. Producenci tego i owego w zakresie gier od paru lat udowadniają, że mają w nosie klienta. Klient ma grzecznie przynieść siano, a nie mieć za wygodnie. Liczą się ZYSKI i ekonomizacja całego cyklu produkcji softu, od pierwszej koncepcji po obsługę towaru używanego przez kupującego. Stąd masz te kretyńskie zabezpieczenia, DRMy, ograniczoną liczbę instalacji... a teraz ten szit z regionalizacją premier.

Jestem ciekaw, czy kopię z USA dałoby się odpalić siedząc w Europie (tzn. czy Steam zablokowałby instalkę z powodu regionu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:23, EverettMcGill napisał:

Jestem ciekaw, czy kopię z USA dałoby się odpalić siedząc w Europie (tzn. czy Steam zablokowałby
instalkę z powodu regionu).

Chyba sama instalka z regionu z USA nic nie da ;p, musisz poprostu pozmieniać IP na USA i datę godzin na USA i powinno działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:24, IronBrother napisał:

"Nie można zainstalować gry Aliens vs Predator Internal ponieważ nie miała ona jeszcze
premiery"

Próbowałem instalować... To jest właśnie cały steam.


Pewnie durne EA też wpadnie na podobne pomysły. Nie wspominając o Live...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:25, Mich4elos napisał:

> Jestem ciekaw, czy kopię z USA dałoby się odpalić siedząc w Europie (tzn. czy Steam
zablokowałby
> instalkę z powodu regionu).
Chyba sama instalka z regionu z USA nic nie da ;p, musisz poprostu pozmieniać IP na USA
i datę godzin na USA i powinno działać :)


Tzn. lecieć przez proxy albo tunelować? Ciekawe, czy wolno to robić na Steamie bez zarobienia perm-bana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:26, EverettMcGill napisał:

> > Jestem ciekaw, czy kopię z USA dałoby się odpalić siedząc w Europie (tzn. czy
Steam
> zablokowałby
> > instalkę z powodu regionu).
> Chyba sama instalka z regionu z USA nic nie da ;p, musisz poprostu pozmieniać IP
na USA
> i datę godzin na USA i powinno działać :)

Tzn. lecieć przez proxy albo tunelować? Ciekawe, czy wolno to robić na Steamie bez zarobienia
perm-bana. :)

No wiesz musiał byś dobrze znać się na hakerstwie i ukryć swoje prawdziwe IP ;p żebyś właśnie perma nie zarobił xD.
Taka już polityka..., jak nie piracisz masz trudniej z grami niż z tymi które są pirackie ;p (ale w pirackich natomiast nie można wgrywać patch''y jak nie masz na to cracka dobrego :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:30, Mich4elos napisał:

> perm-bana. :)
No wiesz musiał byś dobrze znać się na hakerstwie i ukryć swoje prawdziwe IP ;p żebyś
właśnie perma nie zarobił xD.
Taka już polityka..., jak nie piracisz masz trudniej z grami niż z tymi które są pirackie
;p (ale w pirackich natomiast nie można wgrywać patch''y jak nie masz na to cracka dobrego
:/)


Można wgrywać. Z tego co wiem, to release teamy robią nawet specjalnie skrakowane paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:32, EverettMcGill napisał:

> Taka już polityka..., jak nie piracisz masz trudniej z grami niż z tymi które są
pirackie
> ;p (ale w pirackich natomiast nie można wgrywać patch''y jak nie masz na to cracka
dobrego
> :/)

Można wgrywać. Z tego co wiem, to release teamy robią nawet specjalnie skrakowane paczki.

O takim czymś nie słyszałem i nigdzie takich informacji nie znalazłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:11, EverettMcGill napisał:

Ciekawe czy kiedyś zrobią taki system, że będzie ci wyłączał możliwość grania w ciągu
np. 2 lat od zakupu gry i zażąda dopłaty...

O cholera, obym nie wykrakał.

No nie kracz lepiej bo jeszcze nam abonament dadzą do każdej gry z Multi ;p żeby grać przez neta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Liczą się ZYSKI

Nie żebym się czepiał bo też uważam, że dla twórców liczą się zyski, ale chciałbym się zapytać czemu miałyby się nie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 09:18, CZABANN napisał:

Witam serdecznie,
Grę można już instalować.


Dobrze wiedzieć :)
Choć ja pewnie jeszcze poczekam do weekendu. Muszę najpierw po raz kolejny zakończyć ME2 :)
Czyli ogólnie troszkę przyśpieszona premiera? O 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie info jak gra się sprawuje od strony technicznej, czy rzeczywiście jest słabo zoptymalizowana. Ja dopiero przetestuję po powrocie z pracy, a chciałbym wiedzieć co mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy można już składać zamówienia na koszulkę? Bo dalej strona z nią związana nie działa. No chyba że jutro będzie dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o możliwości instalacji mnie ucieszyła ale jak mi powiedział, że w ciągu 2h zakończy instalacje to na tym skończył się mój entuzjazm ;/ Steam chyba instaluje tą gre na ciągu wstecznym... bo w tym czasie zainstalowałbym 10 innych gier !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować