Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 - recenzja gry - część I

67 postów w tym temacie

Killzone 2 grą roku?? hehe

Przecież każdy wie że nowy cod modern warfare 2 zmiażdży wszystko na swojej drodze ta gra jeszcze nie wyszła
i już każdy wie że nie będzie najlepszym shoterem tylko najlepszą grą 2009 roku!!!
Oczywiście wersja PC zawsze góą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to rewolucja w dziejach FPS nie jest. Po prostu BARDZO DOBRA STRZELANKA. Ogólnie jest najbardziej realistyczna i dynamiczny strzelanka w jaką grałem. Strzelanki mają mieć dobrą realistkę i dynamizm. Fabuła trochę dalej odchodzi na boczny tor, jednakże fabułą w Killzone 2 jest dobra. A to dopiero pierwsza część recenzji a ciekawe jak z multiplayerem.

Ale K2 to najlepszy FPS w jaki grałem. Solidny i w ogóle. Zresztą nikt nie obiecywał że to będzie nie wiadomo co.

Kto lubi FPS''y to Killzone 2 dla niego obowiązkowy tytuł.


Aaaa i lepiej nie kierować się recenzjami bo większość lub prawie w ogóle żadne nie są obiektywnie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:18, bzuq99 napisał:

No nie wydaje mi się. GoW 2 by nie pobiło:-). Grałem w demo u kumpla (ja wybrałem 360:-))
i gra bardzo dobra, tylko to sterowanie dziwne. Dobra zabieram sie za czytanie recki.



Kwestia gustu, dla mnie Gears Of War 2 to praktycznie to samo co jedynka :) Grałem w niego z przyjemnością, jednak nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Killzone 2. Nie mniej obie gry Killzone 2 i Gears Of War 2 prezentują zbliżony poziom jakościowy ;] Co kto woli to już kwestia gustu. A sterowanie dziwne nie jest :) Nie mam z nim żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze jestem kind of zawiedziony poniewaz to co pokazali na e3 2005 to byl po prostu szok kz2 mial wygladac jak tamten trailer ale tak nie jest, lecz nie zmienia to ze jest naprawde znakomitym shooterem oprawa audiowizualna miazdzy pod kazdym wzgledem to co widzialem na konsolach i pc nie wiem jeszcze jak z multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 22:03, karolek2891 napisał:

A ja szczerze jestem kind of zawiedziony poniewaz to co pokazali na e3 2005 to byl po
prostu szok kz2 mial wygladac jak tamten trailer ale tak nie jest, lecz nie zmienia to
ze jest naprawde znakomitym shooterem oprawa audiowizualna miazdzy pod kazdym wzgledem
to co widzialem na konsolach i pc nie wiem jeszcze jak z multi :)


ugh... Czegoś tu nie rozumiem, w większości czego czytałem ( a nawet tutaj ) recenzenci piszą, że gra wygląda tak jak pokazali na trailerze z e3 2005, a momentami nawet lepiej... No coz kazdy odnosi inne wrażenie :)


Mnie samego ta gra nie zachwycała dopóki nie zagrałem w demko, ot co zwykły FPS, se myślałem... no i zagrałem z ciekawości " czym się tak ludzie podniecają"... Zagrałem no i prosze... Grafika to mnie zmiażdżyła jest po prostu odlotowa, nie widziałem lepszej, to samo klimat jest genialny, pełen akcji itp. Choć można by nad klimatem podyskutować :P bo np. Turok, albo The Darkness też mi się z klimatu podobały.
Więc nie wiem, co ta gra ma w sobie, ale ale mnie przekonała do zakupu, po czasie kiedy sam po niej jeździłem, bo do szału mnie doprowadzały już te orgazmy na widok kawałka screenu, albo zapowiedzi.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze do wszystkich tych ktorzy nie maja ps3 albo X360 a najwiecej mowia. Gears of war 2 przeszedlem z 4razy jak cz1 . Bardzo dobre gry fakt pozostaje jeden ze Era X360 sie konczy skoro cz2 wyglada identycznie jak cz1 nawet bledy sa takie same bugi strzelasz w auta nic sie nie dzieje bron wchodzi w sciane to samo moze 5% na korzysc 2 czesci i nic poza tym multi dalej skopane lagi przy moim laczu 6MB do troche dziwne . Jak odpalilem demko Killzone 2 to gears of war 2 naprawde jest daleko w tyle genialna gra i tyle juz jestem z klanem zarejestrowany na turniej killzone2 . Kocham HAlo3 i za taki multi jak w halo3 kupilem X360 gralem w bete killzone 2 i powiem wam ze killzone 2 ma lepsze multi od halo3 . Nadchodzi miliony godzin spedzone przy Killzone2 . Ja bym dal tylko jeden minus brak co opa . Gra genialna 10/10 a i dzwiek 7.1 true HD jest boski wypala uszy. A i jeszcze jedno demko jest z 2008r wersja finalna to kod z 2009roku przygotujcie sie 25LUTY dniem WOJNY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:33, pac93 napisał:

Killzone 2 grą roku?? hehe

Przecież każdy wie że nowy cod modern warfare 2 zmiażdży wszystko na swojej drodze ta
gra jeszcze nie wyszła
i już każdy wie że nie będzie najlepszym shoterem tylko najlepszą grą 2009 roku!!!
Oczywiście wersja PC zawsze góą ;)

Heh, K2 przebije CODa nowego, mnie jakoś COD nie obchodzi 4 miała dobre multi nic więcej a 5 co może mieć lepszego? K2 masz szanse stać się grą roku a czy COD mu podskoczy tego dowiemy się po premierze. PC górą? zależy dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra która ma zbawić ps3. A tak serio ktoś pisał o fabule no cóż o ile w COD misje były ze sobą powiązane (mniej lub bardziej) o tyle w KZ 2 wg recenzentów nie są w sumie można spokojnie pozamieniać kolejnością część misji i gracz się niczego nie domyśli. Błędy związane z dogrywaniem tekstur pozostały, czasami dłuższe ładownie podczas gry też się trafia. O tryb CoP aż się ta gra prosi ale ni ma. Polonizacja jak przystało na "tłomaczenie" "Blow the fkn bridge!" = "Wysadzić most!", no przepraszam ale wtf to gra o wojnie to raz, bohater jak i jego koledzy to raczej nie członkowie kółka różańcowego żeby się przejmować kulturą wypowiedzi to dwa, i dlaczego znowu ktoś chciał się popisać jaki on to miły dla graczy i dał pl wersję ?

Reasumując fajny shooter nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:30, Irc100 napisał:

Znalazłem literówkę. W zdaniu myszastego jest dwa razy użyte "Zdaniem myszastego" :)


Owszem, jest użyte przez pomyłkę, ale ja tam żadnego Myszastego nie widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:33, pac93 napisał:

Killzone 2 grą roku??


Ludzie, nie dajmy się zwariować. Jest połowa lutego, a wy już ogłaszacie grę roku? Za 12 miesięcy będziemy na ten temat dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 08:20, L33T napisał:

Gra która ma zbawić ps3. A tak serio ktoś pisał o fabule no cóż o ile w COD misje były
ze sobą powiązane (mniej lub bardziej) o tyle w KZ 2 wg recenzentów nie są w sumie można
spokojnie pozamieniać kolejnością część misji i gracz się niczego nie domyśli. Błędy
związane z dogrywaniem tekstur pozostały, czasami dłuższe ładownie podczas gry też się
trafia. O tryb CoP aż się ta gra prosi ale ni ma. Polonizacja jak przystało na "tłomaczenie"
"Blow the fkn bridge!" = "Wysadzić most!", no przepraszam ale wtf to gra o wojnie to
raz, bohater jak i jego koledzy to raczej nie członkowie kółka różańcowego żeby się przejmować
kulturą wypowiedzi to dwa, i dlaczego znowu ktoś chciał się popisać jaki on to
miły dla graczy i dał pl wersję ?

Reasumując fajny shooter nic poza tym.


Aha czyli rozumiem że grałeś w pełną wersję? xD
Bo w Demie nie znalazłem żadnych błędów z wczytywaniem tekstur, a fabuły JESZCZE nie znam. Powiem więcej większość recenzji właśnie ocenia fabułę na bardzo dobrą. Zobacz sobie Metacritic, średnia ocen 93/100 mówi sama za siebie. Więc nie wiem czemu "reasumujesz" na podstawie samych domysłów... :/

PS. Co do polonizacji co za problem odpalić grę po angielsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 07:20, Kaucz napisał:

Heh, K2 przebije CODa nowego, mnie jakoś COD nie obchodzi 4 miała dobre multi nic więcej
a 5 co może mieć lepszego?

Panie jasnowidzu, może pan mi wywróżyć datę premiery Diablo III i Duke Nukem Forever? Z góry dziękuję.

Czwarta część Call of Duty biła KZ2 pod KAŻDYM względem. Piąta odsłona mnie nie porwała - Treyarch po prostu nie radzi sobie z tą serią aż tak dobrze jak Infinity Wards. A to ci drudzy, o ile mi wiadomo, biorą się za Modern Warfare 2 - a co za tym idzie szykuje się nam kolejny świetny, filmowy FPS z fabułą (!). Ludzie, spójrzcie na tą sprawę z nutką obiektywizmu - KZ2 nie ma szans z takimi gigantami jak nowy Wolfenstein, CoD:MW2, Rage, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, czy z doroślejszymi kuzynami takimi jak ArmA2 i Operation Flashpoint 2 (choć raczej nazwanie tych gier FPS''ami nie jest na miejscu - taktyczny symulator żołnierza?).

Dnia 18.02.2009 o 07:20, Kaucz napisał:

K2 masz szanse stać się grą roku a czy COD mu podskoczy tego
dowiemy się po premierze. PC górą? zależy dla kogo.

God of War III i Heavy Rain MOGĄ zakwalifikować się do długiej listy kandydatów na grę roku. Nowe dzieło Guerilla Games tego nie zrobi.

@domel731
Po pierwsze - jaka "era X360"? Wbrew pozorom dwa "Gears''y" nie wyglądają "tak samo". Pierwsza część odrzuciła mnie monotonnością i schematycznością - nawet jeśli była szarobura to IMO klimatu nie posiadała. Grę zaliczyłem raz - w trybie coop razem z kumplem u boku. Część druga to zupełnie inna jakość. Misje są zróżnicowane (z gigantycznego transportera przesiadamy się na latającego stwora [reaper bodajże], by następnie dosiąść brumaka), lista pukawek znacznie się powiększyła (burn bitches!), gra stała się w miarę dynamiczna. Gra nie oferuje "klaustrofobicznych" klimatów, a więcej otwartych przestrzeni. Dzięki większej palecie kolorów rozgrywka jest po prostu przyjemniejsza. Po drugie - porównanie "Gears''ów" do KZ2 jest niepoprawne. Równie dobrze mogę głosić prawdę objawioną "jak to Counter Strike jest lepszy od America''s Army/Operation Flashpoint".

@Mrocz
Mhm, słuchaj się PSX Extreme, Gamerankings i Metacritic, a prawdę Ci powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead86 => Zacznijmy od tego, że twój gust nie jest ostateczny. Killzone 2 nie zasługuje na miano gry roku? Owszem za wcześnie by to ocenić, ale gwarantuje ci, że gra na pewno dostanie nie jedną nominację. Tobie się nie spodobała ta gra, i to rozumiem, ale widzę, że brak w tobie jakiegokolwiek obiektywizmu. Moim zdaniem Call Of Duty 4 był dużo gorszy od Killzone 2. Sama kampania mnie przynudzała a multi kompletnie nie wciągnęło. Co nie oznacza, że staram się wszystkim udowodnić, że CoD 4 jest beznadziejny bądź nie zasługiwał na miano gry roku 2007. Jest to dobra gra która po prostu nie trafiła w mój gust. I to samo jest z Killzone 2 w twoim przypadku. Więc nie chrzań, że jest to średni FPS "bo ty tak uważasz"... -__-''
Typowe podejście antyfana/fanboy''a.

Inna sprawa, że Komentujesz Kaucza za "wróżenie z fusów", kiedy sam dopuszczasz się czegoś podobnego. Z góry spisując Killzone 2 na straty, kompletnie ignorując fakt, popularności jaką zdobył PRZED PREMIERĄ oraz ocen jakie zgarnął w renomowanych czasopismach. Drzazgę w oku bliźniego dostrzegasz a nie widzisz belki we własnym...

PSX Extreme nie czytam, a Metacritic jako ŚREDNIA ocen z wielu renomowanych serwisów i gazet jest odpowiednim źródłem OBIEKTYWNEJ oceny. Zwracanie na takie serwisy uwagi, nie uważam za błąd, pozwala mi to ocenić jak gra się przyjmuje w oczach innych i dzięki temu mam mniej więcej obiektywną opinię na jej temat. Pomaga to też podjąć decyzję kiedy nie wydali do gry żadnego dema ani innej możliwości przetestowania jej. Nie raz kupowałem grę opierając się na WIELU ocenach z serwisów i nie żałowałem tych decyzji.
A sam wybieram gry które głównie MI się podobają.

Zapomniałem, przecież według jaśnie pana Metalheada Killzone 2 jest słaby, więc z tego powodu jestem pewnie kolejnym dzieciakiem, co sugeruje się pisemkami z obrazkami! -__-'' ?? Zastanów się zanim coś napiszesz.

Nikt nie zakazuje ci tutaj głoszenia swojej opinii, ale nie próbuj wciskać swojego zdania innym. Bo nie masz moim zdaniem absolutnej racji... -__-'' Zwłaszcza, że w pełną wersję jeszcze nie grałeś...

Reasumując, jeśli jesteś kolejnym fanboyem Xbox''a co próbuje znowu "atakować" posiadaczy PS 3 udając, że sam jesteś jej posiadaczem to sobie daruj, bo nie wiem co próbujesz tym uzyskać, jeśli jednak faktycznie, grałeś w demko i faktycznie ci się nie podobało, to twoja opinia JEST uszanowana, i tak samo uszanuj opinię osób którym gra się podoba, bo nie każdemu CoD 4 musi się podobać "bardziej"... I proponuje nie dyskutować dłużej na ten temat. Każdy ma własny gust i tego powinniśmy się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Metalhead86 => Zacznijmy od tego, że twój gust nie jest ostateczny. Killzone 2 nie
zasługuje na miano gry roku? Owszem za wcześnie by to ocenić, ale gwarantuje ci, że gra
na pewno dostanie nie jedną nominację. Tobie się nie spodobała ta gra, i to rozumiem,
ale widzę, że brak w tobie jakiegokolwiek obiektywizmu. Moim zdaniem Call Of Duty 4 był
dużo gorszy od Killzone 2. Sama kampania mnie przynudzała a multi kompletnie nie wciągnęło.

A cóż innego robię, jak nie oceniam grę? Na cholerę tutaj obiektywizm? Naturalną koleją rzeczy była niekonstruktywna krytyka ww. CoD4 będąca niczym nieznaczącym kontrargumentem. I tego się jak najbardziej spodziewałem. Jedziemy dalej...

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Co nie oznacza, że staram się wszystkim udowodnić, że CoD 4 jest beznadziejny bądź nie
zasługiwał na miano gry roku 2007. Jest to dobra gra która po prostu nie trafiła w mój
gust. I to samo jest z Killzone 2 w twoim przypadku. Więc nie chrzań, że jest to średni
FPS "bo ty tak uważasz"... -__-''

Cóż, równie dobrze mogę użyć Twojego argumentu "jak to KZ2 jest bosko oceniany przez prasę/geniuszów znających się lepiej od graczy" przeciwko Tobie. Więc nie chrzań, że to jest wielki FPS "bo oni tak uważają".

;)

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Typowe podejście antyfana/fanboy''a.

Typowe podejście trolla - wyzywanie kogokolwiek od fanbojów inteligencji Ci raczej nie dodaję, a ją ujmuje.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Inna sprawa, że Komentujesz Kaucza za "wróżenie z fusów", kiedy sam dopuszczasz się czegoś
podobnego. Z góry spisując Killzone 2 na straty, kompletnie ignorując fakt, popularności
jaką zdobył PRZED PREMIERĄ oraz ocen jakie zgarnął w renomowanych czasopismach. Drzazgę
w oku bliźniego dostrzegasz a nie widzisz belki we własnym...

Wcale nie spisuje KZ2 na straty. Takiej gry się spodziewałem, wcale się nie na niej nie zawiodłem. Grałem w demko, a więc wiem co będzie oferowała pełna wersja - poziom jaki reprezentowała nie zachęca mnie do kupna, czy może nawet ubóstwiania twórców.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

PSX Extreme nie czytam, a Metacritic jako ŚREDNIA ocen z wielu renomowanych serwisów
i gazet jest odpowiednim źródłem OBIEKTYWNEJ oceny.

Przepraszam, czy dobrze usłyszałem? "Obiektywnej oceny"? Chyba sobie ze mnie żartujesz. Średnia ocena wielu recenzji (które są subiektywne, a jakże), jest wyznacznikiem jakości danego tytułu, będącym oceną obiektywną? Wybacz, ale podobnego absurdu dawno nie słyszałem.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Zwracanie na takie serwisy uwagi,
nie uważam za błąd, pozwala mi to ocenić jak gra się przyjmuje w oczach innych i dzięki
temu mam mniej więcej obiektywną opinię na jej temat. Pomaga to też podjąć decyzję kiedy
nie wydali do gry żadnego dema ani innej możliwości przetestowania jej. Nie raz kupowałem
grę opierając się na WIELU ocenach z serwisów i nie żałowałem tych decyzji.
A sam wybieram gry które głównie MI się podobają.

Jak wcześniej - oceny z gazetek/serwisów internetowych są niczym innym jak subiektywizmem. A co za tym idzie nie są źródłem obiektywnym. Osobiście nie sugeruję się takimi bzdurami, a samemu szukam godnych poznania tytułów - nie powiem, parokrotnie się "sparzyłem", choć zdecydowana większość z mojej biblioteki gier składa się z niezbyt znanych tytułów zbierających raczej niskie notki.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Zapomniałem, przecież według jaśnie pana Metalheada Killzone 2 jest słaby, więc z tego
powodu jestem pewnie kolejnym dzieciakiem, co sugeruje się pisemkami z obrazkami! -__-''
?? Zastanów się zanim coś napiszesz.

Ależ skąd. Po prostu argument, który podałeś ("oceny mówią same za siebie") jest IMHO śmieszny.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Nikt nie zakazuje ci tutaj głoszenia swojej opinii, ale nie próbuj wciskać swojego zdania
innym. Bo nie masz moim zdaniem absolutnej racji... -__-''

Nikomu nie zamierzam wciskam swojego zdania. Irytują mnie za to wypowiedzi, które są KOMPLETNIE niekonstruktywne, głoszące "prawdę objawioną" jak to KZ2 będzie grą roku. A nią nie będzie - przecie mamy dopiero początek roku i zapowiedzianych masę innych genialnych tytułów.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Zwłaszcza, że w pełną wersję
jeszcze nie grałeś...

I raczej nie zamierzam.

Dnia 18.02.2009 o 14:04, Mrocz napisał:

Reasumując, jeśli jesteś kolejnym fanboyem Xbox''a co próbuje znowu "atakować" posiadaczy
PS 3 udając, że sam jesteś jej posiadaczem to sobie daruj, bo nie wiem co próbujesz tym
uzyskać, jeśli jednak faktycznie, grałeś w demko i faktycznie ci się nie podobało, to
twoja opinia JEST uszanowana, i tak samo uszanuj opinię osób którym gra się podoba, bo
nie każdemu CoD 4 musi się podobać "bardziej"... I proponuje nie dyskutować dłużej na
ten temat. Każdy ma własny gust i tego powinniśmy się trzymać.

Daruj sobie wstawki z "fanbojami" - w wielu przypadkach najzwyczajniej autor postu nie zna nawet znaczenia tego terminu. Bezpodstawne obrzucanie inwektywami jest idiotyczne - takie zabawy zostaw lepiej dla kolegów na podwórku, zachowaj nieco kultury na forum publicznym. Fakt faktem - każdy ma swój gust. Niestety opinie typu "KZ2 jest kutwa grą roku, Xbox-three-shitty niech się schowa a PC niech zdechnie", których autor nie podaje ŻADNYCH argumentów dlaczego to dana gra jest wg. niego tak boska, generują po prostu kolejne wojny platform/flame war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:33, Metalhead86 napisał:

> Heh, K2 przebije CODa nowego, mnie jakoś COD nie obchodzi 4 miała dobre multi nic
więcej
> a 5 co może mieć lepszego?
Panie jasnowidzu, może pan mi wywróżyć datę premiery Diablo III i Duke Nukem Forever?
Z góry dziękuję.

Czwarta część Call of Duty biła KZ2 pod KAŻDYM względem. Piąta odsłona mnie nie porwała

- a grał pan w pełną wersje ? Że COD bił K2 pod każdym względem heh.
- człowieku nie wiem po co oceniasz tą grę wyjdź stąd i nie mów mi o Rage, jej mało wiadomo o grach a już są lepsze od K2 EOT
GOW3 i R też będą dobre i może nawet przebiją K2 (na pewno) ale w innej dziedzinie bo to FPS ten rok zapowiada się szczególnie dla tego typu gier ale na konsoli będzie górować K2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

A cóż innego robię, jak nie oceniam grę? Na cholerę tutaj obiektywizm? Naturalną koleją
rzeczy była niekonstruktywna krytyka ww. CoD4 będąca niczym nieznaczącym kontrargumentem.
I tego się jak najbardziej spodziewałem. Jedziemy dalej...


Subiektywną opinię ma każdy... Ale trzeba ją uszanować, a ty tego nie zrobiłeś wobec reszty czytelników. Przynajmniej ja mam takie odczucia. Taki Kaucz wcale nie przesadził z fanatyzmem do K2. Napisał że CoD MU nie podchodzi więc wnioskuje że była to jego subiektywna opinia. A ty z tego powodu zacząłeś mu udowadniać jak się myli.

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Cóż, równie dobrze mogę użyć Twojego argumentu "jak to KZ2 jest bosko oceniany przez
prasę/geniuszów znających się lepiej od graczy" przeciwko Tobie. Więc nie chrzań, że
to jest wielki FPS "bo oni tak uważają".


Killzone''a 2 oceniam według własnych zasad, zaraz skomentuje resztę.

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Typowe podejście trolla - wyzywanie kogokolwiek od fanbojów inteligencji Ci raczej nie
dodaję, a ją ujmuje.


Twój sposób oceny gry, i atakowanie innych tylko dlatego, że w przeciwieństwie do ciebie lubią tą grę wskazywał na ataki fanboya... Nie dziw się więc, że ktoś cie o to zaczął podejrzewać. Nie mniej nic do ciebie nie mam, i nie chciałem cię urazić.

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Wcale nie spisuje KZ2 na straty. Takiej gry się spodziewałem, wcale się nie na niej nie
zawiodłem. Grałem w demko, a więc wiem co będzie oferowała pełna wersja - poziom jaki
reprezentowała nie zachęca mnie do kupna, czy może nawet ubóstwiania twórców.


Ahaaa w takim razie ten cytat to co?:

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

God of War III i Heavy Rain MOGĄ zakwalifikować się do długiej listy kandydatów na grę roku. Nowe dzieło Guerilla Games tego nie zrobi.


zwróć uwagę na zdanie "tego NIE zrobi" z góry założyłeś, że gra nie zasługuje na miano gry roku?

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Jak wcześniej - oceny z gazetek/serwisów internetowych są niczym innym jak subiektywizmem.
A co za tym idzie nie są źródłem obiektywnym. Osobiście nie sugeruję się takimi bzdurami,
a samemu szukam godnych poznania tytułów - nie powiem, parokrotnie się "sparzyłem", choć
zdecydowana większość z mojej biblioteki gier składa się z niezbyt znanych tytułów zbierających
raczej niskie notki.


przy okazji tego wrócimy do czegoś co poprzednio napisałeś:

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Cóż, równie dobrze mogę użyć Twojego argumentu "jak to KZ2 jest bosko oceniany przez
prasę/geniuszów znających się lepiej od graczy" przeciwko Tobie. Więc nie chrzań, że
to jest wielki FPS "bo oni tak uważają".


Chyba nie wiesz na czym polega Metacritic... Owszem uważam je za OBIEKTYWNE źródło informacji, głównie ze względu na to, że jest to ŚREDNIA ocen subiektywnych. Zarówno tych słabszych jak i lepszych. Każdy redaktor z gazet/stron internetowych ma własną opinię na temat tej gry, jeśli je wszystkie złączymy uzyskujemy najbardziej obiektywną ocenę. Bo na nią składa się zarówno KRYTYKA jak i pozytywny odbiór. Nie wiem więc co takiego "durnego" widzisz w tego typu ocenie. Dużo lepsza od sugerowania się pojedynczą recenzją

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Ależ skąd. Po prostu argument, który podałeś ("oceny mówią same za siebie") jest IMHO
śmieszny.


Według ciebie. Metacritic jest dosyć obiektywnym źródłem, nikt tych ocen nie edytuje i skoro tyle "subiektywnych" redaktorów z czego każdy ma swoją opinię ocena tą grę pozytywnie to coś jest na rzeczy nie?

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Nikomu nie zamierzam wciskam swojego zdania. Irytują mnie za to wypowiedzi, które są
KOMPLETNIE niekonstruktywne, głoszące "prawdę objawioną" jak to KZ2 będzie grą roku.
A nią nie będzie - przecie mamy dopiero początek roku i zapowiedzianych masę innych genialnych
tytułów.


A ty KOMPLETNIE niekonstruktywnie głosisz "prawdę objawioną", że Killzone 2 nie będzie grą roku, a kiedy ma szanse na uzyskanie tejże nagrody i to nie małe. Te genialne tytuły mają dzięki Killzone 2 już od początku roku wysoko postawioną poprzeczkę. Zresztą co się sugerujesz takimi osobami, niech sobie uważają co chcą, ja sam nie twierdze, że Killzone 2 będzie grą roku 2009, bo jak wspomniałem za wcześnie na to, ale też nie sprowadzaj Killzone 2 do poziomu średnio/słabej gierki, gdyż jednak JEST to jedna z większych premier 2009.

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

> Zwłaszcza, że w pełną wersję
> jeszcze nie grałeś...
I raczej nie zamierzam.


Twój wybór, ale tym samym nie powinieneś jej tak pochopnie oceniać. Pamiętaj, że grałeś TYLKO w demo.

Dnia 18.02.2009 o 14:31, Metalhead86 napisał:

Daruj sobie wstawki z "fanbojami" - w wielu przypadkach najzwyczajniej autor postu nie
zna nawet znaczenia tego terminu. Bezpodstawne obrzucanie inwektywami jest idiotyczne
- takie zabawy zostaw lepiej dla kolegów na podwórku, zachowaj nieco kultury na forum
publicznym. Fakt faktem - każdy ma swój gust. Niestety opinie typu "KZ2 jest kutwa grą
roku, Xbox-three-shitty niech się schowa a PC niech zdechnie", których autor nie podaje
ŻADNYCH argumentów dlaczego to dana gra jest wg. niego tak boska, generują po prostu
kolejne wojny platform/flame war.


Faktycznie może zbyt pochopnie cię oceniałem, nie mniej trochę za bardzo inwazyjnie próbujesz ukazywać swoją "opinię" co w oczach wielu może ciebie kreować na fanboy''a. Pomijam fakt, że nie nazwałem cię WPROST fanbojem tylko założyłem, że jeżeli masz takie a nie inne cele to lepiej byś se darował. Nie ważne koniec tematu. Nie mniej dołączając się do dyskusji z trollami co próbują atakować fanów pozostałych konsol sam przyczyniasz się do rozwoju wojny platform. Takie osoby trzeba ignorować, "bo cie sprowadzą do swojego poziomu i pobiją intelektem"

Proponuje zakończyć tę waśnię, przepraszam cie za nazwanie fanbojem, ale spróbuj też uszanować opinię sensownie wypowiadających się tu osób. Wyrażających tylko SWOJĄ opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować