Zaloguj się, aby obserwować  
Cinkiewicz

Mefiperes - Twój Kandydat na Forumowicza Roku!

227 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 17:41, wdowiakm napisał:

> /.../

Ja wiem, że jeszcze głosować nie można :P
My nie mamy pleców to wy je macie.... ;-D

O jak ostro... To mi się podoba w końcuu zaczęła się prawdziwa walka :D
Hunterowi nic się nie skończyło a dopiero zaczyna jeśli chciałbyś wiedzieć. Mnie on tutaj
nie przysyła, mam do tego prawo by śledzić ruchy konkurentów :P
Dość to ludzie mają waszych pustych nie do spełnienia obietnic... Jak wszyscy dobrze
wiemy ta wygrana nie zależy od sztabu, sztab tutaj pełni najmniejszą rolę...

Naucz mnie jeszcze czegoś profesorze. Przybyłeś tu robić nam wykłady? W takim razie jak twój "hunter22" nie wygra to zapraszam ponownie na przeprosiny. No bo przecież takiś mądry, że musi wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:10, Grinczar napisał:

/../

No wybacz niby za co mam ciebie przepraszać? Obraziłem czy co bo nie rozumiem? ;/
Nie no tak nie zamierzam się bawić swoje prowokacje schowajcie bo my się sprowokować nie damy....

Aha i nie uważam, że hunter wygra to zależy już od wyborców bo tutaj powiedzą, że zagłosują na kandydata X a w rzeczywistości na kandydata Y tak to bywa...
Na tym kończę tę pustą dyskusję bo nie ma ona sensu....

Pozdrawiam i życzę powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:53, Outlander-pro napisał:

Win :] Skilla się nie zapomina, dobra gra! ;] (tak, musiałem nabić posta xD).


Jaki tam win, jak mi Kraju o gołych babach mówił, a potem PB mnie wywalił. :D No ale miło było! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:33, C i n e q napisał:

W multikonta to się możesz bawić z rodzeństwem :) Tak jak pisałem, znajomi Mefiego grający
z nami w CoDa 4 postanowili go poprzeć, kiedy tylko dowiedzieli się, że startuje w wyborach.


Prawie jak multikonta ;). Sprowadzacie ludzi " za granicy " gram.pl po to by tylko oddali głos na waszego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:23, jojtos napisał:

> W multikonta to się możesz bawić z rodzeństwem :) Tak jak pisałem, znajomi Mefiego
grający
> z nami w CoDa 4 postanowili go poprzeć, kiedy tylko dowiedzieli się, że startuje
w wyborach.

Prawie jak multikonta ;). Sprowadzacie ludzi " za granicy " gram.pl po to by tylko oddali
głos na waszego kandydata.


Ale to wyszło na + gram.pl, bo serwis ten zdobył nowych użytkowników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 21:59, mefiperes napisał:

Jaki tam win, jak mi Kraju o gołych babach mówił, a potem PB mnie wywalił. :D No ale
miło było! xD


Jasne, Kraju twierdzi, że zmyślasz xD Nie wymiguj się od porażki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:13, Outlander-pro napisał:

Jasne, Kraju twierdzi, że zmyślasz xD Nie wymiguj się od porażki :P


Ja jestem sędzią neutralnym. xD I powiem że popieram Mefiego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:13, Outlander-pro napisał:

Jasne, Kraju twierdzi, że zmyślasz xD Nie wymiguj się od porażki :P


Niech się teraz nie wymiguje. :D Ale grało się śmiesznie- chyba będziemy musieli popykać 5v5. :) Jak coś to wiesz, na xfire gadać będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 23:15, mefiperes napisał:

Niech się teraz nie wymiguje. :D Ale grało się śmiesznie- chyba będziemy musieli popykać
5v5. :) Jak coś to wiesz, na xfire gadać będę. :)


Kraju jako sędzia przyznał mi zwycięstwo xP
No jasne, ja jestem jak najbardziej chętny na 5vs5 - ale to już zgadamy się na xf ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:16, Outlander-pro napisał:

Kraju jako sędzia przyznał mi zwycięstwo xP
No jasne, ja jestem jak najbardziej chętny na 5vs5 - ale to już zgadamy się na xf ;]


5v5 musi być bo ja będę grał i Mefi nie będzie lamił bo ja będę ownić, ahh ta skromność. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:18, Kraju92 napisał:

> Kraju jako sędzia przyznał mi zwycięstwo xP
> No jasne, ja jestem jak najbardziej chętny na 5vs5 - ale to już zgadamy się na xf
;]

5v5 musi być bo ja będę grał i Mefi nie będzie lamił bo ja będę ownić, ahh ta skromność.
xD

Za wysokie ego masz i woda sodowa ci uderza do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:18, Kraju92 napisał:

> Kraju jako sędzia przyznał mi zwycięstwo xP
> No jasne, ja jestem jak najbardziej chętny na 5vs5 - ale to już zgadamy się na xf
;]

5v5 musi być bo ja będę grał i Mefi nie będzie lamił bo ja będę ownić, ahh ta skromność.
xD

Lol kraju jak ty coś walniesz o swoim ownowaniu staty 1;10 to szok :)
Ja nawet kiedy nie gram to cie pokonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:21, Grinczar napisał:

Za wysokie ego masz i woda sodowa ci uderza do głowy.


Nie nie mam, a nawet jeżeli tak gadam to na żarty, nie uważam się za prossa, bo nim nie jestem. Co prawda kiedy mam dobre sytuacje trochę mnie ponosi, ale szybko się ogarniam, właśnie po to aby mi woda sodowa nie uderzyła do głowy.

Kaucz
Ja Cię nawet w obieraniu ziemniaków pokonam, więc wiesz. Ale widzę że znowu musimy zagrać na kosy, bo nam tu Kaucz szaleje. :]

Zachęcam do głosowania na Mefiperesa!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:01, Kraju92 napisał:

Kaucz
Ja Cię nawet w obieraniu ziemniaków pokonam, więc wiesz. Ale widzę że znowu musimy zagrać
na kosy, bo nam tu Kaucz szaleje. :]
Hahahaha, doobre :D Kauczuki nie potrafią ziemniaków obierać, więc tu masz plus :P
Zachęcam do głosowania na Mefiperesa!!!! :P

Zastanowię się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kandydat na Gramowicza... Syn Kononowicza!


Witajcie, Graczomaniaki! Ja, Mateusz "mefiperes" Smoliński kandyduję na posadę Forumowicza Roku 2008. Chciałbym się wam przedstawić, żeby umożliwić wam bliższe poznanie mojej skromnej osoby.

Jak już wspomniałem, nazywam się Mateusz Smoliński i pochodzę z Elbląga, pięknego miasta położonego w północnej części Polski. Mimo 16 lat na karku, zdjęcie mojej osoby jeszcze nie gościło w aktach elbląskiej policji. Jednym słowem jestem czysty jak kropla wody mineralnej wyprodukowanej dla Biedronki.
Do dzisiaj pamiętam moją pierwszą wizytę w portalu gram.pl. Otóż za górami, za lasami i za siedmioma rzekami żył sobie mały i nieporadny Mefiperes. Czuł, że w jego życiu czegoś mu brakuje i wybrał się do położenego w pobliskiej miejscowości Empiku żeby dokonać zakupu gry. Gry, która miała odmienić jego życie. Wybór padł na piątą odsłonę słynnych "Hirołsów". Kiedy uradowany Mefi powrócił w chwale w rodzinne strony, pośpiesznie otworzył paczkę z grą i znalazł tam magiczną kartę. Na karcie znajdowała się mapa prowadząca do tajemniczego portalu gram.pl. Mefiperes nie namyślając się długo spakował cały swój majątek i wyruszył w podróż swego życia, która trwała trzy lata i ciągnie się aż do dzisiejszego dnia.

Wolność, pokój, miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec kampanii się zbliża, Cineq wyjechał do Chin, by tam walczyć o głosy, Grinczar udał się na Alaskę, by przekonać aktorów Przystanek Alaska do mnie, Kraju natomiast został w Polsce i na Naszej-Klasie poszukuje osób niezdecydowanych.

Chciałbym wszystkim podziękować za tych kilka wyjątkowych dni, kiedy to Ja i mój sztab przekonywaliśmy was do mojej jakże skromnej osoby. Mam nadzieję, że bawiliście się z nami bardzo dobrze, i że podczas głosowania wybierzecie kropeczkę, przy której widnieć będzie nick Mefiperes- mój nick.

~~~~~~~!!!UWAGA! ACHTUNG! UWAGA!!!~~~~~~~
Jeśli wygram, obiecuję, że rozbiję na swojej głowie surowe jajko i zamieszczę to na Youtube. Poświęcę się dla swoich wyborców!

Niech żyje wolna Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 18:20, mefiperes napisał:

Koniec kampanii się zbliża, Cineq wyjechał do Chin, by tam walczyć o głosy, Grinczar
udał się na Alaskę, by przekonać aktorów Przystanek Alaska do mnie, Kraju natomiast został
w Polsce i na Naszej-Klasie poszukuje osób niezdecydowanych.

Chciałbym wszystkim podziękować za tych kilka wyjątkowych dni, kiedy to Ja i mój sztab
przekonywaliśmy was do mojej jakże skromnej osoby. Mam nadzieję, że bawiliście się z
nami bardzo dobrze, i że podczas głosowania wybierzecie kropeczkę, przy której widnieć
będzie nick Mefiperes- mój nick.

~~~~~~~!!!UWAGA! ACHTUNG! UWAGA!!!~~~~~~~
Jeśli wygram, obiecuję, że rozbiję na swojej głowie surowe jajko i zamieszczę to na
Youtube. Poświęcę się dla swoich wyborców!


Niech żyje wolna Polska!



Zagłosuje na ciebie ale pod warunkiem że wrzuce ten filmik na yutube na swoje konto bo mój kanał oglada dziennie ok. 1tyś osób także bedzie ogladalność. No i nei jedno jajko a conajmniej kope jaj i przy tym musisz nucic Jozina z Bazin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować