Zaloguj się, aby obserwować  
Paatryk0

Wojsko Polskie

158 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 20:59, Paatryk0 napisał:

Bo pobijesz mnie heh już się boję zawsze ktoś tak zgrywa kozaka potem dostaje wpi****
:)

To loguj się na skype''a, a nie jak mnie dodałeś to już od razu logout. Liczę, że jeśli odważysz się na rozmowe to nie będziesz mi tutaj takich żałosnych tekstów mówić.

I skończmy wreszcie offtopować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:02, Paatryk0 napisał:

Aa co ?pogrozisz mi przez skype ze wjedziesz mi na dom :(

Nie jestem tobą, zauważ to. Ja potrafię dyskutować na poziomie, a nie to co ty.

Swoją dorgą - nie karmcie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś podskakuje to wale go w mordę taka zasada obowiązuje u mnie jak i u brata starszego o 5 lat.. ;] i nie ma tłumaczenia o bo wież itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:29, Paatryk0 napisał:

Nie no Ameryka się samemu zatakowała kolego brawo za wiedze :] jeszcze morzę mi powiesz
np ze 2 wojnę rozpętała Polska po twoim poście myślałem że spadnę z krzesła ze śmiechu
:]

Idz do swoich brachów z osiedla, posłuchać Peji i po.. już nie dokończę, bo nie chcę być chamski.
Nie znasz się, jesteś bezkrytycznym dzieckiem, i uwierzysz we wszytko, co ci media powiedzą. Nie ma szans, żeby wersja podana przez rząd USA była prawdziwa... chociażby dlatego, że silniki które znaleziono przy Pentagonie nie należą do Boeinga, dlatego że WTC były konstruowane tak, by mogły przetrwać uderzenia samolotów, dlatego że ci którzy przeżyli to, mówią że słyszeli wybuchy materiałów wybuchowych na poszczególnych piętrach. Zakończę na tym, że jednostki powietrzne USA które zostały wysłane do przechwycenia boeingów, nie leciały nawet z 1/3 maksymalnej prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie świadczy o tym, jak kto jest dojrzały. Na forum, gdzie piszą ludzie inteligentni, wychowani i kulturalni osoby takie jak ty traktuje się gorzej, jako niższą warstwę. Nie wzbudzisz w nas lęku grożąc swoimi kolegami, których oczywiście nie ma, tylko ich wymyśliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojsko polskie? Lipa jak hu hu. Kuzyn naprawiał te honkery z Iraku. Masakra co tam było. Więcej dziór niż w serze. Pancerne to to nie jest. A nasi musieli sobie sami dorabiać "pancerz". To tak jak by w wyścigu f1 wystawili traktor. Nasze wojsko to bida. Na pewno można by tym podbic jakis biedny afrykański kraj, ale obronić się porzed kimś to już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:45, Ceteris Paribus napisał:

Wojsko polskie? Lipa jak hu hu. Kuzyn naprawiał te honkery z Iraku. Masakra co tam było.
Więcej dziór niż w serze. Pancerne to to nie jest. A nasi musieli sobie sami dorabiać
"pancerz". To tak jak by w wyścigu f1 wystawili traktor.


To żadna nowość, bo honkery nigdy nie były przeznaczone do tego typu zadań. Mało które już są używane na misjach, a nasze wojsko już od jakiegoś czasu zaczęło wprowadzać lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:32, Paatryk0 napisał:

jak dla mnie to ty dziecko jestes bo rocznik Urodziny:za 193 dni (27 sierpnia 1994) a
ja 1993 ..:]


Nie ośmieszaj się już analfabeto. :) Zgrywać cwaniaczka to możesz u siebie na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:59, Paatryk0 napisał:

Bo pobijesz mnie heh już się boję zawsze ktoś tak zgrywa kozaka potem dostaje wpi****
:)

nie wiem jak jest u ciebie ale za takie cwaniakowanie jakie tu odstawiasz to ty bys dostal nie on
poza tym straszysz kolegami spoko, nawet jak ich masz to podejrzewam ze nie ok 10000 wiec zawsze znajdzie sie ktos kto ci obije morde albo zwola swoja ekipe
niepotrzebnie kozaczysz, poza tym temat mial byc o wojsku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieć was przepraszam koledzy ale sie max wku.... dobra piszmy o tym naszym wosjku ;D co sadziecie armia dobra? czy nie ja wym jeszcze dokupił samoloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ta nasza polska armia jeszcze nas zaskoczy gdyby to nas spotkało co Grózje rok temu to liczę że na 50% byśmy się obronili ale czy Usa przybyli by z pomocą ?..tak tak jak podczas 2 wojny nasi kochani sojusznicy Anglia i Francja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Firefoxa. Wtedy przynajmniej nie będziesz walił tyle byków. Gruzja przez "ó". Nie sorry ale zrobić orta w nazwie państwa to lekka przesada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 22:40, Paatryk0 napisał:

hmm ta nasza polska armia jeszcze nas zaskoczy gdyby to nas spotkało co Grózje rok temu
to liczę że na 50% byśmy się obronili ale czy Usa przybyli by z pomocą ?..tak tak jak
podczas 2 wojny nasi kochani sojusznicy Anglia i Francja

Nie ma szans zeby tak sie stalo, jestesmy w nato i EU, atakujac nas Rosja zaatakowalaby Europe
Zreszta mozna powiedziec ze Polska jest za silna zeby atakowac ja wojskami ladowymi, jesliby juz doszlo do starcia Rosja-Polska to podejrzewam ze zaatakowaliby nas bronia atomowa ale tak jak mowie to prawie niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować